España Industrial1954-55

Entrenador
    Àlies Nom Edat Jornades Partits
GualMiguel Gual Agustina431-3030
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
CaldenteyPedro Caldentey Bauzá26
2626250232400-36
 
SimóJaime Simó Piñol19
25252502250000
 
JarqueIsidro Jarque Bofill20
21212101890000
 
RodriFrancisco Rodríguez García20
16161601440000
 
VergésMartí Vergés Massa20
23232302070001
 
SalasAlberto Salas de Dios24
19191901710001
 
AllendeJuan Allende Ondiz18
18181801620001
 
BoneuJaime Boneu Canela23
16161601440006
 
MallénVicente Mallén Traver21
18181801620003
 
Basora IIJoaquín Basora Brunet21
14141401260001
 
YeyoAurelio Gálvez Pozo21
1010100900000
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
EstremsPedro Estrems Navarra22
544137600-9
 
SchwandtJuan Schwandt Fernanz23
1111110990000
 
CamposAntonio Campos Homedes18
1111110990000
 
AbellaMiguel Abella Giménez28
1010100900000
 
César RodríguezCésar Rodríguez Álvarez34
9990810008
 
ArocenaJosé Antonio Arocena Aramburu27
9990810002
 
NavarroAlfonso Navarro Perona26
9990810004
 
BertranAlfredo Bertran Palacio22
9990810003
 
CalvetJosep Calvet Vilana19
8880720002
 
Luis SuárezLuis Suárez Miramontes19
8880720007
 
MundoVistremundo Carretero Enseñat20
8880720002
 
VilaJordi Vila Soler25
6660540000
 
Gonzalvo IIIMariano Gonzalvo Falcón32
4440360000
 
BioscaGustavo Biosca Pagés26
4440360001
 
ComasJorge Comas Ferrer19
4440360000
 
MorenoTomás Hernández Burillo24
3330270001
 
Areta IIEsteban Areta Vélez22
3330270003
 
GraciaSigfrido Gracia Royo22
3330270000
 
PallásJosé Pallás Castelló19
111090000
 
OlivellaFerran Olivella Pons18
00000000
Ha jugat a 1ª divisió
Internacional
Internacional en categories inferiors
      Àlies Dem PJ PT PC PS PX Min TG TV G Minuts/G GP GPP GE PG PE PP
 
Caldentey
1
262625012324000000368711
 
Estrems
1
544103760000009212
 
Pallás
5
11100900000000010
 
Simó
5
25252500225000000007711
 
Jarque
5
21212100189000000003612
 
Rodri
5
1616160014400000000655
 
Schwandt
5
111111009900000010632
 
Abella
5
101010009000000000136
 
Olivella
5
0000000000000000
 
Gracia
5
333002700000000201
 
Areta II
5
3330027000390000201
 
Biosca
5
44400360001360000202
 
Boneu
6
161616001440006240000574
 
Arocena
6
99900810002405000135
 
Vergés
6
23232300207000120700108510
 
Gonzalvo III
6
444003600000000211
 
Campos
6
111111009900000000038
 
Salas
6
1919190017100011710000568
 
Luis Suárez
6
88800720007102000404
 
Allende
6
1818180016200011620000747
 
Mundo
10
88800720002360000035
 
Moreno
10
33300270001270000201
 
Yeyo
10
101010009000000000244
 
Mallén
10
1818180016200035400004410
 
Basora II
10
1414140012600011260000338
 
Comas
10
444003600000000103
 
Vila
10
666005400000000033
 
Navarro
10
99900810004202000513
 
Bertran
10
99900810003270000342
 
Calvet
10
88800720002360100332
 
César Rodríguez
10
99900810008101100612
0046 2245 
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
CaldenteyPedro Caldentey Bauzá03/09/1928Sant Llorenç des CardassarIlles Balears
1
 
EstremsPedro Estrems Navarra11/12/1932MataróBarcelona
1
 
PallásJosé Pallás Castelló12/08/1935Castellnou de SeanaLleida
5
 
SimóJaime Simó Piñol09/09/1935Puigverd de LleidaLleida
5
 
JarqueIsidro Jarque Bofill27/05/1934BarcelonaBarcelona
5
 
RodriFrancisco Rodríguez García08/03/1934BarcelonaBarcelona
5
 
SchwandtJuan Schwandt Fernanz23/02/1931BarcelonaBarcelona
5
 
AbellaMiguel Abella Giménez21/01/1926BarcelonaBarcelona
5
 
OlivellaFerran Olivella Pons22/06/1936Poble SecBarcelona
5
 
GraciaSigfrido Gracia Royo27/03/1932GavàBarcelona
5
 
Areta IIEsteban Areta Vélez14/04/1932PamplonaNavarra
5
 
BioscaGustavo Biosca Pagés29/02/1928L'Hospitalet de LlobregatBarcelona
5
 
BoneuJaime Boneu Canela16/02/1931La FuliolaLleida
6
 
ArocenaJosé Antonio Arocena Aramburu18/03/1927IrunGuipúzcoa
6
 
VergésMartí Vergés Massa08/03/1934VidreresGirona
6
 
Gonzalvo IIIMariano Gonzalvo Falcón22/06/1922Mollet del VallèsBarcelona
6
 
CamposAntonio Campos Homedes10/04/1936TortosaTarragona
6
 
SalasAlberto Salas de Dios05/05/1930LleidaLleida
6
 
Luis SuárezLuis Suárez Miramontes02/05/1935A CoruñaA Coruña
6
 
AllendeJuan Allende Ondiz19/02/1936GetxoVizcaya
6
 
MundoVistremundo Carretero Enseñat22/02/1934Es CastellIlles Balears
10
 
MorenoTomás Hernández Burillo19/02/1930ZaragozaZaragoza
10
 
YeyoAurelio Gálvez Pozo05/08/1933La Línea de la ConcepciónCádiz
10
 
MallénVicente Mallén Traver22/01/1933RibesalbesCastellón
10
 
Basora IIJoaquín Basora Brunet08/04/1933Valls de TorroellaBarcelona
10
 
ComasJorge Comas Ferrer17/11/1935BarcelonaBarcelona
10
 
VilaJordi Vila Soler19/05/1929SantpedorBarcelona
10
 
NavarroAlfonso Navarro Perona09/04/1928GavàBarcelona
10
 
BertranAlfredo Bertran Palacio16/02/1932BarcelonaBarcelona
10
 
CalvetJosep Calvet Vilana18/10/1935BarcelonaBarcelona
10
 
César RodríguezCésar Rodríguez Álvarez06/07/1920LeónLeón
10
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta

*Es genera automàticament a partir de les posicions de l'onze titular, és aproximatiu i no reflecteix necessàriament el dibuix tàctic real.

Partits
DataCompeticióTipusLocalResultatVisitant
11/09/1954LligaJornada 1España Industrial1 - 0Avilés
19/09/1954LligaJornada 2Baracaldo2 - 1España Industrial
25/09/1954LligaJornada 3España Industrial0 - 0Sestao
03/10/1954LligaJornada 4Juvenil1 - 1España Industrial
12/10/1954LligaJornada 5España Industrial1 - 2Zaragoza
17/10/1954LligaJornada 6Eibar3 - 1España Industrial
23/10/1954LligaJornada 7España Industrial0 - 0Caudal
31/10/1954LligaJornada 8Real Gijón2 - 1España Industrial
06/11/1954LligaJornada 9España Industrial1 - 3La Felguera
14/11/1954LligaJornada 10Cultural Leonesa6 - 1España Industrial
21/11/1954LligaJornada 11Logroñés2 - 0España Industrial
28/11/1954LligaJornada 12Ferrol2 - 0España Industrial
05/12/1954LligaJornada 13Osasuna1 - 0España Industrial
11/12/1954LligaJornada 14España Industrial1 - 1Lérida
19/12/1954LligaJornada 15Oviedo0 - 0España Industrial
26/12/1954LligaJornada 16Avilés1 - 0España Industrial
01/01/1955LligaJornada 17España Industrial0 - 0Baracaldo
06/01/1955LligaJornada 18Sestao1 - 1España Industrial
15/01/1955LligaJornada 19España Industrial5 - 1Juvenil
23/01/1955LligaJornada 20Zaragoza2 - 0España Industrial
29/01/1955LligaJornada 21España Industrial4 - 0Eibar
06/02/1955LligaJornada 22Caudal2 - 3España Industrial
12/02/1955LligaJornada 23España Industrial4 - 2Real Gijón
20/02/1955LligaJornada 24La Felguera2 - 1España Industrial
26/02/1955LligaJornada 25España Industrial2 - 1Cultural Leonesa
05/03/1955LligaJornada 26España Industrial4 - 0Logroñés
19/03/1955LligaJornada 27España Industrial4 - 1Ferrol
26/03/1955LligaJornada 28España Industrial3 - 3Osasuna
03/04/1955LligaJornada 29Lérida1 - 4España Industrial
10/04/1955LligaJornada 30España Industrial2 - 3Oviedo
Progrés Lliga
Rècords

Màxima victòria casa:

5 - 1 contra Juvenil

Màxima derrota casa:

1 - 3 contra La Felguera

Màxima victòria fora:

1 - 4 contra Lérida

Màxima derrota fora:

6 - 1 contra Cultural Leonesa

Millor ratxa guanyadora:

3 victòries consecutives

Pitjor ratxa perdedora:

6 derrotes consecutives

Millor ratxa no perdent:

5 partits imbatut consecutius

Pitjor ratxa no guanyant:

17 partits sense guanyar consecutius

Màxima ratxa empatant:

2 empats consecutius

Màxima ratxa no empatant:

9 partits consecutius sense empatar

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 21/05/2019
Notificar error