España Industrial1952-53

Entrenador
    Àlies Nom Edat Jornades Partits
GualMiguel Gual Agustina411-3030
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
EstremsPedro Estrems Navarra20
2928281254100-40
 
SoléAgustín Solé Peiró25
30303002700000
 
AbellaMiguel Abella Giménez26
29292902610001
 
RomàJuan Romà Mulet22
28282802520000
 
SchwandtJuan Schwandt Fernanz21
24242402160000
 
SalasAlberto Salas de Dios22
30303002700002
 
FerrerMiguel Ferrer Aymami20
272727024300010
 
BertranAlfredo Bertran Palacio20
25252502250007
 
BellésJosé Bellés Royo20
212121018900011
 
MurilloJoaquín Murillo Pascual20
202020018000011
 
TejadaJusto Tejada Martínez19
19191901710009
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
RossellóEnrique Rosselló Seitún22
221015900-3
 
BoadaMartí Boada Roca23
16161601440007
 
PeiróJaime Peiró Arbonés21
1111110990002
 
AvelinoAvelino Senón Martínez23
6660540004
 
MartínJosé Martín Navarro20
5550450000
 
MoraPedro Mora Jové22
4440360001
 
BaulóFernando Bauló Ponce de León20
3330270000
 
MirandaJuan Miranda Segura19
2220180000
Ha jugat a 1ª divisió
Internacional
Internacional en categories inferiors
      Àlies Dem PJ PT PC PS PX Min TG TV G Minuts/G GP GPP GE PG PE PP
 
Estrems
1
292828102541000000401559
 
Rosselló
1
221011590000003101
 
Solé
5
30303000270000000001659
 
Abella
5
29292900261000126100001658
 
Romà
5
28282800252000000001558
 
Schwandt
5
24242400216000000001626
 
Miranda
5
222001800000000002
 
Martín
5
555004500000000023
 
Bauló
6
333002700000000300
 
Ferrer
6
27272700243000102432001638
 
Salas
6
30303000270000213500001659
 
Mora
6
44400360001360000112
 
Boada
10
161616001440007205000556
 
Tejada
10
1919190017100091900001324
 
Bellés
10
21212100189000111710001425
 
Bertran
10
2525250022500073210001357
 
Peiró
10
11111100990002495000335
 
Avelino
10
66600540004135000132
 
Murillo
10
20202000180000111631001226
0065 3043 
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
EstremsPedro Estrems Navarra11/12/1932MataróBarcelona
1
 
RossellóEnrique Rosselló Seitún24/09/1930La GarrigaBarcelona
1
 
SoléAgustín Solé Peiró04/02/1927Puigverd de LleidaLleida
5
 
AbellaMiguel Abella Giménez21/01/1926BarcelonaBarcelona
5
 
RomàJuan Romà Mulet16/12/1930TaradellBarcelona
5
 
SchwandtJuan Schwandt Fernanz23/02/1931BarcelonaBarcelona
5
 
MirandaJuan Miranda Segura09/02/1933BarcelonaBarcelona
5
 
MartínJosé Martín Navarro10/11/1932BarcelonaBarcelona
5
 
BaulóFernando Bauló Ponce de León03/06/1932BarcelonaBarcelona
6
 
FerrerMiguel Ferrer Aymami28/11/1932Les Borges del CampTarragona
6
 
SalasAlberto Salas de Dios05/05/1930LleidaLleida
6
 
MoraPedro Mora Jové18/12/1930BarcelonaBarcelona
6
 
BoadaMartí Boada Roca02/07/1929GranollersBarcelona
10
 
TejadaJusto Tejada Martínez06/01/1933BarcelonaBarcelona
10
 
BellésJosé Bellés Royo24/01/1932CamarlesTarragona
10
 
BertranAlfredo Bertran Palacio16/02/1932BarcelonaBarcelona
10
 
PeiróJaime Peiró Arbonés09/08/1931BarcelonaBarcelona
10
 
AvelinoAvelino Senón Martínez09/08/1929SollanaValencia
10
 
MurilloJoaquín Murillo Pascual27/02/1932BarcelonaBarcelona
10
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta

*Es genera automàticament a partir de les posicions de l'onze titular, és aproximatiu i no reflecteix necessàriament el dibuix tàctic real.

Partits
DataCompeticióTipusLocalResultatVisitant
13/09/1952LligaJornada 1España Industrial1 - 3Lérida
21/09/1952LligaJornada 2Avilés2 - 0España Industrial
27/09/1952LligaJornada 3España Industrial1 - 1Logroñés
01/10/1952Copa del GeneralísimoRonda 1 (Anada)España Industrial3 - 0San Andrés
05/10/1952LligaJornada 4Salamanca1 - 1España Industrial
12/10/1952LligaJornada 5Caudal5 - 3España Industrial
18/10/1952LligaJornada 6España Industrial1 - 1Sabadell
25/10/1952LligaJornada 7San Andrés2 - 1España Industrial
01/11/1952LligaJornada 8España Industrial3 - 1Baracaldo
09/11/1952LligaJornada 9Ferrol1 - 2España Industrial
15/11/1952LligaJornada 10España Industrial4 - 1Burgos
23/11/1952LligaJornada 11Alavés3 - 0España Industrial
08/12/1952Copa del GeneralísimoRonda 1 (Tornada)San Andrés3 - 5España Industrial
13/12/1952LligaJornada 12España Industrial0 - 1Gimnástico de Tarragona
21/12/1952LligaJornada 13Gimnástica de Torrelavega0 - 1España Industrial
28/12/1952Copa del GeneralísimoRonda 2 (Anada)Lérida0 - 0España Industrial
06/01/1953LligaJornada 14España Industrial3 - 0UD Huesca
11/01/1953LligaJornada 15España Industrial2 - 2Osasuna
18/01/1953LligaJornada 16Lérida0 - 1España Industrial
24/01/1953LligaJornada 17España Industrial6 - 2Avilés
01/02/1953LligaJornada 18Logroñés1 - 4España Industrial
07/02/1953LligaJornada 19España Industrial2 - 0Salamanca
14/02/1953LligaJornada 20España Industrial6 - 0Caudal
22/02/1953LligaJornada 21Sabadell4 - 2España Industrial
28/02/1953LligaJornada 22España Industrial1 - 1San Andrés
08/03/1953LligaJornada 23Baracaldo1 - 3España Industrial
14/03/1953LligaJornada 24España Industrial4 - 1Ferrol
22/03/1953LligaJornada 25Burgos1 - 2España Industrial
28/03/1953Copa del GeneralísimoRonda 2 (Tornada)España Industrial2 - 0Lérida
01/04/1953Copa del GeneralísimoRonda 3 (Anada)Baracaldo6 - 0España Industrial
04/04/1953LligaJornada 26España Industrial2 - 0Alavés
12/04/1953LligaJornada 27Gimnástico de Tarragona1 - 0España Industrial
18/04/1953LligaJornada 28España Industrial5 - 2Gimnástica de Torrelavega
26/04/1953LligaJornada 29UD Huesca3 - 1España Industrial
03/05/1953LligaJornada 30Osasuna2 - 3España Industrial
10/05/1953Promoció a 1ªJornada 1España Industrial4 - 1Hércules
17/05/1953Promoció a 1ªJornada 2Deportivo de La Coruña0 - 0España Industrial
25/05/1953Promoció a 1ªJornada 3España Industrial3 - 0Celta de Vigo
30/05/1953Promoció a 1ªJornada 4España Industrial6 - 1Avilés
07/06/1953Promoció a 1ªJornada 5Atlético Tetuán2 - 1España Industrial
14/06/1953Promoció a 1ªJornada 6Hércules2 - 0España Industrial
21/06/1953Promoció a 1ªJornada 7España Industrial1 - 3Deportivo de La Coruña
28/06/1953Promoció a 1ªJornada 8Celta de Vigo1 - 1España Industrial
05/07/1953Promoció a 1ªJornada 9Avilés1 - 3España Industrial
12/07/1953Promoció a 1ªJornada 10España Industrial1 - 1Atlético Tetuán
Progrés Lliga
Rècords

Màxima victòria casa:

6 - 0 contra Caudal

Màxima derrota casa:

1 - 3 contra Lérida

Màxima victòria fora:

1 - 4 contra Logroñés

Màxima derrota fora:

3 - 0 contra Alavés

Millor ratxa guanyadora:

5 victòries consecutives

Pitjor ratxa perdedora:

2 derrotes consecutives

Millor ratxa no perdent:

8 partits imbatut consecutius

Pitjor ratxa no guanyant:

7 partits sense guanyar consecutius

Màxima ratxa empatant:

2 empats consecutius

Màxima ratxa no empatant:

8 partits consecutius sense empatar

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 21/05/2019
Notificar error