Sevilla1949-50

Entrenador
    Àlies Nom Edat Jornades Partits
Campanal IGuillermo González del Río García371-2626
Equip
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
BustoJosé María Busto Llano26
1818180162000-43
 
VenysJuan Venys Bojado30
24242402160001
 
AntúnezFrancisco Antúnez Espada27
20202001800000
 
GuillamónFernando Guillamón Rodríguez22
20202001800000
 
AlconeroPedro Alconero Artagoitia30
25252502250001
 
EnriqueEnrique Romero Barco20
20202001800000
 
OñoroÁngel Díaz Oñoro20
22222201980008
 
ArzaJuan Arza Íñigo26
21212101890006
 
DoménechManuel Doménech Pinto24
19191901710005
 
AraujoJuan Araujo Pino29
141413012510014
 
CamposJosé Campos Rodríguez26
13131301170005
Suplents
      Àlies Nom Edat Dem PJ PT PC PS Min
 
ManolínJuan Manuel Torres Soto21
888072000-18
 
HerreraJosé Palacios Herrera26
1111100964005
 
ErasmoErasmo Fernández Marcos28
1010100900004
 
PinedaJosé Pineda Álvarez25
8880720006
 
MoroSalvador Frechoso Aja23
7770630002
  
PalmaJuan Antonio Palma Martínez24
00000000
 
ClementeClemente Guerrero Pérez25
6660540000
 
JoaquínJoaquín Jiménez Postigo31
5550450000
 
MateoÁngel Andrés Mateo Vilches31
3330270001
 
EguiluzPedro Eguiluz Lamarca28
3330270000
 
ArreguiÁngel María Arregui Ergüín23
3330270001
 
RamoníRamón Martínez Pérez20
3330270000
 
CabreraJosé Cabrera Bazán20
2220180000
 
ClemadesLaurentino Pérez Rivera23
111090000
 
BelmonteMiguel Belmonte Morales27
00000000
 
NietoJuan Nieto Cárdenas24
00000000
Internacional
      Àlies Dem PJ PT PC PS PX Min TG TV G Minuts/G GP GPP GE PG PE PP
 
Busto
1
18181800162000000043738
 
Manolín
1
8880072000000018404
  
Palma
1
0000000000000000
 
Joaquín
5
555004500000000014
 
Venys
5
242424002160001216000011211
 
Antúnez
5
20202000180000000001028
 
Guillamón
5
20202000180000000001028
 
Belmonte
5
0000000000000000
 
Nieto
5
0000000000000000
 
Moro
6
77700630002315000313
 
Clemades
6
11100900000000001
 
Eguiluz
6
333002700000000003
 
Herrera
6
11111000964005192000317
 
Ramoní
6
333002700000000201
 
Alconero
6
252525002250001225000010312
 
Mateo
6
33300270001270100012
 
Enrique
6
20202000180000000001127
 
Clemente
10
666005400000000114
 
Oñoro
10
2222220019800082470009310
 
Cabrera
10
222001800000000011
 
Doménech
10
191919001710005342010838
 
Arza
10
2121210018900063150001119
 
Araujo
10
141413001251001489000815
 
Campos
10
131313001170005234000616
 
Arregui
10
33300270001270000012
 
Pineda
10
88800720006120100413
 
Erasmo
10
10101000900004225100325
0059 3161 
      Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement Província Dem
 
BustoJosé María Busto Llano12/11/1923PortugaleteVizcaya
1
 
ManolínJuan Manuel Torres Soto02/05/1928LinaresJaén
1
  
PalmaJuan Antonio Palma Martínez14/09/1925Coria del RíoSevilla
1
 
JoaquínJoaquín Jiménez Postigo18/04/1918Alcalá de GuadaíraSevilla
5
 
VenysJuan Venys Bojado15/03/1919BarcelonaBarcelona
5
 
AntúnezFrancisco Antúnez Espada01/11/1922SevillaSevilla
5
 
GuillamónFernando Guillamón Rodríguez05/06/1927SevillaSevilla
5
 
BelmonteMiguel Belmonte Morales24/12/1922AlgecirasCádiz
5
 
NietoJuan Nieto Cárdenas14/09/1925Alcalá de GuadaíraSevilla
5
 
MoroSalvador Frechoso Aja06/04/1926OrejoCantabria
6
 
ClemadesLaurentino Pérez Rivera16/03/1926Valencia del SilOurense
6
 
EguiluzPedro Eguiluz Lamarca14/06/1921MadridMadrid
6
 
HerreraJosé Palacios Herrera16/07/1923Coria del RíoSevilla
6
 
RamoníRamón Martínez Pérez06/02/1929MelillaMelilla
6
 
AlconeroPedro Alconero Artagoitia03/09/1919BarakaldoVizcaya
6
 
MateoÁngel Andrés Mateo Vilches15/12/1918AlgecirasCádiz
6
 
EnriqueEnrique Romero Barco19/09/1929Coria del RíoSevilla
6
 
ClementeClemente Guerrero Pérez16/12/1924SantanderCantabria
10
 
OñoroÁngel Díaz Oñoro20/03/1929SevillaSevilla
10
 
CabreraJosé Cabrera Bazán16/10/1929La AlgabaSevilla
10
 
DoménechManuel Doménech Pinto04/12/1925Castelló de la PlanaCastellón
10
 
ArzaJuan Arza Íñigo18/06/1923EstellaNavarra
10
 
AraujoJuan Araujo Pino24/11/1920La CarolinaJaén
10
 
CamposJosé Campos Rodríguez10/02/1923La Línea de la ConcepciónCádiz
10
 
ArreguiÁngel María Arregui Ergüín01/10/1926ArrasateGuipúzcoa
10
 
PinedaJosé Pineda Álvarez27/05/1924Alcalá de GuadaíraSevilla
10
 
ErasmoErasmo Fernández Marcos02/06/1921Navalmoral de PusaToledo
10
Partits Complets
Partits Titular
Partits Suplent
Grogues
Vermelles
Gol
Gols Penalty
Pròpia porta

*Es genera automàticament a partir de les posicions de l'onze titular, és aproximatiu i no reflecteix necessàriament el dibuix tàctic real.

Partits
DataCompeticióTipusLocalResultatVisitant
04/09/1949LligaJornada 1Real Madrid4 - 2Sevilla
11/09/1949LligaJornada 2Sevilla2 - 3Valladolid
18/09/1949LligaJornada 3Sevilla2 - 2Deportivo de La Coruña
25/09/1949LligaJornada 4Barcelona7 - 0Sevilla
02/10/1949LligaJornada 5Sevilla3 - 4Real Sociedad
09/10/1949LligaJornada 6Oviedo1 - 0Sevilla
16/10/1949LligaJornada 7Sevilla2 - 2Valencia
23/10/1949LligaJornada 8Atlético de Madrid0 - 1Sevilla
30/10/1949LligaJornada 9Sevilla3 - 1CD Málaga
06/11/1949LligaJornada 10Celta de Vigo4 - 2Sevilla
13/11/1949LligaJornada 11Sevilla2 - 1Español
20/11/1949LligaJornada 12Atlético de Bilbao2 - 3Sevilla
04/12/1949LligaJornada 13Sevilla9 - 0Gimnástico de Tarragona
11/12/1949LligaJornada 14Sevilla2 - 1Real Madrid
18/12/1949LligaJornada 15Valladolid1 - 1Sevilla
15/01/1950LligaJornada 16Deportivo de La Coruña3 - 0Sevilla
22/01/1950LligaJornada 17Sevilla5 - 2Barcelona
29/01/1950LligaJornada 18Real Sociedad5 - 0Sevilla
05/02/1950LligaJornada 19Sevilla7 - 0Oviedo
12/02/1950LligaJornada 20Valencia5 - 0Sevilla
19/02/1950LligaJornada 21Sevilla0 - 1Atlético de Madrid
26/02/1950LligaJornada 22CD Málaga2 - 0Sevilla
05/03/1950LligaJornada 23Sevilla4 - 3Celta de Vigo
12/03/1950LligaJornada 24Español2 - 1Sevilla
19/03/1950Copa del GeneralísimoRonda 3Sevilla5 - 0Balompédica Linense
16/04/1950LligaJornada 25Sevilla5 - 3Atlético de Bilbao
23/04/1950LligaJornada 26Gimnástico de Tarragona2 - 4Sevilla
30/04/1950Copa del GeneralísimoVuitens de Final (Anada)Sevilla4 - 2Deportivo de La Coruña
07/05/1950Copa del GeneralísimoVuitens de Final (Tornada)Deportivo de La Coruña1 - 1Sevilla
14/05/1950Copa del GeneralísimoQuarts de Final (Anada)Valladolid6 - 0Sevilla
18/05/1950Copa del GeneralísimoQuarts de Final (Tornada)Sevilla4 - 2Valladolid
Progrés Lliga
Rècords

Màxima victòria casa:

9 - 0 contra Gimnástico de Tarragona

Màxima derrota casa:

2 - 3 contra Valladolid

Màxima victòria fora:

2 - 4 contra Gimnástico de Tarragona

Màxima derrota fora:

7 - 0 contra Barcelona

Millor ratxa guanyadora:

4 victòries consecutives

Pitjor ratxa perdedora:

3 derrotes consecutives

Millor ratxa no perdent:

5 partits imbatut consecutius

Pitjor ratxa no guanyant:

7 partits sense guanyar consecutius

Màxima ratxa empatant:

1 empats consecutius

Màxima ratxa no empatant:

11 partits consecutius sense empatar

Comentaris

El missatge només el veurà l'equip de BDFutbol. Per comentaris públics inicia sessió
Última actualització: 21/05/2019
Notificar error