Àrbitres 2020-21

# Nom Edat Data Lloc de naixement Província P TG TV
1
44 27/01/1976 Lleida Lleida 18 76 3
2
29 22/06/1991 Ciudad Real Ciudad Real 17 52 0
3
44 13/03/1976 Alcalá de Henares Madrid 17 91 4
4
36 19/05/1984 Jaén Jaén 16 45 3
5
36 25/04/1984 Madrid Madrid 16 63 1
6
31 24/08/1989 Daimiel Ciudad Real 16 74 5
7
40 08/06/1980 Gijón Asturias 16 87 4
8
41 02/07/1979 Málaga Málaga 15 60 1
9
40 17/06/1980 Toledo Toledo 15 67 1
10
34 16/03/1986 Bilbao Bizkaia 15 74 3
11
38 10/11/1982 Arrecife Las Palmas 15 82 1
12
39 14/08/1981 Ciudad Real Ciudad Real 14 59 6
13
43 12/03/1977 Algimia de Alfara Valencia 14 63 2
14
38 13/07/1982 Benidorm Alicante 14 63 3
15
36 04/02/1984 Don Benito Badajoz 14 64 2
16
36 15/06/1984 Santander Cantabria 14 64 5
17
41 17/06/1979 Huesca Huesca 14 65 4
18
36 24/08/1984 Sabadell Barcelona 14 67 5
19
40 05/02/1980 Sevilla Sevilla 13 54 4
20
37 03/10/1983 Lorca Murcia 13 73 3