Entrenadors de la comunitat província Guipúzcoa, Segona Divisió

64

Nombre Total d'Entrenadors

Percentatge Respecte al total d'Espanyols

Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement T PJ
Alberto Alberto López Fernández 20/05/1969 Irun 3 60
Iraola Andoni Iraola Sagarna 22/06/1982 Usurbil 2 58
Olaizola Javier Olaizola Rodríguez 28/11/1969 Donostia/San Sebastián 2 18
Ribera José Luis Ribera Uranga 11/06/1965 Azkoitia 1 2
Etxeberria Joseba Andoni Etxeberria Lizardi 05/09/1977 Elgoibar 2 22
Lopetegui Julen Lopetegi Agote 28/08/1966 Asteasu 1 10
Emery Unai Emery Echegoyen 03/11/1971 Hondarribia 2 84
Zabala José Luis Zabala Arrondo 15/12/1898 Irun 5 54
Perico Alonso Miguel Ángel Alonso Oyarbide 01/02/1953 Tolosa 4 134
Esnaola José Ramón Esnaola Larburu 30/06/1946 Andoain 1 12
Lillo Juan Manuel Lillo Díez 03/11/1965 Tolosa 5 145
Etxarri Mikel Etxarri Sasiain 18/09/1946 Lasarte-Oria 2 76
Irulegui José Antonio Irulegui Garmendia 01/04/1937 Lasarte-Oria 10 183
Idiakez Joseba Imanol Idiakez Barkaiztegi 14/03/1972 Donostia/San Sebastián 1 10
Iribar José Ángel Iribar Kortajarena 01/03/1943 Zarautz 4 128
Irureta Javier Iruretagoyena Amiano 01/04/1948 Irun 3 120
Araquistain José María Araquistain Oñaederra 17/08/1948 Elgoibar 2 76
Boronat Marco Antonio Boronat Gimeno 09/06/1947 Donostia/San Sebastián 6 160
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea 07/04/1939 Eibar 1 6
Astorga Luis María Astorga Lete 05/04/1942 Errenteria 6 146
Garitano Asier Garitano Agirrezabal 06/12/1969 Bergara 4 98
Mendiluce José Mendiluce Loyola 22/07/1955 Donostia/San Sebastián 1 10
Mandiola Javier Mandiola Alberdi 09/04/1958 Eibar 2 48
Arconada Gonzalo Arconada Echarri 23/07/1961 Donostia/San Sebastián 4 106
Marigil Enrique Marigil Echevarría 27/06/1961 Donostia/San Sebastián 2 50
Ormaetxea Enrique Ormaetxea Axpe 23/02/1953 Eibar 1 16
Pasieguito Bernardino Pérez Elizarán 21/05/1925 Hernani 3 36
Eizmendi José Ramón Eizmendi Urdangarín 29/08/1960 Ikaztegieta 1 11
León Lasa León Lasa Múgica 17/02/1933 Beasain 7 173
Galarraga Román Galarraga Salegui 09/08/1921 Deba 15 423
Gallastegui José Gallastegui Otaduy 13/12/1956 Eibar 2 29
Echezarreta Manuel Echezarreta Tellechea 04/10/1915 Irun 6 163
Elizondo Andoni Elizondo Mendiola 05/08/1932 Donostia/San Sebastián 1 30
Andonegui Gabriel Andonegui Múgica 1911 Ordizia 8 169
Benito Díaz Benito Díaz Iraola 17/07/1898 Donostia/San Sebastián 5 118
Iturraspe Carlos Iturraspe Cuevas 10/06/1910 Donostia/San Sebastián 14 335
Areso Pedro Pablo Areso Aramburu 29/06/1911 Ordizia 1 26
Baltasar Albéniz Baltasar Albéniz Martínez 06/01/1905 Eibar 8 150
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui 07/11/1920 Donostia/San Sebastián 14 350
Elizondo Joseba Elizondo Mendiola 01/06/1927 Donostia/San Sebastián 1 30
Cholín Ignacio María Alcorta Hermoso de Ordorica 13/12/1906 Tolosa 6 99
Urquiri Luis Urquiri Urain 01/09/1906 Deba 8 221
Arregui Ángel María Arregui Ergüín 01/10/1926 Arrasate 1 1
Lasa Juan María Lasa Garmendia 05/05/1931 Ordizia 2 16
Alsúa II Rafael Alsúa Alonso 09/05/1923 Irun 1 3
Alonso Gabriel Alonso Aristiaguirre 09/11/1923 Hondarribia 1 0
Vázquez Santiago Vázquez Díez 02/03/1924 Irun 1 19
Urbieta José Ignacio Urbieta Egaña 24/12/1915 Deba 4 91
Gamborena Patxi Gamborena Hernandorena 14/03/1901 Irun 3 59
Armendáriz Juan Antonio Armendáriz Pagadizábal 19/01/1927 Ordizia 1 1
Caeiro José Valentín Caeiro Igós 14/02/1925 Hondarribia 4 100
Alsúa Antonio Alsúa Alonso 25/10/1919 Irun 1 9
Cuqui Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz 02/05/1913 Donostia/San Sebastián 7 185
Silveti Sebastián Silveti Amondarain 1895 Donostia/San Sebastián 4 63
Estomba Vicente Estomba Otondo 27/12/1915 Irun 1 14
Marculeta Martín Marculeta Barbería 24/09/1907 Donostia/San Sebastián 2 15
Conde José Luis Conde Cárdenas 04/04/1911 Donostia/San Sebastián 1 12
Garmendia José Alberto Garmendia Martínez 30/10/1956 Zarautz 1 1
Fernandito Fernando Salvador Mas 30/05/1914 Donostia/San Sebastián 1 3
Gila Félix Gila Esteban 20/11/1895 Donostia/San Sebastián 5 81
Gurruchaga Gaspar Gurruchaga Iraundegui 23/03/1903 Donostia/San Sebastián 1 14
Anatol Manuel Anatol Arístegui 08/05/1903 Irun 1 14
Corral Antonio Corral Artayer 09/06/1919 Donostia/San Sebastián 5 162
Adarraga Ramón Adarraga Gorrochategui 1894 Hernani 1 18