Entrenadors de Almería, Primera, Segona i Segona B

23

Nombre Total d'Entrenadors

Percentatge Respecte al total d'Espanyols

Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement T PJ
Francisco Francisco Javier Rodríguez Vílchez 17/06/1978 Almería 8 223
Héctor Héctor Berenguel del Pino 11/10/1974 Almería 1 6
Ortega José Manuel Rodríguez Ortega 13/12/1972 Almería 1 5
Salmerón José María Salmerón Morales 23/10/1966 Almería 14 283
Vidaña José Sánchez Vidaña 03/12/1956 Padules 2 27
Sevilla José Antonio Sevilla López 22/07/1973 Berja 1 6
Esteban Esteban José Navarro Navarro 22/03/1976 La Mojonera 2 40
Ricardo Molina Ricardo Molina Miras 31/01/1984 Almería 1 2
Rojas Juan Alfonso Rojas Peña 30/11/1948 Almería 1 23
Molo Manuel Jesús Casas García 14/06/1985 Almería 1 28
Navarro José Matías Navarro González 16/06/1950 Almería 2 8
Segura José Antonio Segura López 19/05/1934 Turrillas 6 181
Bonachera Francisco Martínez Bonachera 09/01/1950 Almería 10 241
Román Juan Antonio Román Castillo 18/09/1943 Almería 6 107
Arcas Julián Arcas Sánchez 07/01/1926 Vélez-Blanco 4 48
Gómez Francisco Gómez Vicente 12/05/1910 Almería 5 99
Lirola José Antonio Lirola Palmero 19/04/1982 El Ejido 2 6
Polo José Miguel Polo Lázaro 03/10/1950 Nacimiento 3 101
Arregui Joaquín Arregui Cano 16/12/1961 Serón 1 6
Fran Fernández Francisco Javier Fernández Díaz 20/03/1980 Almería 4 87
Navarro Melchor Navarro Caparrós Turre 1 1
Luis Casas Luis González Casas 10/02/1971 Roquetas de Mar 1 4
Callejón José Miguel Callejón López 24/12/1958 Roquetas de Mar 1 7