Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Rumbold

Nom complet
Karl Rumbold Bernhard
Data de naixement
30/10/1893
Data de mort
28/10/1965 (71 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Karl Rumbold Bernhard
30/10/1893
28/10/1965 (71 anys)
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 1ª + 2ª COP G5 Serie A
Temporades 112232
Temporades completes 101--1
Temporades substituit 011--0
Temporades substitut 000--1
Equips 112--1
Partits Jugats 26144038054
Guanyats 761312720
Empatats 41501511
Perduts 1572223823
Edat primer partit 535553543838
Edat últim partit 545656565439
Enfrontaments amb més equips 13142633219
Descensos 101--0
Temporades consecutives 111--2
Jornades consecutives jugat 261426--54
Jornades consecutives guanyant 222--4
Jornades consecutives empatant 212--3
Jornades consecutives perdent 313--3
Jornades consecutives no guanyant 636--6
Jornades consecutives no empatant 101212--14(#85)
Jornades consecutives no perdent 222--4
Jornades consecutives marcant 10610--9
Jornades consecutives hat-trick 222--2
Jornades consecutives encaixant 858--10
Jornades consecutives sense encaixar més de 1 gol 222--3
Jornades consecutives sense encaixar 111--3
Jugats seguits 26144032654
Jugats consecutius guanyant 222124
Jugats consecutius empatant 212023
Jugats consecutius perdent 314233
Jugats consecutius no guanyant 636266
Jugats consecutius no empatant 101222(#89)31014(#112)
Jugats consecutius no perdent 222124
Jugats consecutius marcant 106163109
Jugats consecutius hat-trick 222122
Jugats consecutius encaixant 85113810
Jugats consecutius sense encaixar més de 1 gol 222123
Jugats consecutius sense encaixar 111013

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1947-48 21/09/1947 Gijón - Español

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1949-50 03/09/1949 Plus Ultra - Salamanca

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1947-48 18/04/1948 Santander - Gijón

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1931-32 10/01/1932 Roma - Genova
50 1932-33 28/05/1933 Napoli - Genova
Col·labora amb BDFutbol!