Ranking Jugats Consecutius No Empatant - 1ª + 2ª

De 2ª es compten dades des de la temporada 1932-33
# País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement P T
1
Preciado Manuel Preciado Rebolledo 28/08/1957 El Astillero 36 2007-09
2
Ipiña Juan Antonio Ipiña Iza 23/08/1912 Ortuella 35 1952-59
3
Molowny Luis Molowny Arbelo 12/05/1925 Santa Cruz de Tenerife 34 1969-78
4
Saso José Luis Saso Vega 29/12/1926 Madrid 33 1958-60
5
Taioli Lino Taioli Alberti 06/02/1913 Santa Fe 33 1948-50
6
Pentland Frederick Beaconsfield Pentland 29/07/1883 Poole 32 1931-34
7
Lelé Rogelio Santiago García 19/04/1911 Marín 32 1966-68
8
Martim Francisco Martim Francisco Ribeiro de Andrada 22/02/1928 Belo Horizonte 32 1958-60
9
Benavente Casimiro Benavente Ramos 02/11/1917 Madrid 31 1956-60
10
Paco Jémez Francisco Manuel Jémez Martín 18/04/1970 Las Palmas de Gran Canaria 31 2014-15
11
Arocha II Arsenio Arocha Guillén 22/08/1912 Chimiche 31 1947-51
12
Santamaría José Emilio Santamaría Iglesias 31/07/1929 Montevideo 31 1974-76
13
Muñiz Carlos Muñiz Piñuela 04/11/1913 Madrid 31 1951-54
14
Mané José Manuel Esnal Pardo 25/03/1950 Balmaseda 30 2001-02
15
Martí Cristóbal Martí Batalla 02/02/1903 Granollers 30 1942-48
16
Hon Louis Hon Antonin 11/09/1924 Couches-les-Mines 30 1957-59
17
Molinuevo José Luis Molinuevo Martín 22/01/1917 Deusto 29 1961-63
18
Escolà José Escolà Segalès 29/10/1914 Barcelona 29 1949-52
19
Rodríguez Sergio Rodríguez Viera 04/04/1928 Colonia del Sacramento 29 1956-69
20
Quirante José Quirante Pineda 10/05/1883 Cox 29 1943-50
21
Pasieguito Bernardino Pérez Elizarán 21/05/1925 Hernani 29 1959-65
22
Taioli Lino Taioli Alberti 06/02/1913 Santa Fe 29 1950-59
23
Herrero Desiderio Herrero García 19/04/1922 Madrid 28 1964-66
24
Sandoval José Ramón Sandoval Huertas 02/05/1968 Humanes de Madrid 28 2011-13
25
Espada José Espada Virgós 07/06/1912 Palafrugell 28 1948-50
26
Krešić Sergije Krešić Jurić 29/11/1946 Split 27 1995-97
27
Olivares Manuel Olivares Lapeña 02/04/1909 Son Servera 27 1940-46
28
Urdiroz Emilio Urdiroz Apezarena 11/02/1906 Aoiz 26 1934-36
29
Irureta Javier Iruretagoyena Amiano 01/04/1948 Irun 26 2002-04
30
Ancelotti Carlo Michel Angelo Ancelotti 10/06/1959 Reggiolo 26 2013-15
31
Bonet Antonio Bonet Silvestre 14/08/1908 Caudiel 26 1956-60
32
Fernando Vázquez Fernando Vázquez Pena 24/10/1953 Castrofeito 26 2004-06
33
Unzué Juan Carlos Unzué Labiano 22/04/1967 Pamplona 26 2010-11
34
Fivébr Antonín Fivébr 22/11/1888 Praha 26 1932-35
35
Campanal I Marcelino Guillermo González del Río García de la Llera 09/02/1912 Avilés 26 1952-53
36
Grech Saturnino Grech Pomares 06/06/1914 Alicante 26 1951-52
37
Vidal Emilio Vidal Llanes 08/12/1900 Barcelona 26 1948-50
38
Schilt Santiago Schilt Blanch 15/10/1915 Badalona 25 1940-51
39
Nogués Juan José Nogués Portalatín 28/03/1909 Borja 25 1947-49
40
Taltavull Gabriel Taltavull Monjo 10/07/1921 Ciutadella de Menorca 25 1964-66
41
Muñiz Carlos Muñiz Piñuela 04/11/1913 Madrid 25 1954-56
42
Sierra José Valdor Sierra 01/11/1914 Santander 25 1957-59
43
Scopelli Alejandro Scopelli Casanova 12/05/1908 La Plata 25 1956-58
44
Caicedo Patricio Caicedo Liciaga 06/02/1899 Bilbao 25 1948-49
45
Baltasar Albéniz Baltasar Albéniz Martínez 06/01/1905 Eibar 25 1950-54
46
Marcel Domingo Marcel Domingo Algara 15/01/1924 Salin-de-Giraud 25 1976-78
47
Hilario Juan Hilario Marrero Pérez 08/12/1905 Las Palmas de Gran Canaria 25 1947-49
48
Barrios Antonio Barrios Seoane 21/05/1910 Getxo 25 1956-58
49
Mundo Edmundo Suárez de Trabanco 22/01/1916 Barakaldo 24 1956-58
50
Mundo Edmundo Suárez de Trabanco 22/01/1916 Barakaldo 24 1954-55
51
Planas José Planas Artés 14/04/1901 Barcelona 24 1950-52
52
Espada José Espada Virgós 07/06/1912 Palafrugell 24 1950-51
53
Jiménez Manuel Jiménez Jiménez 26/01/1964 Arahal 24 2011-13
54
Álvaro Álvaro Pérez Vázquez 30/03/1916 Mondoñedo 24 1955-57
55
Trillo José Trillo Trillo 22/09/1912 Erandio 24 1949-55
56
Zamora Ricardo Zamora Martínez 21/01/1901 Barcelona 24 1939-41
57
Barrio Jesús Barrio Álvarez 21/10/1916 Gijón 23 1957-59
58
Harry Lowe Horace Harold Lowe 10/08/1886 Northwich 23 1930-32
59
Maguregui José María Maguregui Ibargutxi 16/03/1934 Ugao-Miraballes 23 1975-76
60
Juan Ramón Juan Ramón Santiago 08/03/1912 Erandio 23 1953-54
61
Roque Olsen Roque Germán Olsen Fontana 09/09/1925 Viale 23 1964-66
62
Artigas Salvador Artigas Sahún 23/02/1913 Talavera de la Reina 23 1971-72
63
Caicedo Patricio Caicedo Liciaga 06/02/1899 Bilbao 23 1950-51
64
Cobo Ramón Cobo Antoranz 05/07/1928 Madrid 23 1965-67
65
Balsa Andrés Balsa Antón 11/03/1883 Mugardos 23 1932-36
66
Gonzalvo Josep Maria Gonzalvo Solà 03/02/1959 Barcelona 23 1998-99
67
Lasarte Martín Bernardo Lasarte Arróspide 20/03/1961 Montevideo 23 2010-11
68
Pagaza Francisco Pagazaurtundúa González-Murrieta 20/10/1894 Santurtzi 23 1929-33
69
Martín Martín González Rizo 22/06/1920 Santa Cruz de Tenerife 23 1949-50
70
Zambrano Fernando Bonifacio Zambrano Sánchez 23/10/1949 El Saucejo 23 1993-99
71
Hon Louis Hon Antonin 11/09/1924 Couches-les-Mines 23 1960-62
72
Colón Ramón Colón Acevedo 22/03/1916 Madrid 23 1959-60
73
Bru Francisco Bru Sanz 12/04/1885 Madrid 23 1934-36
74
Tomás Tomás Arnanz Arribas 29/12/1910 Burgos 23 1954-56
75
Riera José Luis Riera Biosca 26/11/1920 Barcelona 23 1961-63
76
Urquizu Juan José Urquizu Sustaeta 24/06/1901 Ondarroa 23 1947-49
77
Helenio Herrera Helenio Herrera Gavilán 10/04/1910 Buenos Aires 23 1952-54
78
Encinas Ramón Encinas Dios 19/05/1893 Pontevedra 23 1944-46
79
Caicedo Patricio Caicedo Liciaga 06/02/1899 Bilbao 22 1944-46
80
Rumbold Carlos José Rumbold Bernhard 30/10/1893 Wien 22 1947-50
81
Ibarra Manuel Ibarra Echano 21/02/1905 Bilbao 22 1951-52
82
Grech Saturnino Grech Pomares 06/06/1914 Alicante 22 1952-54
83
Pachuco Prats Manuel Prats Guerendiaín 01/01/1902 Portugalete 22 1944-47
84
Balaguer Ramón Balaguer Mirasol 28/04/1911 El Grau 22 1952-53
85
Villalonga Diego Villalonga Montoya 16/02/1917 Utrera 22 1955-56
86
Zubieta Ángel Zubieta Redondo 17/07/1918 Galdakao 22 1956-63
87
Barrio Jesús Barrio Álvarez 21/10/1916 Gijón 22 1959-60
88
Pellegrini Manuel Luis Pellegrini Ripamonti 16/09/1953 Santiago de Chile 22 2006-08
89
Paco Francisco González Galán 14/02/1897 A Coruña 22 1934-36
90
Mourinho José Mário dos Santos Mourinho Félix 26/01/1963 Setúbal 22 2011-12
91
Kálmár Jenő Kálmár 21/03/1908 Mocsolád 22 1958-60
92
Paco Jémez Francisco Manuel Jémez Martín 18/04/1970 Las Palmas de Gran Canaria 22 2012-13
93
Zamora Ricardo Zamora Martínez 21/01/1901 Barcelona 22 1947-49
94
Bracero Adolfo Bracero García 22/10/1909 Huelva 22 1953-56
95
Rijkaard Franklin Edmundo Rijkaard 30/09/1962 Amsterdam 22 2005-06
96
Helenio Herrera Helenio Herrera Gavilán 10/04/1910 Buenos Aires 22 1956-57
97
Galbis Carlos Galbis Díez 02/12/1928 Totana 22 1965-66
98
Iriondo Rafael Iriondo Aurtenetxea 24/10/1918 Gernika-Lumo 22 1979-82
99
Kubala László Kubala Stecz 10/06/1927 Budapest 22 1964-65
100
Petreñas Carlos Petreñas Llorente 15/08/1909 Cardejón 21 1943-49
101
Roque Olsen Roque Germán Olsen Fontana 09/09/1925 Viale 21 1984-86
102
Morera Vicente Morera Amigó 24/01/1919 Silla 21 1963-67
103
César César Rodríguez Álvarez 06/07/1920 León 21 1964-67
104
Miguel Muñoz Miguel Muñoz Mozún 19/01/1922 Madrid 21 1963-64
105
Alzate José Alzate Rivero 05/05/1942 Cádiz 21 1981-82
106
Lecube Juan Gómez de Lecube 12/05/1902 Ribadeo 21 1951-53
107
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui 07/11/1920 Donostia/San Sebastián 21 1970-71
108
Luis Aragonés Luis Aragonés Suárez 28/07/1938 Hortaleza 21 2002-04
109
Pellegrini Manuel Luis Pellegrini Ripamonti 16/09/1953 Santiago de Chile 21 2009-10
110
Caicedo Patricio Caicedo Liciaga 06/02/1899 Bilbao 21 1933-35
111
Peña Anacleto José María Peña Salegui 19/04/1895 Getxo 21 1935-40
112
Iturraspe Carlos Iturraspe Cuevas 10/06/1910 Donostia/San Sebastián 21 1956-58
113
Villalonga José Villalonga Llorente 04/12/1919 Córdoba 21 1959-61
114
Urquizu Juan José Urquizu Sustaeta 24/06/1901 Ondarroa 21 1943-45
115
Olmedo José Antonio Olmedo Olmedo 14/03/1926 Madrid 21 1973-74
116
Tomás Castro Tomás Castro Serrano 29/12/1903 Madrid 21 1949-50
117
Pentland Frederick Beaconsfield Pentland 29/07/1883 Poole 21 1929-31
118
Elizondo Andoni Elizondo Mendiola 05/08/1932 Donostia/San Sebastián 21 1966-67
119
Daučík Ferdinand Daučík 30/05/1910 Sahy 21 1950-52
120
Manzano Gregorio Manzano Ballesteros 11/03/1956 Bailén 21 2000-02
121
Sinibaldi Pierre Sinibaldi 29/02/1924 Montemaggiore 21 1972-74
122
Villanova Manuel José Villanova Rebollar 27/08/1942 Zaragoza 21 1980-82
123
Calvo Ángel Calvo Olascoaga 01/03/1919 Barakaldo 20 1954-57
124
Nogués Juan José Nogués Portalatín 28/03/1909 Borja 20 1951-53
125
Caicedo Patricio Caicedo Liciaga 06/02/1899 Bilbao 20 1934-36
126
Galarraga Román Galarraga Salegui 09/08/1921 Deba 20 1958-62
127
Galloway Randolph Septimus Galloway 22/12/1896 Sunderland 20 1933-35
128
Armando Armando Márquez Ligorri 1908 Vigo 20 1950-53
129
Núñez Santiago Núñez Sánchez 1909 Sevilla 20 1950-52
130
Bru Francisco Bru Sanz 12/04/1885 Madrid 20 1940-41
131
Arteaga Arcadio Arteaga Oñate 06/12/1902 Bilbao 20 1932-43
132
Espárrago Víctor Rodolfo Espárrago Videla 06/10/1944 Montevideo 20 1985-87
133
Quincoces Jacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina 17/07/1905 Barakaldo 20 1950-52
134
Bracero Adolfo Bracero García 22/10/1909 Huelva 20 1956-58
135
Urbieta José Ignacio Urbieta Egaña 24/12/1915 Deba 20 1958-60
136
Brzić Iván Brzić 28/05/1941 Novi Sad 20 1983-84
137
Simeone Diego Pablo Simeone González 28/04/1970 Buenos Aires 20 2014-15
138
Zamora Ricardo Zamora Martínez 21/01/1901 Barcelona 20 1946-48
139
Hilario Juan Hilario Marrero Pérez 08/12/1905 Las Palmas de Gran Canaria 20 1944-46
140
D'Alessandro Roberto Jorge D'Alessandro Di Ninno 28/07/1949 Buenos Aires 20 1994-97
141
Roque Olsen Roque Germán Olsen Fontana 09/09/1925 Viale 20 1959-61
142
Barinaga Sabino Barinaga Alberdi 15/08/1922 Durango 20 1959-61
143
Eizaguirre Ignacio Eizaguirre Arregui 07/11/1920 Donostia/San Sebastián 20 1968-69
144
Urquiri Luis Urquiri Urain 01/09/1906 Deba 20 1945-47
145
Juan Ramón Juan Ramón Santiago 08/03/1912 Erandio 20 1962-65
146
Chuchi Cos Jesús Gómez Cos 23/10/1968 Maliaño 19 2004-05
147
Calvo Ángel Calvo Olascoaga 01/03/1919 Barakaldo 19 1956-61
148
Hon Louis Hon Antonin 11/09/1924 Couches-les-Mines 19 1965-70
149
Enrique Fernández Enrique Fernández Viola 10/06/1912 Montevideo 19 1949-54
150
Pochettino Mauricio Roberto Pochettino Trossero 02/03/1972 Murphy 19 2010-11
151
Roig Francisco Roig Salavert 29/12/1915 Tavernes Blanques 19 1968-69
152
Bru Francisco Bru Sanz 12/04/1885 Madrid 19 1939-40
153
Bermúdez José Bermúdez Rodríguez 27/11/1927 Las Palmas de Gran Canaria 19 1962-64
154
Carlos Platko Károly Plattkó Kopiletz 16/06/1896 Budapest 19 1945-49
155
Rubio Gaspar Rubio Meliá 14/12/1907 Serra 19 1947-48
156
Urquiri Luis Urquiri Urain 01/09/1906 Deba 19 1955-57
157
Juanín Juan Bilbao Mintegi 16/09/1900 Bilbao 19 1940-41
158
Rubio José Meliá Rubio 27/01/1918 El Perelló 19 1953-54
159
Paco López Francisco José López Fernández 19/09/1967 Silla 19 2019-20
160
Quincoces Jacinto Francisco Fernández de Quincoces López de Arbina 17/07/1905 Barakaldo 19 1948-49
161
Oltra José Luis Oltra Castañer 24/03/1969 Valencia 19 2011-12
162
Sierra José Valdor Sierra 01/11/1914 Santander 19 1953-55
163
Juande Ramos Juan de la Cruz Ramos Cano 25/09/1954 Pedro Muñoz 19 2006-09
164
Garitano Asier Garitano Agirrezabal 06/12/1969 Bergara 19 2014-15
165
Harry Bagge Henry John Bagge 15/09/1896 Tottenham 19 1947-49
166
Campanal I Marcelino Guillermo González del Río García de la Llera 09/02/1912 Avilés 19 1947-48
167
De Nicolás Manuel de Nicolás Santos 17/10/1929 Bilbao 19 1961-67
168
Buqué Enrique Buqué Rojals 24/11/1927 Barcelona 19 1969-74
169
Bermúdez José Bermúdez Rodríguez 27/11/1927 Las Palmas de Gran Canaria 19 1965-67
170
Luis Fernández Luis Miguel Fernández Toledo 02/10/1959 Tarifa 19 1999-04
171
Ormaetxea Alberto Ormaetxea Ibarlucea 07/04/1939 Eibar 19 1978-79
172
Berkessy Elemér Berkessy Cöji 20/06/1905 Oradea 19 1951-53
173
Sastre José Sastre Perciba 25/06/1906 Barcelona 19 1950-51
174
Sampere Emilio Sampere Oliveras 08/01/1885 Barcelona 19 1933-35
175
Echezarreta Manuel Echezarreta Tellechea 04/10/1915 Irun 19 1956-58
176
Villalonga José Villalonga Llorente 04/12/1919 Córdoba 19 1955-56
177
Cabo José María Cabo Puig 17/07/1907 Alfara del Patriarca 19 1950-54
178
Manzano Gregorio Manzano Ballesteros 11/03/1956 Bailén 19 2009-11
179
Amadeo Sánchez Amadeo Sánchez Álvarez 16/11/1899 Gijón 19 1954-56
180
Comesaña Ricardo Comesaña Soto Vigo 19 1939-40
181
Galarraga Román Galarraga Salegui 09/08/1921 Deba 19 1956-57
182
Picolín Valentín Reig Boix 02/03/1907 Valencia 19 1953-55
183
Míchel José Miguel González Martín del Campo 23/03/1963 Madrid 19 2009-10
184
Amadeo Sánchez Amadeo Sánchez Álvarez 16/11/1899 Gijón 19 1949-51
185
Yayo Santiago Sanz Fraile 15/05/1914 Santander 19 1956-61
186
Helenio Herrera Helenio Herrera Gavilán 10/04/1910 Buenos Aires 18 1955-56
187
Daučík Ferdinand Daučík 30/05/1910 Sahy 18 1956-57
188
Hilario Juan Hilario Marrero Pérez 08/12/1905 Las Palmas de Gran Canaria 18 1949-59
189
Petreñas Carlos Petreñas Llorente 15/08/1909 Cardejón 18 1941-44
190
Serra Ferrer Llorenç Serra Ferrer 05/03/1953 Sa Pobla 18 1988-89
191
Mandiá Juan Carlos Mandiá Lorenzo 17/01/1967 Alfoz 18 2011-12
192
Clemente Javier Clemente Lázaro 12/03/1950 Barakaldo 18 1998-00
193
Cuqui Bienzobas Anastasio Bienzobas Ocariz 02/05/1913 Donostia/San Sebastián 18 1950-51
194
Víctor Fernández Víctor Fernández Braulio 28/11/1960 Zaragoza 18 1998-00
195
Sampere Emilio Sampere Oliveras 08/01/1885 Barcelona 18 1934-44
196
Pasarín Luis Casas Pasarín 16/04/1902 Pontevedra 18 1946-48
197
Cholín Ignacio María Alcorta Hermoso de Ordorica 13/12/1906 Tolosa 18 1948-50
198
Solé Pere Solé Junoy 07/05/1905 Barcelona 18 1945-46
199
Alberto Alberto López Fernández 20/05/1969 Irun 18 2014-15
200
González Rafael González Martín 28/02/1903 Las Palmas de Gran Canaria 18 1940-41
En actiu la temporada 2019-20