Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Ravelo

Nom complet
José Ravelo Rodríguez
Data de naixement
08/02/1944
Data de mort
09/10/2022 (78 anys)
País de naixement
Nacionalitat
Espanya
Venezuela
Demarcació
Davanter
Altura
180 cm
Pes
72 kg
José Ravelo Rodríguez
08/02/1944
09/10/2022 (78 anys)
NAC:
Davanter
180 cm
72 kg
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5
Temporades 32156103
Temporades seguides al mateix equip 2----92
Equips 1213321
Partits Jugats 295028791073429
Partits complets 29442273953329
Partits titular 294928781063329
Partits suplent 0101110
Partits substituit 05651100
Partits incomplets 06661210
Partits convocat 0000000
Partits convocat total 295028791073429
Guanyats 10121322351310
Empatats 41642024104
Perduts 15221137481115
Minuts 2610424023256850917531942610
Gols 3751015103
Gols de suplent 0000010
Partits Marcant algun Gol 27591492
Promig golejador 0,100,140,180,130,140,290,10
Doblets 1001111
Gols pròpia porta 0000000
Gols penalty 0333620
Targetes grogues 0020220
Targetes vermelles 0000000
Edat primer partit 21223321212221
Edat últim partit 24283428343324
Edat primer partit en marcar 21223321212321
Edat últim partit en marcar 24283328333324
Enfrontaments amb més equips 17241937541817
Gols a més equips 26581382
Gols amb més equips 1213321
Gols en una temporada 2555522
Promig golejador en una temporada 0,170,150,180,170,180,500,17
Amonestacions en una temporada 0020210
Partits substituit en una temporada 0565600
Partits suplent en una temporada 0101110
Partits incomplets en una temporada 0666610
Descensos 11022-1
Jornades consecutives jugat 1011171117--
Jornades consecutives titular 1011171117--
Jornades consecutives complet 1011101111--
Jornades consecutives suplent 01011--
Jornades consecutives substituit 01313--
Jornades consecutives partit incomplet 02323--
Jornades consecutives guanyant 22323--
Jornades consecutives empatant 12122--
Jornades consecutives perdent 23233--
Jornades consecutives no guanyant 35355--
Jornades consecutives no empatant 64767--
Jornades consecutives no perdent 33333--
Jornades consecutives marcant 12122--
Jornades consecutives sense marcar 71071010--
Jugats consecutius titular 29262855552229
Jugats consecutius complet 29241053532229
Jugats consecutius suplent 0101110
Jugats consecutius substituit 0232300
Jugats consecutius partit incomplet 0434410
Jugats consecutius guanyant 2232322
Jugats consecutius empatant 1222231
Jugats consecutius perdent 4325524
Jugats consecutius no guanyant 4104101034
Jugats consecutius no empatant 16772020816
Jugats consecutius no perdent 4535564
Jugats consecutius marcant 1222221
Jugats consecutius sense marcar 1416101616814

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1965-66 12/09/1965 Córdoba - Sevilla

Gol

# Temporada Data Partit
1 1965-66 14/11/1965 Betis - Córdoba

Doblet

# Temporada Data Partit
1 1965-66 14/11/1965 Betis - Córdoba

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1966-67 25/09/1966 Oviedo - Tenerife
50 1971-72 01/06/1972 Xerez - Valladolid

Gol

# Temporada Data Partit
1 1966-67 11/12/1966 Tenerife - Langreo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1977-78 04/09/1977 Levante - Xerez

Gol

# Temporada Data Partit
1 1977-78 10/09/1977 Xerez - Olímpico

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1966-67 29/01/1967 Murcia - Tenerife

Gol

# Temporada Data Partit
1 1966-67 30/04/1967 Tenerife - Sevilla

Doblet

# Temporada Data Partit
1 1977-78 14/09/1977 Xerez - Constancia
Col·labora amb BDFutbol!