Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Correa

Nom complet
Fernando Edgardo Correa Ayala
Data de naixement
06/01/1974 (52 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Nacionalitat
Uruguay
Espanya
Italia
Demarcació
Davanter
Altura
179 cm
Pes
79 kg
Fernando Edgardo Correa Ayala
06/01/1974 (52 anys)
NAC:
Davanter
179 cm
79 kg
Top 10
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 1ª + 2ª COP G5 EURO
Temporades 8311883
Temporades seguides al mateix equip 225322
Equips 324332
Partits Jugats 177782553417714
Partits complets 4919686494
Partits titular 10647153191066
Partits suplent 71(#201)31102(#179)15(#59)718
Partits substituit 57288511572
Partits incomplets 1285818626(#87)12810
Partits convocat 309391306
Partits convocat total 207872943520720
Guanyats 6139100206110
Empatats 4619659460
Perduts 7020905704
Minuts 951142871379818629511667
Gols 48227012484
Gols de suplent 13(#39)9(#70)22(#16)213(#153)1
Partits Marcant algun Gol 4120618414
Promig golejador 0,270,280,280,350,270,29
Doblets 527350
Hat-tricks 202120
Gols pròpia porta 000000
Gols penalty 437040
Targetes grogues 208289202
Targetes vermelles 0224(#9)00
Edat primer partit 212621212124
Edat últim partit 313232293130
Edat primer partit en marcar 222622212225
Edat últim partit en marcar 303232293030
Enfrontaments amb més equips 342850213410
Gols a més equips 2015318204
Gols amb més equips 324232
Gols en una temporada 1513153152
Promig golejador en una temporada 0,420,380,421,500,420,50
Amonestacions en una temporada 5454(#156)51
Partits substituit en una temporada 1714174172
Partits suplent en una temporada 1613164163
Partits incomplets en una temporada 2527276254
Ascensos -11---
Descensos 101-1-
Jornades consecutives jugat 321632---
Jornades consecutives titular 13813---
Jornades consecutives complet 434---
Jornades consecutives suplent 646---
Jornades consecutives substituit 434---
Jornades consecutives partit incomplet 799---
Jornades consecutives guanyant 555---
Jornades consecutives empatant 333---
Jornades consecutives perdent 434---
Jornades consecutives no guanyant 848---
Jornades consecutives no empatant 131013---
Jornades consecutives no perdent 788---
Jornades consecutives marcant 444---
Jornades consecutives sense marcar 11611---
Jugats consecutius titular 138137132
Jugats consecutius complet 434242
Jugats consecutius suplent 768473
Jugats consecutius substituit 434442
Jugats consecutius partit incomplet 1512158155
Jugats consecutius guanyant 5558(#197)54
Jugats consecutius empatant 3335(#39)30
Jugats consecutius perdent 535152
Jugats consecutius no guanyant 859582
Jugats consecutius no empatant 13131391314
Jugats consecutius no perdent 11131515(#88)114
Jugats consecutius marcant 444141
Jugats consecutius sense marcar 1310139136

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1998-99 15/09/1998 Atlético de Madrid - Obilić

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1995-96 25/10/1995 Almería - Atlético de Madrid

Gol

# Temporada Data Partit
1 1995-96 08/11/1995 Atlético de Madrid - Almería

Doblet

# Temporada Data Partit
1 1995-96 13/12/1995 Mérida - Atlético de Madrid

Hat-trick

# Temporada Data Partit
1 2003-04 08/10/2003 Sabadell - Mallorca
Col·labora amb BDFutbol!