Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Nandi

Nom complet
Álvaro Hernández de Miguel
Data de naixement
09/08/1990 (36 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Central
Altura
187 cm
Pes
77 kg
Álvaro Hernández de Miguel
09/08/1990 (36 anys)
Central
187 cm
77 kg
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED G5
Temporades 0291211430
Temporades seguides al mateix equip --5---22-
Equips 014115320
Partits Jugats 0519645201570
Partits complets 0415524159350
Partits titular 0517535180350
Partits suplent 00211021220
Partits substituit 00151015000
Partits incomplets 00362036220
Partits convocat 11542256201
Partits convocat total 1625067257771
Guanyats 01691170250
Empatats 01621163100
Perduts 03652368220
Minuts 041815572292418159903665380
Gols 017018010
Gols de suplent 00000001(#143)0
Partits Marcant algun Gol 017018010
Promig golejador 0,000,200,040,000,200,040,000,140,00
Gols pròpia porta 001001000
Targetes grogues 02551257320
Targetes vermelles 015016000
Edat primer partit -17223117171827-
Edat últim partit -19303119302829-
Edat primer partit en marcar -1922-1919-28-
Edat últim partit en marcar -1928-1928-28-
Enfrontaments amb més equips 05864590550
Gols a més equips 016017010
Gols amb més equips 013014010
Gols en una temporada 012012010
Promig golejador en una temporada 0,000,250,090,000,250,250,000,250,00
Amonestacions en una temporada 02111211110
Partits substituit en una temporada 004104000
Partits suplent en una temporada 008108120
Partits incomplets en una temporada 00102010120
Ascensos -10011---
Descensos 100112--1
Jornades consecutives jugat 03172317---
Jornades consecutives titular 03171317---
Jornades consecutives complet 039139---
Jornades consecutives suplent 004104---
Jornades consecutives substituit 001101---
Jornades consecutives partit incomplet 004204---
Jornades consecutives guanyant 013113---
Jornades consecutives empatant 014114---
Jornades consecutives perdent 012112---
Jornades consecutives no guanyant 018218---
Jornades consecutives no empatant 03101310---
Jornades consecutives no perdent 016116---
Jornades consecutives marcant 011011---
Jornades consecutives sense marcar 03162316---
Jugats consecutius titular 05383538230
Jugats consecutius complet 04282428230
Jugats consecutius suplent 005105120
Jugats consecutius substituit 001101000
Jugats consecutius partit incomplet 005205120
Jugats consecutius guanyant 013113130
Jugats consecutius empatant 016116100
Jugats consecutius perdent 023223110
Jugats consecutius no guanyant 02113211110
Jugats consecutius no empatant 04113411470
Jugats consecutius no perdent 01111111230
Jugats consecutius marcant 012012010
Jugats consecutius sense marcar 04534453530

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2007-08 14/06/2008 Numancia - Polideportivo Ejido

Gol

# Temporada Data Partit
1 2009-10 19/06/2010 Cádiz - Numancia

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 04/09/2021 Internacional de Madrid - Zamora

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2008-09 12/11/2008 Sporting de Gijón - Numancia
Col·labora amb BDFutbol!