Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Tasende

Nom complet
Daniel Esmorís Tasende
Data de naixement
06/07/2000 (26 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Lateral esquerre
Altura
172 cm
Pes
64 kg
Daniel Esmorís Tasende
06/07/2000 (26 anys)
Lateral esquerre
172 cm
64 kg
Top 3
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 051156300
Temporades seguides al mateix equip -2----2--
Equips 031133200
Partits Jugats 01452237145167300
Partits complets 07618267694000
Partits titular 01121833112130200
Partits suplent 033443337100
Partits substituit 035073535200
Partits incomplets 0684116872300
Partits convocat 010201012002
Partits convocat total 01552437155179302
Guanyats 0426204248100
Empatats 035773542100
Perduts 0689106877100
Minuts 01018217402963101821192218400
Gols 062468000
Gols de suplent 020022000
Partits Marcant algun Gol 062468000
Promig golejador 0,000,040,090,110,040,050,000,000,00
Gols pròpia porta 000000000
Gols penalty 001001000
Targetes grogues 029352932100
Targetes vermelles 020022000
Edat primer partit -222021222021--
Edat últim partit -262021262625--
Edat primer partit en marcar -2220212220---
Edat últim partit en marcar -2420212424---
Enfrontaments amb més equips 03812193848300
Gols a més equips 062468000
Gols amb més equips 021122000
Gols en una temporada 032433000
Promig golejador en una temporada 0,000,080,090,110,080,090,000,000,00
Amonestacions en una temporada 093599100
Partits substituit en una temporada 010071010100
Partits suplent en una temporada 018441818100
Partits incomplets en una temporada 0244112424100
Ascensos -00101---
Descensos 020022-0-
Jornades consecutives jugat 0181837(#117)1818---
Jornades consecutives titular 01313171313---
Jornades consecutives complet 06137613---
Jornades consecutives suplent 062366---
Jornades consecutives substituit 030133---
Jornades consecutives partit incomplet 062466---
Jornades consecutives guanyant 0326(#72)33---
Jornades consecutives empatant 022222---
Jornades consecutives perdent 055355---
Jornades consecutives no guanyant 077377---
Jornades consecutives no empatant 08522(#2)88---
Jornades consecutives no perdent 055955---
Jornades consecutives marcant 012212---
Jornades consecutives sense marcar 0161825(#92)1618---
Jugats consecutius titular 03515173535200
Jugats consecutius complet 09157915000
Jugats consecutius suplent 072377100
Jugats consecutius substituit 030133200
Jugats consecutius partit incomplet 010241010300
Jugats consecutius guanyant 0326(#120)33100
Jugats consecutius empatant 032233100
Jugats consecutius perdent 055355100
Jugats consecutius no guanyant 087388200
Jugats consecutius no empatant 015522(#13)1515100
Jugats consecutius no perdent 055955200
Jugats consecutius marcant 012212000
Jugats consecutius sense marcar 05518255555300

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 18/10/2020 Peña Deportiva - Villarreal B

Gol

# Temporada Data Partit
1 2020-21 01/11/2020 La Nucía - Villarreal B

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 28/08/2021 San Fernando CD - Villarreal B

Gol

# Temporada Data Partit
1 2021-22 26/09/2021 Villarreal B - Costa Brava

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 30/11/2021 Victoria CF - Villarreal
Col·labora amb BDFutbol!