Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Meixús

Nom complet
Pablo González Meixús
Data de naixement
21/05/2003 (23 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Central
Altura
194 cm
Pes
80 kg
Pablo González Meixús
21/05/2003 (23 anys)
Central
194 cm
80 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED G5
Temporades 011312110
Temporades seguides al mateix equip ---3(#95)-----
Equips 011112110
Partits Jugats 082368831110
Partits complets 0253927010
Partits titular 051359518010
Partits suplent 03109313100
Partits substituit 0272029000
Partits incomplets 051729522100
Partits convocat 0021802000
Partits convocat total 082586833110
Guanyats 0242926100
Empatats 0262128000
Perduts 041318417010
Minuts 0413111549664131528251200
Gols 000100000
Gols de suplent 000000000
Partits Marcant algun Gol 000100000
Promig golejador 0,000,000,000,020,000,000,000,000,00
Gols pròpia porta 000000000
Gols penalty 000100000
Targetes grogues 01420(#210)15010
Targetes vermelles 011012000
Edat primer partit -23192023192219-
Edat últim partit -23192323232219-
Edat primer partit en marcar ---22-----
Edat últim partit en marcar ---22-----
Enfrontaments amb més equips 081630824110
Gols a més equips 000100000
Gols amb més equips 000100000
Gols en una temporada 000100000
Promig golejador en una temporada 0,000,000,000,030,000,000,000,000,00
Amonestacions en una temporada 01412(#114)14010
Partits substituit en una temporada 0271027000
Partits suplent en una temporada 03106310100
Partits incomplets en una temporada 051716517100
Ascensos -00101---
Descensos 001001--0
Jornades consecutives jugat 081316813---
Jornades consecutives titular 0331533---
Jornades consecutives complet 0131013---
Jornades consecutives suplent 023223---
Jornades consecutives substituit 022422---
Jornades consecutives partit incomplet 048948---
Jornades consecutives guanyant 012412---
Jornades consecutives empatant 012212---
Jornades consecutives perdent 024224---
Jornades consecutives no guanyant 045545---
Jornades consecutives no empatant 055855---
Jornades consecutives no perdent 023723---
Jornades consecutives marcant 000100---
Jornades consecutives sense marcar 081316813---
Jugats consecutius titular 03340(#206)34010
Jugats consecutius complet 0131913010
Jugats consecutius suplent 023223100
Jugats consecutius substituit 022422000
Jugats consecutius partit incomplet 0481548100
Jugats consecutius guanyant 012412100
Jugats consecutius empatant 012312000
Jugats consecutius perdent 027227010
Jugats consecutius no guanyant 04136414010
Jugats consecutius no empatant 0571057110
Jugats consecutius no perdent 023923100
Jugats consecutius marcant 000100000
Jugats consecutius sense marcar 082352(#193)831110

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 15/08/2026 Cádiz - Celta Fortuna

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 11/09/2022 Arenteiro - Bergantiños

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 30/10/2025 Puerto de Vega - Celta de Vigo
Col·labora amb BDFutbol!