Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Ortiz

Nom complet
Ángel Ortiz Monterrey
Data de naixement
25/07/2004 (22 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Lateral dret
Altura
167 cm
Pes
60 kg
Ángel Ortiz Monterrey
25/07/2004 (22 anys)
Davanter
Lateral dret
167 cm
60 kg
Top 100
Tipus 1ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 3225132
Temporades seguides al mateix equip 32-3-32
Equips 1112111
Partits Jugats 205226724207
Partits complets 5211326255
Partits titular 133420473135
Partits suplent 718625172
Partits substituit 813721180
Partits incomplets 153113462152
Partits convocat 2018210206
Partits convocat total 4053349344013
Guanyats 10179273105
Empatats 321824031
Perduts 714921171
Minuts 10543225182442793121054485
Gols 0202100
Gols de suplent 0101000
Partits Marcant algun Gol 0202100
Promig golejador 0,000,040,000,030,250,000,00
Gols pròpia porta 0101000
Targetes grogues 2729020
Targetes vermelles 0000000
Edat primer partit 201817(#39)18212020
Edat últim partit 22192022212221
Edat primer partit en marcar -18-1821--
Edat últim partit en marcar -19-1921--
Enfrontaments amb més equips 142518394147
Gols a més equips 0202100
Gols amb més equips 0101100
Gols en una temporada 0101100
Promig golejador en una temporada 0,000,050,000,050,250,000,00
Amonestacions en una temporada 1626010
Partits substituit en una temporada 5878150
Partits suplent en una temporada 6939161
Partits incomplets en una temporada 111710172111
Ascensos -101---
Descensos 0011-0-
Jornades Consecutives Jugat 6191119---
Jornades Consecutives Titular 4111011---
Jornades Consecutives Complet 3545---
Jornades Consecutives Suplent 2414---
Jornades Consecutives Substituit 3323---
Jornades Consecutives Partit Incomplet 4727---
Jornades Consecutives Guanyant 1222---
Jornades Consecutives Empatant 1323---
Jornades Consecutives Perdent 1323---
Jornades Consecutives No Guanyant 2535---
Jornades Consecutives No Empatant 3737---
Jornades Consecutives No Perdent 2101010---
Jornades Consecutives Marcant 0101---
Jornades Consecutives Sense Marcar 6111111---
Jugats Seguits 6191119461
Jugats Consecutius Titular 4121016340
Jugats Consecutius Complet 3547230
Jugats Consecutius Suplent 3434131
Jugats Consecutius Substituit 3323130
Jugats Consecutius Partit Incomplet 9839191
Jugats Consecutius Guanyant 3233331
Jugats Consecutius Empatant 1424010
Jugats Consecutius Perdent 2343120
Jugats Consecutius No Guanyant 3555130
Jugats Consecutius No Empatant 8778481
Jugats Consecutius No Perdent 3101110331
Jugats Consecutius Marcant 0101100
Jugats Consecutius Sense Marcar 202226422201

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 25/01/2025 Mallorca - Betis

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 11/09/2021 Gimnàstic de Tarragona - Betis Deportivo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 24/09/2025 Betis - Nottingham Forest

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 13/02/2025 Gent - Betis

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 30/10/2025 Palma del Río - Betis

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 03/12/2025 Torrent - Betis
Col·labora amb BDFutbol!