Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Rupérez

Nom complet
Iñaki Rupérez Urtasun
Data de naixement
07/01/2003 (23 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Lateral dret
Altura
166 cm
Pes
60 kg
Iñaki Rupérez Urtasun
07/01/2003 (23 anys)
Lateral dret
166 cm
60 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 111223110
Temporades seguides al mateix equip ---2-----
Equips 111123110
Partits Jugats 141759522110
Partits complets 0164317000
Partits titular 031154314000
Partits suplent 116528110
Partits substituit 0251027000
Partits incomplets 131115415110
Partits convocat 92041111391
Partits convocat total 106176316334101
Guanyats 0182619100
Empatats 1122024010
Perduts 0271329000
Minuts 125098647022511237610
Gols 011712000
Gols de suplent 001101000
Partits Marcant algun Gol 011712000
Promig golejador 0,000,250,060,120,200,090,000,000,00
Gols pròpia porta 000000000
Targetes grogues 0231525000
Targetes vermelles 000100000
Edat primer partit 2323192023192123-
Edat últim partit 2323202223232123-
Edat primer partit en marcar -2320202320---
Edat últim partit en marcar -2320222323---
Enfrontaments amb més equips 141626521110
Gols a més equips 011712000
Gols amb més equips 011112000
Gols en una temporada 011511000
Promig golejador en una temporada 0,000,250,060,160,250,250,000,000,00
Amonestacions en una temporada 02312(#94)23000
Partits substituit en una temporada 025725000
Partits suplent en una temporada 116516110
Partits incomplets en una temporada 131112311110
Ascensos -00101---
Jornades consecutives jugat 131114311---
Jornades consecutives titular 0221422---
Jornades consecutives complet 0121412---
Jornades consecutives suplent 112212---
Jornades consecutives substituit 012312---
Jornades consecutives partit incomplet 125425---
Jornades consecutives guanyant 016316---
Jornades consecutives empatant 111211---
Jornades consecutives perdent 014214---
Jornades consecutives no guanyant 115515---
Jornades consecutives no empatant 02104210---
Jornades consecutives no perdent 126526---
Jornades consecutives marcant 011111---
Jornades consecutives sense marcar 111111111---
Jugats seguits 131114311110
Jugats consecutius titular 03337(#242)33000
Jugats consecutius complet 01221(#237)12000
Jugats consecutius suplent 112223110
Jugats consecutius substituit 012312000
Jugats consecutius partit incomplet 125635110
Jugats consecutius guanyant 016316100
Jugats consecutius empatant 111222010
Jugats consecutius perdent 024224000
Jugats consecutius no guanyant 125625010
Jugats consecutius no empatant 03144314100
Jugats consecutius no perdent 1261036110
Jugats consecutius marcant 011111000
Jugats consecutius sense marcar 121613216110

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 23/05/2026 Espanyol - Real Sociedad

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 05/09/2026 Real Sociedad B - Tenerife

Gol

# Temporada Data Partit
1 2026-27 12/09/2026 Andorra - Real Sociedad B

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 04/09/2022 Real Sociedad C - Utebo

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 07/05/2023 Izarra - Real Sociedad C

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 21/11/2024 Jove Español - Real Sociedad
Col·labora amb BDFutbol!