Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Delgado

Nom complet
Jorge Delgado Caballero
Data de naixement
09/11/2002 (23 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter centre
Altura
184 cm
Pes
81 kg
Jorge Delgado Caballero
09/11/2002 (23 anys)
Davanter centre
184 cm
81 kg
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP
Temporades 35171
Temporades seguides al mateix equip 23-3-
Equips 23151
Partits Jugats 911181201
Partits complets 0362360
Partits titular 2797811
Partits suplent 7321390
Partits substituit 2425441
Partits incomplets 9746831
Partits convocat 62080
Partits convocat total 1511381281
Guanyats 1433440
Empatats 4323360
Perduts 4362401
Minuts 2887036570732474
Gols 1343350
Gols de suplent 19(#180)0100
Partits Marcant algun Gol 1282290
Promig golejador 0,110,310,380,290,00
Doblets 05150
Hat-tricks 01010
Gols pròpia porta 00000
Gols penalty 01010
Targetes grogues 0131130
Targetes vermelles 01010
Edat primer partit 1918231822
Edat últim partit 2322232322
Edat primer partit en marcar 22182318-
Edat últim partit en marcar 22222322-
Enfrontaments amb més equips 9488571
Gols a més equips 1192200
Gols amb més equips 13140
Gols en una temporada 1153150
Promig golejador en una temporada 0,140,440,380,440,00
Amonestacions en una temporada 05150
Partits substituit en una temporada 2115111
Partits suplent en una temporada 5141140
Partits incomplets en una temporada 7246241
Descensos 0101-
Jornades consecutives jugat 337837-
Jornades consecutives titular 220520-
Jornades consecutives complet 0727-
Jornades consecutives suplent 2414-
Jornades consecutives substituit 2525-
Jornades consecutives partit incomplet 311510-
Jornades consecutives guanyant 1515-
Jornades consecutives empatant 1313-
Jornades consecutives perdent 1313-
Jornades consecutives no guanyant 2727-
Jornades consecutives no empatant 110310-
Jornades consecutives no perdent 2828-
Jornades consecutives marcant 1424-
Jornades consecutives sense marcar 311611-
Jugats consecutius titular 2205201
Jugats consecutius complet 07270
Jugats consecutius suplent 65160
Jugats consecutius substituit 25251
Jugats consecutius partit incomplet 9145141
Jugats consecutius guanyant 15150
Jugats consecutius empatant 23130
Jugats consecutius perdent 23131
Jugats consecutius no guanyant 57271
Jugats consecutius no empatant 2103101
Jugats consecutius no perdent 28280
Jugats consecutius marcant 14240
Jugats consecutius sense marcar 4156151

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 15/10/2022 Huesca - Racing de Santander

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 19/10/2025 Valladolid - Sporting de Gijón

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 30/08/2026 Barakaldo - Cultural Leonesa

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2026-27 12/10/2026 Cultural Leonesa - Arenas de Getxo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 29/10/2025 Portugalete - Valladolid
Col·labora amb BDFutbol!