Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Sito

Nom complet
Andrés Pascual Santonja
Data de naixement
18/11/1996 (29 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
180 cm
Pes
73 kg
Andrés Pascual Santonja
18/11/1996 (29 anys)
Migcampista
180 cm
73 kg
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5
Temporades 21813802
Temporades seguides al mateix equip 2-6--6-2
Equips 11212401
Partits Jugats 29116211112702
Partits complets 0237023900
Partits titular 05911159600
Partits suplent 24251063102
Partits substituit 03541035700
Partits incomplets 27782098702
Partits convocat 31234613
Partits convocat total 510118241513315
Guanyats 0146514700
Empatats 1334843801
Perduts 1536864201
Minuts 5348775218925408061053
Gols 0014101400
Gols de suplent 00000000
Partits Marcant algun Gol 0013101300
Promig golejador 0,000,000,120,050,000,110,000,00
Doblets 00100100
Gols pròpia porta 00000000
Gols penalty 00200200
Targetes grogues 0021302100
Targetes vermelles 01111200
Edat primer partit 192017271917-19
Edat últim partit 202129282129-20
Edat primer partit en marcar --1727-17--
Edat últim partit en marcar --2927-29--
Enfrontaments amb més equips 295518116502
Gols a més equips 0013101300
Gols amb més equips 00210200
Gols en una temporada 00410400
Promig golejador en una temporada 0,000,000,300,050,000,300,000,00
Amonestacions en una temporada 00730700
Partits substituit en una temporada 03151031500
Partits suplent en una temporada 147104701
Partits incomplets en una temporada 17172071701
Descensos 010112-0
Jornades Consecutives Jugat 15158515--
Jornades Consecutives Titular 04144414--
Jornades Consecutives Complet 014014--
Jornades Consecutives Suplent 113413--
Jornades Consecutives Substituit 035435--
Jornades Consecutives Partit Incomplet 135836--
Jornades Consecutives Guanyant 014214--
Jornades Consecutives Empatant 114214--
Jornades Consecutives Perdent 112212--
Jornades Consecutives No Guanyant 146446--
Jornades Consecutives No Empatant 126325--
Jornades Consecutives No Perdent 117317--
Jornades Consecutives Marcant 003103--
Jornades Consecutives Sense Marcar 15128512--
Jugats Seguits 1517851701
Jugats Consecutius Titular 0420442000
Jugats Consecutius Complet 01501500
Jugats Consecutius Suplent 23763702
Jugats Consecutius Substituit 0310(#208)431000
Jugats Consecutius Partit Incomplet 23162051602
Jugats Consecutius Guanyant 01521400
Jugats Consecutius Empatant 11421401
Jugats Consecutius Perdent 12422401
Jugats Consecutius No Guanyant 2810781102
Jugats Consecutius No Empatant 1210321001
Jugats Consecutius No Perdent 111232901
Jugats Consecutius Marcant 00310300
Jugats Consecutius Sense Marcar 292220113002

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2015-16 13/05/2016 Valencia - Real Sociedad

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 18/08/2017 Lorca FC - Cultural Leonesa

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 24/08/2024 Betis Deportivo - Intercity

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 24/08/2024 Betis Deportivo - Intercity
Col·labora amb BDFutbol!