Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Benito

Nom complet
Alberto Benito Correa
Data de naixement
13/06/1992 (34 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Lateral dret
Altura
176 cm
Pes
73 kg
Alberto Benito Correa
13/06/1992 (34 anys)
Lateral dret
176 cm
73 kg
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP
Temporades 561114
Temporades seguides al mateix equip 22-2-
Equips 34264
Partits Jugats 14113972807
Partits complets 1089902074
Partits titular 13113342646
Partits suplent 1063161
Partits substituit 22284502
Partits incomplets 32347663
Partits convocat 24617304
Partits convocat total 1651452431011
Guanyats 446331074
Empatats 39391780
Perduts 58373953
Minuts 113561115032522506512
Gols 22041
Gols de suplent 00000
Partits Marcant algun Gol 22041
Promig golejador 0,010,010,000,010,14
Gols pròpia porta 00000
Targetes grogues 26471731
Targetes vermelles 16070
Edat primer partit 2420292023
Edat últim partit 2834293433
Edat primer partit en marcar 2421-2125
Edat últim partit en marcar 2433-3325
Enfrontaments amb més equips 42637997
Gols a més equips 22041
Gols amb més equips 12031
Gols en una temporada 21021
Promig golejador en una temporada 0,070,040,000,070,50
Amonestacions en una temporada 7131131
Partits substituit en una temporada 9163161
Partits suplent en una temporada 62261
Partits incomplets en una temporada 15185181
Ascensos 0101-
Descensos 1001-
Jornades consecutives jugat 1915219-
Jornades consecutives titular 1915119-
Jornades consecutives complet 1310013-
Jornades consecutives suplent 2112-
Jornades consecutives substituit 2414-
Jornades consecutives partit incomplet 5425-
Jornades consecutives guanyant 6616-
Jornades consecutives empatant 3313-
Jornades consecutives perdent 4214-
Jornades consecutives no guanyant 9729-
Jornades consecutives no empatant 119111-
Jornades consecutives no perdent 8818-
Jornades consecutives marcant 1101-
Jornades consecutives sense marcar 1815218-
Jugats consecutius titular 45752905
Jugats consecutius complet 15140154
Jugats consecutius suplent 21121
Jugats consecutius substituit 25251
Jugats consecutius partit incomplet 85783
Jugats consecutius guanyant 67172
Jugats consecutius empatant 34140
Jugats consecutius perdent 42141
Jugats consecutius no guanyant 1493141
Jugats consecutius no empatant 13134137
Jugats consecutius no perdent 8111112
Jugats consecutius marcant 11011
Jugats consecutius sense marcar 1116471113

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 05/09/2021 Tudelano - Deportivo de La Coruña

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2015-16 09/09/2015 Arandina - Reus

Gol

# Temporada Data Partit
1 2017-18 06/09/2017 Zaragoza - Granada
Col·labora amb BDFutbol!