Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Lucas Suárez

Nom complet
Lucas Suárez Estrada
Data de naixement
27/07/2001 (25 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
170 cm
Pes
64 kg
Lucas Suárez Estrada
27/07/2001 (25 anys)
Migcampista
170 cm
64 kg
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 041431
Temporades seguides al mateix equip -2----
Equips 041431
Partits Jugats 09459431
Partits complets 01101110
Partits titular 05105121
Partits suplent 04354310
Partits substituit 04104111
Partits incomplets 08358321
Partits convocat 19151020
Partits convocat total 11032010451
Guanyats 02812800
Empatats 02602620
Perduts 04044011
Minuts 0482374482319691
Gols 030300
Gols de suplent 010100
Partits Marcant algun Gol 030300
Promig golejador 0,000,030,000,030,000,00
Gols pròpia porta 000000
Targetes grogues 01801810
Targetes vermelles 000000
Edat primer partit -1922192225
Edat últim partit -2422242425
Edat primer partit en marcar -22-22--
Edat últim partit en marcar -24-24--
Enfrontaments amb més equips 03253231
Gols a més equips 030300
Gols amb més equips 020200
Gols en una temporada 010100
Promig golejador en una temporada 0,000,110,000,110,000,00
Amonestacions en una temporada 090910
Partits substituit en una temporada 01501511
Partits suplent en una temporada 01151110
Partits incomplets en una temporada 02652611
Descensos 0415--
Jornades Consecutives Jugat 026226--
Jornades Consecutives Titular 0808--
Jornades Consecutives Complet 0202--
Jornades Consecutives Suplent 0525--
Jornades Consecutives Substituit 0404--
Jornades Consecutives Partit Incomplet 013213--
Jornades Consecutives Guanyant 0313--
Jornades Consecutives Empatant 0202--
Jornades Consecutives Perdent 0414--
Jornades Consecutives No Guanyant 011111--
Jornades Consecutives No Empatant 0525--
Jornades Consecutives No Perdent 0717--
Jornades Consecutives Marcant 0101--
Jornades Consecutives Sense Marcar 026226--
Jugats Seguits 02622631
Jugats Consecutius Titular 01301321
Jugats Consecutius Complet 020210
Jugats Consecutius Suplent 085810
Jugats Consecutius Substituit 060611
Jugats Consecutius Partit Incomplet 02352321
Jugats Consecutius Guanyant 041400
Jugats Consecutius Empatant 020210
Jugats Consecutius Perdent 044411
Jugats Consecutius No Guanyant 01141131
Jugats Consecutius No Empatant 01051011
Jugats Consecutius No Perdent 071710
Jugats Consecutius Marcant 010100
Jugats Consecutius Sense Marcar 02852831

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 28/10/2023 Murcia - Linares

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 01/11/2023 UCAM Murcia - Linares
Col·labora amb BDFutbol!