Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Isaac

Nom complet
Isaac Romero Bernal
Data de naixement
18/05/2000 (26 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Altura
184 cm
Pes
70 kg
Isaac Romero Bernal
18/05/2000 (26 anys)
Davanter
184 cm
70 kg
Top 250
Tipus 1ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5
Temporades 441734
Temporades seguides al mateix equip 42-434
Equips 111211
Partits Jugats 81657146581
Partits complets 1215027312
Partits titular 60544114560
Partits suplent 2111332021
Partits substituit 4837385248
Partits incomplets 69486117269
Partits convocat 621836
Partits convocat total 87678154887
Guanyats 2533258225
Empatats 1913232019
Perduts 3719356337
Minuts 4942456139095034094942
Gols 1423137414
Gols de suplent 400404
Partits Marcant algun Gol 1417131314
Promig golejador 0,170,35(#149)0,140,250,800,17
Doblets 050510
Hat-tricks 010100
Gols pròpia porta 000000
Targetes grogues 2218340122
Targetes vermelles 332(#201)603
Edat primer partit 231921192323
Edat últim partit 262322262526
Edat primer partit en marcar 232021202323
Edat últim partit en marcar 262321262526
Enfrontaments amb més equips 2432656524
Gols a més equips 1215127312
Gols amb més equips 111211
Gols en una temporada 41111124
Promig golejador en una temporada 0,290,730,140,731,000,29
Amonestacions en una temporada 107310110
Partits substituit en una temporada 1816318218
Partits suplent en una temporada 114311011
Partits incomplets en una temporada 2820628228
Ascensos -101--
Descensos 0011-0
Jornades consecutives jugat 1421621--
Jornades consecutives titular 1411418--
Jornades consecutives complet 3303--
Jornades consecutives suplent 3323--
Jornades consecutives substituit 5838--
Jornades consecutives partit incomplet 716516--
Jornades consecutives guanyant 3717--
Jornades consecutives empatant 2212--
Jornades consecutives perdent 4314--
Jornades consecutives no guanyant 5425--
Jornades consecutives no empatant 7939--
Jornades consecutives no perdent 411211--
Jornades consecutives marcant 2313--
Jornades consecutives sense marcar 8648--
Jugats consecutius titular 2230446522
Jugats consecutius complet 330333
Jugats consecutius suplent 633606
Jugats consecutius substituit 683826
Jugats consecutius partit incomplet 32(#167)20632232
Jugats consecutius guanyant 371713
Jugats consecutius empatant 321303
Jugats consecutius perdent 741727
Jugats consecutius no guanyant 105210210
Jugats consecutius no empatant 159315515
Jugats consecutius no perdent 51121115
Jugats consecutius marcant 231322
Jugats consecutius sense marcar 1410514114

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 12/01/2024 Sevilla - Alavés
50 2025-26 20/09/2025 Alavés - Sevilla

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 21/01/2024 Girona - Sevilla

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 29/08/2021 Sevilla Atlético - Sabadell

Gol

# Temporada Data Partit
1 2021-22 15/05/2022 Sevilla Atlético - Barcelona B

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 16/01/2024 Getafe - Sevilla

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 16/01/2024 Getafe - Sevilla

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2023-24 16/01/2024 Getafe - Sevilla
Col·labora amb BDFutbol!