Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Comas

Nom complet
Arnau Comas Feixas
Data de naixement
11/04/2000 (26 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Central
Altura
190 cm
Pes
78 kg
Arnau Comas Feixas
11/04/2000 (26 anys)
Central
190 cm
78 kg
Top 100
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO Super
Temporades 0221242023
Temporades seguides al mateix equip --------23
Equips 0221242011
Partits Jugats 03341293374301423
Partits complets 01535211550101012
Partits titular 02640282666301423
Partits suplent 0711780000
Partits substituit 01146111520410
Partits incomplets 01857182320410
Partits convocat 52130262925111
Partits convocat total 554442959103551534
Guanyats 018191218372076
Empatats 01010910200036
Perduts 0512851710411
Minuts 022593555241022595814236012181720
Gols 0020020003
Gols de suplent 0000000000
Partits Marcant algun Gol 0020020002
Promig golejador 0,000,000,050,000,000,030,000,000,000,13
Doblets 0000000001
Gols pròpia porta 0011(#67)010000
Targetes grogues 081588231036
Targetes vermelles 0011010001
Edat primer partit -241921241919-2222
Edat últim partit -262121262625-2324
Edat primer partit en marcar --20--20---22
Edat últim partit en marcar --20--20---23
Enfrontaments amb més equips 0221919224030712
Gols a més equips 0020020002
Gols amb més equips 0010010001
Gols en una temporada 0020020002
Promig golejador en una temporada 0,000,000,080,000,000,080,000,000,000,15
Amonestacions en una temporada 0788781025
Partits substituit en una temporada 0636661045
Partits suplent en una temporada 0711770000
Partits incomplets en una temporada 0133713131045
Ascensos -10011----
Jornades consecutives jugat 062519625---8
Jornades consecutives titular 052418524---8
Jornades consecutives complet 04189418---7
Jornades consecutives suplent 011111---0
Jornades consecutives substituit 051355---3
Jornades consecutives partit incomplet 051355---3
Jornades consecutives guanyant 054455---2
Jornades consecutives empatant 032333---2
Jornades consecutives perdent 013313---2
Jornades consecutives no guanyant 044544---3
Jornades consecutives no empatant 05119511---5
Jornades consecutives no perdent 067667---3
Jornades consecutives marcant 001001---1
Jornades consecutives sense marcar 061319613---7
Jugats consecutius titular 01229191241301423
Jugats consecutius complet 041894181068
Jugats consecutius suplent 0211220000
Jugats consecutius substituit 0813882024
Jugats consecutius partit incomplet 0102310102024
Jugats consecutius guanyant 0544562032
Jugats consecutius empatant 0345(#64)340022
Jugats consecutius perdent 0133131015
Jugats consecutius no guanyant 0457451038
Jugats consecutius no empatant 061196113076
Jugats consecutius no perdent 07767112035
Jugats consecutius marcant 0010010001
Jugats consecutius sense marcar 0331629334330149

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 28/02/2025 FC Cartagena - Eibar

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 15/09/2019 Castellón - Olot

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 28/08/2021 Barcelona B - Algeciras

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 21/07/2022 Basel - Crusaders

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 19/12/2019 Gimnàstic de Tarragona - Olot
Col·labora amb BDFutbol!