Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Chapela

Nom complet
Iván Chapela López
Data de naixement
21/05/1999 (27 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Altura
181 cm
Pes
76 kg
Iván Chapela López
21/05/1999 (27 anys)
Davanter
181 cm
76 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5
Temporades 14325731
Temporades seguides al mateix equip -23--32-
Equips 13124521
Partits Jugats 98061448915069
Partits complets 0691261500
Partits titular 45146355510114
Partits suplent 529159344955
Partits substituit 4453723498614
Partits incomplets 97452328313569
Partits convocat 115741623311
Partits convocat total 20856848105173920
Guanyats 1222018234361
Empatats 4271714314804
Perduts 4312412355904
Minuts 39744323759294948298588224397
Gols 01489142210
Gols de suplent 03123410
Partits Marcant algun Gol 01389132110
Promig golejador 0,000,180,130,210,160,150,170,00
Doblets 01001100
Gols pròpia porta 00000000
Gols penalty 01121210
Targetes grogues 058451300
Targetes vermelles 00000000
Edat primer partit 2224202322202222
Edat últim partit 2227222627272522
Edat primer partit en marcar -242023242025-
Edat últim partit en marcar -272226272725-
Enfrontaments amb més equips 9313226407069
Gols a més equips 01188(#246)111910
Gols amb més equips 02122310
Gols en una temporada 0948(#195)9910
Promig golejador en una temporada 0,000,230,190,230,230,230,500,00
Amonestacions en una temporada 02332300
Partits substituit en una temporada 426(#57)171826(#69)26(#89)14
Partits suplent en una temporada 512115121225
Partits incomplets en una temporada 937(#21)202337(#23)37(#21)39
Ascensos -00101--
Descensos 010011-0
Jornades Consecutives Jugat 53728293737--
Jornades Consecutives Titular 21017201015--
Jornades Consecutives Complet 022522--
Jornades Consecutives Suplent 344144--
Jornades Consecutives Substituit 278477--
Jornades Consecutives Partit Incomplet 513951313--
Jornades Consecutives Guanyant 1355(#133)33--
Jornades Consecutives Empatant 243244--
Jornades Consecutives Perdent 255355--
Jornades Consecutives No Guanyant 386688--
Jornades Consecutives No Empatant 36712(#120)67--
Jornades Consecutives No Perdent 386888--
Jornades Consecutives Marcant 023223--
Jornades Consecutives Sense Marcar 58127812--
Jugats Seguits 5372829373765
Jugats Consecutius Titular 2101920101712
Jugats Consecutius Complet 02252200
Jugats Consecutius Suplent 4482485(#170)4
Jugats Consecutius Substituit 27847812
Jugats Consecutius Partit Incomplet 924169242469
Jugats Consecutius Guanyant 1355(#248)3661
Jugats Consecutius Empatant 3434(#233)4403
Jugats Consecutius Perdent 25535502
Jugats Consecutius No Guanyant 58868805
Jugats Consecutius No Empatant 3681261063
Jugats Consecutius No Perdent 48688864
Jugats Consecutius Marcant 02322310
Jugats Consecutius Sense Marcar 913209132659

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 02/10/2021 Cádiz - Valencia

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 11/09/2023 Eldense - Alcorcón

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2023-24 28/01/2024 Eldense - Espanyol

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 04/09/2022 Unionistas de Salamanca - Linares

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 02/12/2021 Villa de Fortuna - Cádiz

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 04/12/2024 Cádiz - Eldense
Col·labora amb BDFutbol!