Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Kamada

Nom complet
Daichi Kamada
Data de naixement
05/08/1996 (30 anys)
Lloc de naixement
Iyo (Ehime)
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
180 cm
Pes
72 kg
Daichi Kamada
05/08/1996 (30 anys)
Iyo (Ehime),
Japó
Migcampista
180 cm
72 kg
Top 100
Top 250
Tipus G5 EURO Premier Bundesliga Serie A Proleague
Temporades 963511
Temporades seguides al mateix equip 4234--
Equips 331111
Partits Jugats 22563691272924
Partits complets 65291841616
Partits titular 16150441001721
Partits suplent 64132527123
Partits substituit 96212560(#227)115
Partits incomplets 159345086238
Partits convocat 21111190
Partits convocat total 24664701383824
Guanyats 843325441511
Empatats 6313194047
Perduts 78172543106
Minuts 1452945654077890715451896
Gols 2316120212
Gols de suplent 110102
Partits Marcant algun Gol 2213119211
Promig golejador 0,100,250,010,160,070,50
Doblets 120101
Hat-tricks 010000
Gols pròpia porta 000000
Gols penalty 310301
Targetes grogues 23391131
Targetes vermelles 101000
Edat primer partit 212228212722
Edat últim partit 303030262722
Edat primer partit en marcar 232330232722
Edat últim partit en marcar 303030262722
Enfrontaments amb més equips 613622211815
Gols a més equips 181211529
Gols amb més equips 321111
Gols en una temporada 9619212
Promig golejador en una temporada 0,280,390,140,280,070,50
Amonestacions en una temporada 524531
Partits substituit en una temporada 2261422(#40)115
Partits suplent en una temporada 19419(#141)9123
Partits incomplets en una temporada 2692626(#179)238
Jornades consecutives jugat --23211124
Jornades consecutives titular --1412921
Jornades consecutives complet --2345
Jornades consecutives suplent --526(#235)3
Jornades consecutives substituit --6(#232)8(#115)42
Jornades consecutives partit incomplet --713(#146)63
Jornades consecutives guanyant --3534
Jornades consecutives empatant --35(#222)22
Jornades consecutives perdent --3421
Jornades consecutives no guanyant --91035
Jornades consecutives no empatant --8975
Jornades consecutives no perdent --6975
Jornades consecutives marcant --1213
Jornades consecutives sense marcar --231895
Jugats consecutius titular 1811518921
Jugats consecutius complet 412445
Jugats consecutius suplent 605263
Jugats consecutius substituit 8068(#143)42
Jugats consecutius partit incomplet 240724103
Jugats consecutius guanyant 503544
Jugats consecutius empatant 503522
Jugats consecutius perdent 413421
Jugats consecutius no guanyant 13191335
Jugats consecutius no empatant 1511010155
Jugats consecutius no perdent 100101075
Jugats consecutius marcant 201213
Jugats consecutius sense marcar 6816724245

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 07/09/2022 Eintracht Frankfurt - Sporting de Portugal

Gol

# Temporada Data Partit
1 2022-23 12/10/2022 Tottenham - Eintracht Frankfurt

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 25/07/2019 Flora - Eintracht Frankfurt

Gol

# Temporada Data Partit
1 2019-20 28/11/2019 Arsenal - Eintracht Frankfurt

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2019-20 28/11/2019 Arsenal - Eintracht Frankfurt

Hat-trick

# Temporada Data Partit
1 2019-20 20/02/2020 Eintracht Frankfurt - Red Bull Salzburg

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 28/08/2025 Fredrikstad - Crystal Palace

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 10/08/2022 Real Madrid - Eintracht Frankfurt

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 20/08/2023 Lecce - Lazio

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 02/09/2023 Napoli - Lazio
Col·labora amb BDFutbol!