Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Zarzana

Nom complet
Antonio Zarzana Pérez
Data de naixement
21/03/2002 (24 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
177 cm
Antonio Zarzana Pérez
21/03/2002 (24 anys)
Migcampista
177 cm
Top 5
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO Primeira
Temporades 0124132001
Temporades seguides al mateix equip ------2---
Equips 0114(#100)111001
Partits Jugats 0132761332006
Partits complets 0075070000
Partits titular 0017320170003
Partits suplent 011544(#75)1162003
Partits substituit 0010270100003
Partits incomplets 012571(#169)1262006
Partits convocat 605156110660
Partits convocat total 6137917442666
Guanyats 0117271181000
Empatats 00723070000
Perduts 00826081006
Minuts 0415483301415521000288
Gols 0034030000
Gols de suplent 0003(#176)000000
Partits Marcant algun Gol 0034030000
Promig golejador 0,000,000,090,050,000,090,000,000,000,00
Gols pròpia porta 0000000000
Targetes grogues 0059050000
Targetes vermelles 0000000000
Edat primer partit -16(#17)181916(#22)1618--20
Edat últim partit -162224162219--20
Edat primer partit en marcar --2119-21----
Edat últim partit en marcar --2124-21----
Enfrontaments amb més equips 0121411222006
Gols a més equips 0033030000
Gols amb més equips 0013(#111)010000
Gols en una temporada 0032030000
Promig golejador en una temporada 0,000,000,140,110,000,140,000,000,000,00
Amonestacions en una temporada 0056050000
Partits substituit en una temporada 00817080003
Partits suplent en una temporada 01821(#103)181003
Partits incomplets en una temporada 0115261151006
Ascensos -01001----
Descensos 010213-0-1
Jornades consecutives jugat 0191319---6
Jornades consecutives titular 008808---2
Jornades consecutives complet 004104---0
Jornades consecutives suplent 01310(#29)13---2
Jornades consecutives substituit 003303---2
Jornades consecutives partit incomplet 0191319---6
Jornades consecutives guanyant 0137(#29)13---0
Jornades consecutives empatant 002202---0
Jornades consecutives perdent 002302---6
Jornades consecutives no guanyant 003403---6
Jornades consecutives no empatant 014814---6
Jornades consecutives no perdent 016816---0
Jornades consecutives marcant 001101---0
Jornades consecutives sense marcar 019919---6
Jugats consecutius titular 0088080002
Jugats consecutius complet 0041040000
Jugats consecutius suplent 01624(#5)162002
Jugats consecutius substituit 0034030002
Jugats consecutius partit incomplet 011041(#71)1102006
Jugats consecutius guanyant 0137(#47)131000
Jugats consecutius empatant 0022020000
Jugats consecutius perdent 0026(#130)021006
Jugats consecutius no guanyant 0039031006
Jugats consecutius no empatant 011391132006
Jugats consecutius no perdent 011181111000
Jugats consecutius marcant 0011010000
Jugats consecutius sense marcar 0114261152006

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 27/05/2018 Sevilla Atlético - Numancia

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 18/10/2020 Sevilla Atlético - UCAM Murcia

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 15/12/2020 Ciudad de Lucena - Sevilla
Col·labora amb BDFutbol!