Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Cámara

Nom complet
Diego Cámara Calleja
Data de naixement
01/07/1998 (28 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Central
Altura
183 cm
Pes
75 kg
Diego Cámara Calleja
01/07/1998 (28 anys)
Central
183 cm
75 kg
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 041422
Temporades seguides al mateix equip -2----
Equips 031322
Partits Jugats 077147724
Partits complets 05855820
Partits titular 06476422
Partits suplent 01371302
Partits substituit 062602
Partits incomplets 01991904
Partits convocat 411211510
Partits convocat total 488359234
Guanyats 04134111
Empatats 02032012
Perduts 01681601
Minuts 057446895744210140
Gols 010100
Gols de suplent 000000
Partits Marcant algun Gol 010100
Promig golejador 0,000,010,000,010,000,00
Gols pròpia porta 000000
Targetes grogues 01621610
Targetes vermelles 000000
Edat primer partit -2225222223
Edat últim partit -2625262426
Edat primer partit en marcar -24-24--
Edat últim partit en marcar -24-24--
Enfrontaments amb més equips 032123224
Gols a més equips 010100
Gols amb més equips 010100
Gols en una temporada 010100
Promig golejador en una temporada 0,000,030,000,030,000,00
Amonestacions en una temporada 062610
Partits substituit en una temporada 032302
Partits suplent en una temporada 067602
Partits incomplets en una temporada 079702
Ascensos 0101--
Descensos 1001--
Jornades consecutives jugat 017517--
Jornades consecutives titular 014214--
Jornades consecutives complet 014214--
Jornades consecutives suplent 0434--
Jornades consecutives substituit 0222--
Jornades consecutives partit incomplet 0434--
Jornades consecutives guanyant 0414--
Jornades consecutives empatant 0626--
Jornades consecutives perdent 0212--
Jornades consecutives no guanyant 0737--
Jornades consecutives no empatant 0757--
Jornades consecutives no perdent 0828--
Jornades consecutives marcant 0101--
Jornades consecutives sense marcar 017517--
Jugats seguits 01751724
Jugats consecutius titular 01921922
Jugats consecutius complet 01821820
Jugats consecutius suplent 054502
Jugats consecutius substituit 022202
Jugats consecutius partit incomplet 054504
Jugats consecutius guanyant 041411
Jugats consecutius empatant 063612
Jugats consecutius perdent 024201
Jugats consecutius no guanyant 078713
Jugats consecutius no empatant 096912
Jugats consecutius no perdent 093922
Jugats consecutius marcant 010100
Jugats consecutius sense marcar 038143824

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 27/08/2023 Recreativo de Huelva - Intercity

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 16/12/2020 Numancia - CF Lorca Deportiva
Col·labora amb BDFutbol!