Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Montero

Nom complet
Sergio Montero Ortiz
Data de naixement
17/03/1997 (29 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Altura
178 cm
Pes
68 kg
Sergio Montero Ortiz
17/03/1997 (29 anys)
Davanter
178 cm
68 kg
Top 100
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 173823
Temporades seguides al mateix equip ------
Equips 173723
Partits Jugats 11176211844
Partits complets 03323311
Partits titular 184358531
Partits suplent 033273313
Partits substituit 15033(#249)5120
Partits incomplets 183608433
Partits convocat 537254200
Partits convocat total 61548716044
Guanyats 047134722
Empatats 130163101
Perduts 040334021
Minuts 77738430617461232180
Gols 02592520
Gols de suplent 043(#176)400
Partits Marcant algun Gol 02392310
Promig golejador 0,000,210,150,210,500,00
Doblets 020210
Gols pròpia porta 000000
Gols penalty 030300
Targetes grogues 02742711
Targetes vermelles 010100
Edat primer partit 222125212218
Edat últim partit 222929292829
Edat primer partit en marcar -23272328-
Edat últim partit en marcar -27292728-
Enfrontaments amb més equips 149375044
Gols a més equips 0209(#236)2010
Gols amb més equips 042410
Gols en una temporada 01051020
Promig golejador en una temporada 0,000,330,170,330,670,00
Amonestacions en una temporada 01221211
Partits substituit en una temporada 117191710
Partits suplent en una temporada 0916912
Partits incomplets en una temporada 124292422
Descensos 1023--
Jornades consecutives jugat 1242524--
Jornades consecutives titular 1141414--
Jornades consecutives complet 0616--
Jornades consecutives suplent 0444--
Jornades consecutives substituit 1411(#22)4--
Jornades consecutives partit incomplet 1111211--
Jornades consecutives guanyant 0434--
Jornades consecutives empatant 134(#167)3--
Jornades consecutives perdent 035(#206)3--
Jornades consecutives no guanyant 179(#210)7--
Jornades consecutives no empatant 0999--
Jornades consecutives no perdent 1868--
Jornades consecutives marcant 0212--
Jornades consecutives sense marcar 120720--
Jugats consecutius titular 129142931
Jugats consecutius complet 061611
Jugats consecutius suplent 075612
Jugats consecutius substituit 1511(#34)510
Jugats consecutius partit incomplet 11936(#111)1922
Jugats consecutius guanyant 043422
Jugats consecutius empatant 134301
Jugats consecutius perdent 036(#141)311
Jugats consecutius no guanyant 1712(#224)712
Jugats consecutius no empatant 014101443
Jugats consecutius no perdent 186822
Jugats consecutius marcant 021210
Jugats consecutius sense marcar 120102024

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2018-19 09/06/2019 Gimnàstic de Tarragona - Lugo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 11/01/2020 Gimnàstic de Tarragona - Zaragoza

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 03/12/2025 Talavera de la Reina - Málaga

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2025-26 03/12/2025 Talavera de la Reina - Málaga
Col·labora amb BDFutbol!