Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Sergio

Nom complet
Sergio González Martínez
Data de naixement
14/05/1997 (29 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Central
Altura
184 cm
Pes
75 kg
Sergio González Martínez
14/05/1997 (29 anys)
Central
184 cm
75 kg
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5
Temporades 19291081
Temporades seguides al mateix equip -5---4-
Equips 1323431
Partits Jugats 120216203219141
Partits complets 11001210111341
Partits titular 11511615216861
Partits suplent 0510515180
Partits substituit 0494495320
Partits incomplets 01004100104100
Partits convocat 0430434350
Partits convocat total 124516246262191
Guanyats 0816818770
Empatats 0545545910
Perduts 1675687361
Minuts 90136161370137061507681490
Gols 0434740
Gols de suplent 0101120
Partits Marcant algun Gol 0434730
Promig golejador 0,000,020,190,020,030,290,00
Doblets 0000010
Gols pròpia porta 0000000
Gols penalty 0020210
Targetes grogues 0494495320
Targetes vermelles 0303300
Edat primer partit 23211921192023
Edat últim partit 23292229292823
Edat primer partit en marcar -2422242224-
Edat últim partit en marcar -2722272727-
Enfrontaments amb més equips 145124656141
Gols a més equips 0434730
Gols amb més equips 0111210
Gols en una temporada 0232320
Promig golejador en una temporada 0,000,070,200,070,201,000,00
Amonestacions en una temporada 0124121210
Partits substituit en una temporada 0143141410
Partits suplent en una temporada 0120121220
Partits incomplets en una temporada 0253252530
Ascensos -1112--
Descensos 01011-0
Jornades consecutives jugat 125112525--
Jornades consecutives titular 115111515--
Jornades consecutives complet 11051010--
Jornades consecutives suplent 04044--
Jornades consecutives substituit 04244--
Jornades consecutives partit incomplet 09299--
Jornades consecutives guanyant 04344--
Jornades consecutives empatant 04244--
Jornades consecutives perdent 14244--
Jornades consecutives no guanyant 17477--
Jornades consecutives no empatant 11051010--
Jornades consecutives no perdent 08488--
Jornades consecutives marcant 01212--
Jornades consecutives sense marcar 12582525--
Jugats consecutius titular 13616363621
Jugats consecutius complet 1135131311
Jugats consecutius suplent 0707730
Jugats consecutius substituit 0424410
Jugats consecutius partit incomplet 0112111130
Jugats consecutius guanyant 0636630
Jugats consecutius empatant 0424410
Jugats consecutius perdent 1424421
Jugats consecutius no guanyant 1959921
Jugats consecutius no empatant 11261212111
Jugats consecutius no perdent 0105101030
Jugats consecutius marcant 0121210
Jugats consecutius sense marcar 1858858541

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 12/09/2020 Cádiz - Osasuna

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2015-16 15/05/2016 Jaén - Cádiz

Gol

# Temporada Data Partit
1 2019-20 25/08/2019 Cádiz B - Murcia

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 11/01/2018 Sevilla - Cádiz

Gol

# Temporada Data Partit
1 2021-22 15/12/2021 Tenerife - Eibar

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2024-25 31/10/2024 Alfaro - Tenerife
Col·labora amb BDFutbol!