Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Amo

Nom complet
José María Amo Torres
Data de naixement
09/04/1998 (28 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Central
Altura
181 cm
Pes
64 kg
José María Amo Torres
09/04/1998 (28 anys)
Central
181 cm
64 kg
Top 100
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP
Temporades 63294
Temporades seguides al mateix equip 32-53
Equips 31232
Partits Jugats 13446371807
Partits complets 9132321235
Partits titular 11140361517
Partits suplent 2361290
Partits substituit 1974261
Partits incomplets 42135551
Partits convocat 33136461
Partits convocat total 16759432268
Guanyats 491713665
Empatats 451312580
Perduts 401612562
Minuts 100193470316713489626
Gols 31141
Gols de suplent 00000
Partits Marcant algun Gol 31141
Promig golejador 0,020,020,030,020,14
Gols pròpia porta 10010
Gols penalty 01010
Targetes grogues 481015582
Targetes vermelles 11021
Edat primer partit 1817271722
Edat últim partit 2621282625
Edat primer partit en marcar 2220272025
Edat últim partit en marcar 2420272425
Enfrontaments amb més equips 372324597
Gols a més equips 31141
Gols amb més equips 11121
Gols en una temporada 21121
Promig golejador en una temporada 0,060,040,030,060,33
Amonestacions en una temporada 14713(#63)142
Partits substituit en una temporada 64261
Partits suplent en una temporada 85180
Partits incomplets en una temporada 1463141
Ascensos 0101-
Descensos 3003-
Jornades consecutives jugat 14151215-
Jornades consecutives titular 14151115-
Jornades consecutives complet 1371013-
Jornades consecutives suplent 2112-
Jornades consecutives substituit 2212-
Jornades consecutives partit incomplet 4214-
Jornades consecutives guanyant 3333-
Jornades consecutives empatant 4224-
Jornades consecutives perdent 2222-
Jornades consecutives no guanyant 7447-
Jornades consecutives no empatant 6566-
Jornades consecutives no perdent 7757-
Jornades consecutives marcant 1111-
Jornades consecutives sense marcar 1491214-
Jugats consecutius titular 223924437
Jugats consecutius complet 151117155
Jugats consecutius suplent 26170
Jugats consecutius substituit 32131
Jugats consecutius partit incomplet 47181
Jugats consecutius guanyant 33333
Jugats consecutius empatant 42240
Jugats consecutius perdent 33231
Jugats consecutius no guanyant 87881
Jugats consecutius no empatant 1066107
Jugats consecutius no perdent 77593
Jugats consecutius marcant 11111
Jugats consecutius sense marcar 602520606

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2015-16 04/10/2015 Marbella - Sevilla Atlético

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 29/08/2025 Real Madrid Castilla - Lugo

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 25/01/2026 Avilés Industrial - Lugo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 15/12/2020 Portugalete - Ponferradina

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 07/01/2024 Tenerife - Las Palmas
Col·labora amb BDFutbol!