Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Javi Robles

Nom complet
José Javier Robles Belmonte
Data de naixement
03/10/2000 (26 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
186 cm
Pes
71 kg
José Javier Robles Belmonte
03/10/2000 (26 anys)
Migcampista
186 cm
71 kg
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 151621
Temporades seguides al mateix equip ------
Equips 152621
Partits Jugats 1071258143
Partits complets 02612620
Partits titular 145134633
Partits suplent 926123510
Partits substituit 118121913
Partits incomplets 1044245423
Partits convocat 297113600
Partits convocat total 39783611743
Guanyats 62973511
Empatats 31451711
Perduts 128132921
Minuts 149408510714234258208
Gols 000000
Gols de suplent 000000
Partits Marcant algun Gol 000000
Promig golejador 0,000,000,000,000,000,00
Gols pròpia porta 000000
Targetes grogues 02372321
Targetes vermelles 011100
Edat primer partit 201821182124
Edat últim partit 212622262224
Edat primer partit en marcar ------
Edat últim partit en marcar ------
Enfrontaments amb més equips 838154543
Gols a més equips 000000
Gols amb més equips 000000
Gols en una temporada 000000
Promig golejador en una temporada 0,000,000,000,000,000,00
Amonestacions en una temporada 01141121
Partits substituit en una temporada 11161113
Partits suplent en una temporada 998910
Partits incomplets en una temporada 1017141713
Ascensos 1001--
Descensos 0213--
Jornades consecutives jugat 216716--
Jornades consecutives titular 1545--
Jornades consecutives complet 0313--
Jornades consecutives suplent 1535--
Jornades consecutives substituit 1242--
Jornades consecutives partit incomplet 2575--
Jornades consecutives guanyant 1313--
Jornades consecutives empatant 1313--
Jornades consecutives perdent 1737--
Jornades consecutives no guanyant 2858--
Jornades consecutives no empatant 111411--
Jornades consecutives no perdent 1737--
Jornades consecutives marcant 0000--
Jornades consecutives sense marcar 216716--
Jugats consecutius titular 11041033
Jugats consecutius complet 031320
Jugats consecutius suplent 5841210
Jugats consecutius substituit 124213(#146)
Jugats consecutius partit incomplet 1011142113
Jugats consecutius guanyant 342411
Jugats consecutius empatant 231311
Jugats consecutius perdent 193921
Jugats consecutius no guanyant 41381321
Jugats consecutius no empatant 31491432
Jugats consecutius no perdent 51331322
Jugats consecutius marcant 000000
Jugats consecutius sense marcar 1071258143

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 16/08/2021 FC Cartagena - Almería

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 28/08/2022 Fuenlabrada - Algeciras

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 30/11/2021 Águilas FC - Almería
Col·labora amb BDFutbol!