Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Lasure

Nom complet
Daniel Lasure Briz
Data de naixement
27/02/1994 (32 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Lateral esquerre
Altura
176 cm
Pes
72 kg
Daniel Lasure Briz
27/02/1994 (32 anys)
Lateral esquerre
176 cm
72 kg
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 8211052
Temporades seguides al mateix equip 4---22
Equips 521741
Partits Jugats 106241313083
Partits complets 652178642
Partits titular 84231110753
Partits suplent 22122330
Partits substituit 19232111
Partits incomplets 41354441
Partits convocat 60106100
Partits convocat total 166251319183
Guanyats 46715331
Empatats 24442812
Perduts 361384940
Minuts 760119849689585595250
Gols 101100
Gols de suplent 000000
Partits Marcant algun Gol 101100
Promig golejador 0,010,000,080,010,000,00
Gols pròpia porta 000000
Targetes grogues 12241401
Targetes vermelles 001000
Edat primer partit 232031202218
Edat últim partit 303232322919
Edat primer partit en marcar 24-3224--
Edat últim partit en marcar 24-3224--
Enfrontaments amb més equips 4720136372
Gols a més equips 101100
Gols amb més equips 101100
Gols en una temporada 101100
Promig golejador en una temporada 0,040,000,080,040,000,00
Amonestacions en una temporada 524501
Partits substituit en una temporada 713711
Partits suplent en una temporada 612620
Partits incomplets en una temporada 11251121
Descensos 1214--
Jornades consecutives jugat 21181021--
Jornades consecutives titular 2111821--
Jornades consecutives complet 107310--
Jornades consecutives suplent 2122--
Jornades consecutives substituit 2122--
Jornades consecutives partit incomplet 5125--
Jornades consecutives guanyant 6116--
Jornades consecutives empatant 2212--
Jornades consecutives perdent 3535--
Jornades consecutives no guanyant 8598--
Jornades consecutives no empatant 1114414--
Jornades consecutives no perdent 8318--
Jornades consecutives marcant 1011--
Jornades consecutives sense marcar 2118821--
Jugats consecutius titular 3515114733
Jugats consecutius complet 211032122
Jugats consecutius suplent 612620
Jugats consecutius substituit 412411
Jugats consecutius partit incomplet 812821
Jugats consecutius guanyant 621631
Jugats consecutius empatant 221211
Jugats consecutius perdent 363730
Jugats consecutius no guanyant 9812(#213)941
Jugats consecutius no empatant 111541641
Jugats consecutius no perdent 831843
Jugats consecutius marcant 101100
Jugats consecutius sense marcar 802488383

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2014-15 24/08/2014 Zaragoza B - Alcoyano

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 07/02/2026 Arenteiro - Avilés Industrial

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 05/04/2026 Arenteiro - Arenas de Getxo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2016-17 07/09/2016 Zaragoza - Valladolid
Col·labora amb BDFutbol!