Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Atienza

Nom complet
Miguel Ángel Atienza Villa
Data de naixement
27/05/1999 (27 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
186 cm
Pes
77 kg
Miguel Ángel Atienza Villa
27/05/1999 (27 anys)
Migcampista
186 cm
77 kg
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED G5
Temporades 263811612
Temporades seguides al mateix equip 242442-2
Equips 13235311
Partits Jugats 151873520223714515
Partits complets 79417101118837
Partits titular 916227171198959
Partits suplent 62583139506
Partits substituit 268(#215)107080112
Partits incomplets 89318101119618
Partits convocat 11221133444011
Partits convocat total 262094623528118526
Guanyats 378118192813
Empatats 247124961112
Perduts 10621272845310
Minuts 8651397322871483817125953399865
Gols 04044000
Gols de suplent 00000000
Partits Marcant algun Gol 04044000
Promig golejador 0,000,020,000,020,020,000,000,00
Gols pròpia porta 01011000
Targetes grogues 14774855221
Targetes vermelles 00000010
Edat primer partit 2022172017181720
Edat últim partit 2127192727261721
Edat primer partit en marcar -23-2323---
Edat últim partit en marcar -27-2727---
Enfrontaments amb més equips 143825487013414
Gols a més equips 04044000
Gols amb més equips 02022000
Gols en una temporada 02022000
Promig golejador en una temporada 0,000,110,000,110,110,000,000,00
Amonestacions en una temporada 11471414121
Partits substituit en una temporada 223(#161)92323112
Partits suplent en una temporada 31351313203
Partits incomplets en una temporada 529142929215
Descensos 10112--1
Jornades consecutives jugat 1025132525---
Jornades consecutives titular 824102424---
Jornades consecutives complet 31561515---
Jornades consecutives suplent 25155---
Jornades consecutives substituit 17377---
Jornades consecutives partit incomplet 21131111---
Jornades consecutives guanyant 24244---
Jornades consecutives empatant 14444---
Jornades consecutives perdent 54355---
Jornades consecutives no guanyant 59799---
Jornades consecutives no empatant 71131111---
Jornades consecutives no perdent 31161111---
Jornades consecutives marcant 01011---
Jornades consecutives sense marcar 1025132525---
Jugats consecutius titular 886118686358
Jugats consecutius complet 31571515323
Jugats consecutius suplent 45255204
Jugats consecutius substituit 17377111
Jugats consecutius partit incomplet 41241212214
Jugats consecutius guanyant 26666312
Jugats consecutius empatant 14444111
Jugats consecutius perdent 54455125
Jugats consecutius no guanyant 79899327
Jugats consecutius no empatant 71461414737
Jugats consecutius no perdent 31281212323
Jugats consecutius marcant 01011000
Jugats consecutius sense marcar 151013510110114515

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 04/01/2020 Valencia - Eibar

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2016-17 29/01/2017 Navalcarnero - Fuenlabrada

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 06/09/2017 Fuenlabrada - Mérida AD
Col·labora amb BDFutbol!