Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Fidalgo

Nom complet
Álvaro Fidalgo Fernández
Data de naixement
09/04/1997 (29 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Nacionalitat
Mèxic
Espanya
Demarcació
Migcampista
Altura
174 cm
Pes
68 kg
Álvaro Fidalgo Fernández
09/04/1997 (29 anys)
NAC:
Migcampista
174 cm
68 kg
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 21437322
Temporades seguides al mateix equip 2-3-3-22
Equips 11224311
Partits Jugats 1122120331533114
Partits complets 0565570000
Partits titular 8128720107082
Partits suplent 310331346332
Partits substituit 87221537082
Partits incomplets 11175528833114
Partits convocat 1311414280131
Partits convocat total 2423134471813245
Guanyats 56491160252
Empatats 4439847041
Perduts 212321446121
Minuts 580116580031745974879580185
Gols 1015116010
Gols de suplent 00404000
Partits Marcant algun Gol 1015116010
Promig golejador 0,090,000,130,030,110,000,090,00
Gols pròpia porta 00000000
Gols penalty 00404000
Targetes grogues 049413000
Targetes vermelles 00000000
Edat primer partit 2823192319212828
Edat últim partit 2923222929282929
Edat primer partit en marcar 28-202820-28-
Edat últim partit en marcar 28-222828-28-
Enfrontaments amb més equips 921492873393
Gols a més equips 1012113010
Gols amb més equips 10112010
Gols en una temporada 10616010
Promig golejador en una temporada 0,110,000,240,110,240,000,110,00
Amonestacions en una temporada 04444000
Partits substituit en una temporada 87888082
Partits suplent en una temporada 210171017121
Partits incomplets en una temporada 917241724193
Descensos 01011-0-
Jornades consecutives jugat 622502250---
Jornades consecutives titular 6818818---
Jornades consecutives complet 0410410---
Jornades consecutives suplent 14444---
Jornades consecutives substituit 63266---
Jornades consecutives partit incomplet 68688---
Jornades consecutives guanyant 21424---
Jornades consecutives empatant 21323---
Jornades consecutives perdent 16366---
Jornades consecutives no guanyant 47577---
Jornades consecutives no empatant 29699---
Jornades consecutives no perdent 4315415---
Jornades consecutives marcant 10212---
Jornades consecutives sense marcar 322182222---
Jugats seguits 622502250363
Jugats consecutius titular 8819819082
Jugats consecutius complet 0410410000
Jugats consecutius suplent 3410410331
Jugats consecutius substituit 8(#149)3288082
Jugats consecutius partit incomplet 1183019303113
Jugats consecutius guanyant 31434231
Jugats consecutius empatant 21323021
Jugats consecutius perdent 16466111
Jugats consecutius no guanyant 67577162
Jugats consecutius no empatant 49799341
Jugats consecutius no perdent 4315515242
Jugats consecutius marcant 10212010
Jugats consecutius sense marcar 722362536373

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 08/02/2026 Atlético de Madrid - Betis

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 01/03/2026 Betis - Sevilla

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 12/09/2020 Ponferradina - Castellón

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 08/09/2026 Lille - Betis

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 19/03/2026 Betis - Panathinaikos

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 01/06/2025 Los Angeles - Club América

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2018-19 06/12/2018 Real Madrid - Melilla
Col·labora amb BDFutbol!