Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Youness

Nom complet
Youness Lachhab Didi
Data de naixement
23/04/1999 (27 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Nacionalitat
Marroc
Espanya
Demarcació
Migcampista
Altura
192 cm
Pes
86 kg
Youness Lachhab Didi
23/04/1999 (27 anys)
NAC:
Migcampista
192 cm
86 kg
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 441821
Temporades seguides al mateix equip 22-22-
Equips 331611
Partits Jugats 66981516431
Partits complets 1754137110
Partits titular 41791412031
Partits suplent 251914400
Partits substituit 242014421
Partits incomplets 493928821
Partits convocat 211323410
Partits convocat total 871111719841
Guanyats 223595730
Empatats 182764500
Perduts 263606201
Minuts 3788697812861076618960
Gols 321500
Gols de suplent 001000
Partits Marcant algun Gol 321500
Promig golejador 0,050,020,070,030,000,00
Gols pròpia porta 010100
Targetes grogues 183555310
Targetes vermelles 050500
Edat primer partit 241925192421
Edat últim partit 272426272521
Edat primer partit en marcar 25222522--
Edat últim partit en marcar 26232526--
Enfrontaments amb més equips 2846157231
Gols a més equips 321500
Gols amb més equips 211300
Gols en una temporada 211200
Promig golejador en una temporada 0,080,040,070,080,000,00
Amonestacions en una temporada 111051110
Partits substituit en una temporada 19711911
Partits suplent en una temporada 111011100
Partits incomplets en una temporada 251722511
Ascensos 0112--
Descensos 1102--
Jornades consecutives jugat 12131013--
Jornades consecutives titular 1213913--
Jornades consecutives complet 2787--
Jornades consecutives suplent 5415--
Jornades consecutives substituit 4214--
Jornades consecutives partit incomplet 7427--
Jornades consecutives guanyant 2646--
Jornades consecutives empatant 3333--
Jornades consecutives perdent 3505--
Jornades consecutives no guanyant 5636--
Jornades consecutives no empatant 6949--
Jornades consecutives no perdent 8101010--
Jornades consecutives marcant 1111--
Jornades consecutives sense marcar 1213913--
Jugats seguits 1213101331
Jugats consecutius titular 1348144831
Jugats consecutius complet 2713710
Jugats consecutius suplent 741700
Jugats consecutius substituit 531511
Jugats consecutius partit incomplet 10921011
Jugats consecutius guanyant 264630
Jugats consecutius empatant 363600
Jugats consecutius perdent 360601
Jugats consecutius no guanyant 71031001
Jugats consecutius no empatant 121241231
Jugats consecutius no perdent 81115(#131)1230
Jugats consecutius marcant 111100
Jugats consecutius sense marcar 2744144431

Efemèrides

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 23/10/2024 Eldense - Zaragoza

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 25/01/2025 Recreativo de Huelva - AD Ceuta FC

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 01/11/2023 Jaén - Eldense
Col·labora amb BDFutbol!