Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Capdevila

Nom complet
Adrià Capdevila Puigmal
Data de naixement
12/01/2004 (22 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Adrià Capdevila Puigmal
12/01/2004 (22 anys)
Migcampista
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 121321
Temporades seguides al mateix equip ------
Equips 131421
Partits Jugats 1140365124
Partits complets 6831401
Partits titular 1130244114
Partits suplent 010121010
Partits substituit 522202713
Partits incomplets 532323723
Partits convocat 081800
Partits convocat total 1148375924
Guanyats 319172203
Empatats 39111200
Perduts 51281721
Minuts 897250919073406101295
Gols 110201
Gols de suplent 000000
Partits Marcant algun Gol 110201
Promig golejador 0,090,030,000,040,000,25
Gols pròpia porta 000000
Targetes grogues 4861202
Targetes vermelles 001000
Edat primer partit 221921191919
Edat últim partit 222122222019
Edat primer partit en marcar 2221-21-19
Edat últim partit en marcar 2221-22-19
Enfrontaments amb més equips 1132194324
Gols a més equips 110201
Gols amb més equips 110201
Gols en una temporada 110101
Promig golejador en una temporada 0,090,070,000,090,000,25
Amonestacions en una temporada 436402
Partits substituit en una temporada 51320(#192)1313
Partits suplent en una temporada 0712710
Partits incomplets en una temporada 51632(#130)1613
Ascensos 0011--
Jornades consecutives jugat 11131713--
Jornades consecutives titular 1110411--
Jornades consecutives complet 5215--
Jornades consecutives suplent 0323--
Jornades consecutives substituit 3848--
Jornades consecutives partit incomplet 38128--
Jornades consecutives guanyant 1343--
Jornades consecutives empatant 1222--
Jornades consecutives perdent 2313--
Jornades consecutives no guanyant 4334--
Jornades consecutives no empatant 5979--
Jornades consecutives no perdent 2575--
Jornades consecutives marcant 1101--
Jornades consecutives sense marcar 7131713--
Jugats consecutius titular 111562614
Jugats consecutius complet 521501
Jugats consecutius suplent 043410
Jugats consecutius substituit 394913
Jugats consecutius partit incomplet 316121623
Jugats consecutius guanyant 134303
Jugats consecutius empatant 123200
Jugats consecutius perdent 231321
Jugats consecutius no guanyant 433421
Jugats consecutius no empatant 598924
Jugats consecutius no perdent 2610603
Jugats consecutius marcant 110101
Jugats consecutius sense marcar 730363023

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 15/08/2026 Cádiz - Celta Fortuna

Gol

# Temporada Data Partit
1 2026-27 05/09/2026 AD Ceuta FC - Celta Fortuna

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 17/09/2023 UD Logroñés - Izarra

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 23/02/2025 Getafe B - Illescas

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 30/08/2025 Zamora - Celta Fortuna

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 02/11/2023 UD Logroñés - Valencia
Col·labora amb BDFutbol!