Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Macho

Nom complet
Guillermo Macho Muñoz
Data de naixement
03/01/2003 (23 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Guillermo Macho Muñoz
03/01/2003 (23 anys)
Migcampista
Top 100
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 112221
Temporades seguides al mateix equip ------
Equips 112221
Partits Jugats 831703952
Partits complets 1622742
Partits titular 524462942
Partits suplent 37241010
Partits substituit 418222200
Partits incomplets 725463210
Partits convocat 032300
Partits convocat total 834724252
Guanyats 215311730
Empatats 211201311
Perduts 4519911
Minuts 453191940892372434210
Gols 121300
Gols de suplent 010100
Partits Marcant algun Gol 121300
Promig golejador 0,130,070,010,080,000,00
Gols pròpia porta 000000
Targetes grogues 1412520
Targetes vermelles 002(#148)000
Edat primer partit 232021202119
Edat últim partit 232123232219
Edat primer partit en marcar 23202220--
Edat últim partit en marcar 23212223--
Enfrontaments amb més equips 817362552
Gols a més equips 121300
Gols amb més equips 111200
Gols en una temporada 121200
Promig golejador en una temporada 0,130,070,030,130,000,00
Amonestacions en una temporada 147420
Partits substituit en una temporada 418111800
Partits suplent en una temporada 3720(#134)710
Partits incomplets en una temporada 72531(#172)2510
Ascensos 0011--
Jornades consecutives jugat 82432(#221)24--
Jornades consecutives titular 4171317--
Jornades consecutives complet 1272--
Jornades consecutives suplent 337(#139)3--
Jornades consecutives substituit 2838--
Jornades consecutives partit incomplet 58108--
Jornades consecutives guanyant 127(#16)2--
Jornades consecutives empatant 1222--
Jornades consecutives perdent 2122--
Jornades consecutives no guanyant 4354--
Jornades consecutives no empatant 4311(#175)4--
Jornades consecutives no perdent 2898--
Jornades consecutives marcant 1111--
Jornades consecutives sense marcar 61532(#25)15--
Jugats consecutius titular 419172322
Jugats consecutius complet 127222
Jugats consecutius suplent 339310
Jugats consecutius substituit 283800
Jugats consecutius partit incomplet 512151210
Jugats consecutius guanyant 127(#61)220
Jugats consecutius empatant 122211
Jugats consecutius perdent 212211
Jugats consecutius no guanyant 435412
Jugats consecutius no empatant 4312431
Jugats consecutius no perdent 289841
Jugats consecutius marcant 111100
Jugats consecutius sense marcar 61550(#208)1552

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 17/08/2026 Almería - Eldense

Gol

# Temporada Data Partit
1 2026-27 22/08/2026 Eldense - Cádiz

Gol

# Temporada Data Partit
1 2025-26 20/12/2025 Eldense - Betis Deportivo

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2024-25 30/10/2024 Juventud de Torremolinos - Zamora
Col·labora amb BDFutbol!