Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Vilà

Nom complet
Martí Vilà Garcia
Data de naixement
26/05/1999 (27 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Lateral esquerre
Altura
167 cm
Pes
65 kg
Martí Vilà Garcia
26/05/1999 (27 anys)
Lateral esquerre
167 cm
65 kg
Top 250
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP
Temporades 51264
Temporades seguides al mateix equip 2---2
Equips 21122
Partits Jugats 662447906
Partits complets 251626412
Partits titular 541837722
Partits suplent 12610184
Partits substituit 28213300
Partits incomplets 40821484
Partits convocat 2716281
Partits convocat total 9325531187
Guanyats 261126373
Empatats 1179180
Perduts 29612353
Minuts 4337165333105990265
Gols 10010
Gols de suplent 00000
Partits Marcant algun Gol 10010
Promig golejador 0,020,000,000,010,00
Gols pròpia porta 10010
Targetes grogues 1547190
Targetes vermelles 10010
Edat primer partit 1921221919
Edat últim partit 2721252726
Edat primer partit en marcar 26--26-
Edat últim partit en marcar 26--26-
Enfrontaments amb més equips 351228456
Gols a més equips 10010
Gols amb més equips 10010
Gols en una temporada 10010
Promig golejador en una temporada 0,040,000,000,040,00
Amonestacions en una temporada 74470
Partits substituit en una temporada 1128110
Partits suplent en una temporada 56762
Partits incomplets en una temporada 14813142
Ascensos 0022-
Descensos 2002-
Jornades consecutives jugat 16151016-
Jornades consecutives titular 14111014-
Jornades consecutives complet 6858-
Jornades consecutives suplent 2222-
Jornades consecutives substituit 4144-
Jornades consecutives partit incomplet 5355-
Jornades consecutives guanyant 4234-
Jornades consecutives empatant 2222-
Jornades consecutives perdent 4234-
Jornades consecutives no guanyant 4344-
Jornades consecutives no empatant 146714-
Jornades consecutives no perdent 6566-
Jornades consecutives marcant 1001-
Jornades consecutives sense marcar 13151015-
Jugats seguits 161510246
Jugats consecutius titular 151124151
Jugats consecutius complet 687101
Jugats consecutius suplent 22323
Jugats consecutius substituit 61460
Jugats consecutius partit incomplet 931293
Jugats consecutius guanyant 42342
Jugats consecutius empatant 22220
Jugats consecutius perdent 42341
Jugats consecutius no guanyant 73571
Jugats consecutius no empatant 15611156
Jugats consecutius no perdent 85982
Jugats consecutius marcant 10010
Jugats consecutius sense marcar 512447(#243)756

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2020-21 24/10/2020 Andorra - Espanyol B

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 03/09/2021 Algeciras - Andorra

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2018-19 18/10/2018 Almería - Reus
Col·labora amb BDFutbol!