Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Casado

Nom complet
Iván Casado Ortiz
Data de naixement
06/07/1993 (33 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Central
Altura
188 cm
Pes
80 kg
Iván Casado Ortiz
06/07/1993 (33 anys)
Central
188 cm
80 kg
Top 100
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED G5
Temporades 01101110210
Temporades seguides al mateix equip --2------
Equips 016117210
Partits Jugats 01220131221310
Partits complets 0118351184210
Partits titular 0120471205210
Partits suplent 00166016100
Partits substituit 00161016000
Partits incomplets 00327032100
Partits convocat 202923231302
Partits convocat total 21249363252612
Guanyats 00824082200
Empatats 00615061000
Perduts 01774178110
Minuts 090180976869018187204900
Gols 00100010000
Gols de suplent 000000000
Partits Marcant algun Gol 00100010000
Promig golejador 0,000,000,050,000,000,050,000,000,00
Gols pròpia porta 003(#49)003000
Targetes grogues 00562056000
Targetes vermelles 006106000
Edat primer partit -21212921212628-
Edat últim partit -21322921323128-
Edat primer partit en marcar --22--22---
Edat últim partit en marcar --32--32---
Enfrontaments amb més equips 019212193310
Gols a més equips 009009000
Gols amb més equips 004004000
Gols en una temporada 003003000
Promig golejador en una temporada 0,000,000,250,000,000,250,000,000,00
Amonestacions en una temporada 009209000
Partits substituit en una temporada 004104000
Partits suplent en una temporada 004604100
Partits incomplets en una temporada 005705100
Ascensos -01001---
Jornades consecutives jugat 01203120---
Jornades consecutives titular 01203120---
Jornades consecutives complet 01203120---
Jornades consecutives suplent 002102---
Jornades consecutives substituit 001101---
Jornades consecutives partit incomplet 002102---
Jornades consecutives guanyant 004204---
Jornades consecutives empatant 004104---
Jornades consecutives perdent 014114---
Jornades consecutives no guanyant 017117---
Jornades consecutives no empatant 019219---
Jornades consecutives no perdent 007307---
Jornades consecutives marcant 001001---
Jornades consecutives sense marcar 01203120---
Jugats seguits 01203120310
Jugats consecutius titular 01645164210
Jugats consecutius complet 01255125210
Jugats consecutius suplent 004304100
Jugats consecutius substituit 002102000
Jugats consecutius partit incomplet 004404100
Jugats consecutius guanyant 004204200
Jugats consecutius empatant 005204000
Jugats consecutius perdent 015215110
Jugats consecutius no guanyant 019619110
Jugats consecutius no empatant 01184118310
Jugats consecutius no perdent 00113011200
Jugats consecutius marcant 001001000
Jugats consecutius sense marcar 015113151310

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2014-15 07/06/2015 Valladolid - Llagostera

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 04/09/2022 Intercity - Murcia

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2019-20 19/12/2019 Amorebieta - CD Badajoz
Col·labora amb BDFutbol!