Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Vinyals

Nom complet
Jordi Vinyals Martori
Data de naixement
24/11/1963 (62 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Migcampista
Altura
180 cm
Pes
79 kg
Jordi Vinyals Martori
24/11/1963 (62 anys)
Migcampista
180 cm
79 kg
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 66312151461
Temporades seguides al mateix equip 3323333-
Equips 332689(#44)31
Partits Jugats 15418490338428571542
Partits complets 921526124430542921
Partits titular 12217781299380511221
Partits suplent 327939486321
Partits substituit 29221951708290
Partits incomplets 6129289011814611
Partits convocat 161017171161
Partits convocat total 17018590355445581703
Guanyats 40703411014427401
Empatats 4552299712612450
Perduts 69622713115818691
Minuts 114301560970952703934134483311430106
Gols 16181134457160
Gols de suplent 20224020
Partits Marcant algun Gol 15171132437150
Promig golejador 0,100,100,120,100,110,120,100,00
Doblets 11022010
Gols pròpia porta 00000000
Gols penalty 01011000
Targetes grogues 192613455811(#178)190
Targetes vermelles 13145110
Edat primer partit 2320322020182327
Edat últim partit 2932353235342927
Edat primer partit en marcar 24213221212424-
Edat últim partit en marcar 29323532353429-
Enfrontaments amb més equips 274731588228271
Gols a més equips 11141024337110
Gols amb més equips 232574(#191)20
Gols en una temporada 76577270
Promig golejador en una temporada 0,210,180,140,210,211,000,210,00
Amonestacions en una temporada 71081010370
Partits substituit en una temporada 97899290
Partits suplent en una temporada 103510102101
Partits incomplets en una temporada 1781317173171
Ascensos -1011---
Descensos 20022-2-
Jornades Consecutives Jugat 2828272830---
Jornades Consecutives Titular 2028232830---
Jornades Consecutives Complet 161591616---
Jornades Consecutives Suplent 32233---
Jornades Consecutives Substituit 32333---
Jornades Consecutives Partit Incomplet 42344---
Jornades Consecutives Guanyant 24545---
Jornades Consecutives Empatant 53355---
Jornades Consecutives Perdent 56266---
Jornades Consecutives No Guanyant 88688---
Jornades Consecutives No Empatant 131091313---
Jornades Consecutives No Perdent 6791212---
Jornades Consecutives Marcant 22424---
Jornades Consecutives Sense Marcar 1317271727---
Jugats Seguits 282827283057282
Jugats Consecutius Titular 3310448427332331
Jugats Consecutius Complet 182610232312181
Jugats Consecutius Suplent 32233131
Jugats Consecutius Substituit 32535130
Jugats Consecutius Partit Incomplet 62666461
Jugats Consecutius Guanyant 35555431
Jugats Consecutius Empatant 53355150
Jugats Consecutius Perdent 56366451
Jugats Consecutius No Guanyant 1391013134131
Jugats Consecutius No Empatant 1311913139132
Jugats Consecutius No Perdent 61291414561
Jugats Consecutius Marcant 23434220
Jugats Consecutius Sense Marcar 302540324019302

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1996-97 01/09/1996 Terrassa - Manlleu
50 1997-98 14/12/1997 Figueres - Gavà

Gol

# Temporada Data Partit
1 1996-97 01/09/1996 Terrassa - Manlleu

Participacions

# Temporada Data Partit
1 1991-92 19/09/1991 Oviedo - Genoa
Col·labora amb BDFutbol!