Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Carlos Martín

Nom complet
Carlos Martín Domínguez
Data de naixement
22/04/2002 (24 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Altura
180 cm
Pes
73 kg
Carlos Martín Domínguez
22/04/2002 (24 anys)
Davanter
180 cm
73 kg
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO
Temporades 51166352
Temporades seguides al mateix equip 2-----2-
Equips 31145332
Partits Jugats 434031831144432
Partits complets 117181836010
Partits titular 24333057872240
Partits suplent 197126272192
Partits substituit 23161239512230
Partits incomplets 42231365784422
Partits convocat 550155566557
Partits convocat total 98403213817010989
Guanyats 14121926453142
Empatats 1411625310140
Perduts 1517632381150
Minuts 1876287524534751720414618762
Gols 215181735020
Gols de suplent 00000000
Partits Marcant algun Gol 211131326020
Promig golejador 0,050,380,580,210,310,000,050,00
Doblets 04448000
Hat-tricks 00101000
Gols pròpia porta 00000000
Gols penalty 05358000
Targetes grogues 634913060
Targetes vermelles 00000000
Edat primer partit 1921201919191923
Edat últim partit 2422212424232424
Edat primer partit en marcar 2221202120-22-
Edat últim partit en marcar 2222212222-22-
Enfrontaments amb més equips 21211739564212
Gols a més equips 211111324020
Gols amb més equips 11123010
Gols en una temporada 215181518020
Promig golejador en una temporada 0,080,380,580,380,580,000,080,00
Amonestacions en una temporada 33434030
Partits substituit en una temporada 15161216161150
Partits suplent en una temporada 107110101101
Partits incomplets en una temporada 25231325251251
Ascensos -0101---
Jornades consecutives jugat 926182626---
Jornades consecutives titular 6818818---
Jornades consecutives complet 17477---
Jornades consecutives suplent 33133---
Jornades consecutives substituit 63666---
Jornades consecutives partit incomplet 96699---
Jornades consecutives guanyant 32535---
Jornades consecutives empatant 43244---
Jornades consecutives perdent 34244---
Jornades consecutives no guanyant 75377---
Jornades consecutives no empatant 48688---
Jornades consecutives no perdent 47777---
Jornades consecutives marcant 12222---
Jornades consecutives sense marcar 85588---
Jugats consecutius titular 6830830260
Jugats consecutius complet 17477010
Jugats consecutius suplent 73153271
Jugats consecutius substituit 63666260
Jugats consecutius partit incomplet 216621214211
Jugats consecutius guanyant 32738331
Jugats consecutius empatant 43244040
Jugats consecutius perdent 34244130
Jugats consecutius no guanyant 115311111110
Jugats consecutius no empatant 789810471
Jugats consecutius no perdent 678710361
Jugats consecutius marcant 12424010
Jugats consecutius sense marcar 266526264261

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 20/11/2021 Atlético de Madrid - Osasuna

Gol

# Temporada Data Partit
1 2024-25 20/09/2024 Alavés - Sevilla

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2023-24 14/08/2023 Mirandés - Alcorcón

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 14/08/2023 Mirandés - Alcorcón

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2023-24 14/08/2023 Mirandés - Alcorcón

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2022-23 04/09/2022 Gimnástica Segoviana - Atlético de Madrid B

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2022-23 11/09/2022 Atlético de Madrid B - Don Benito

Hat-trick

# Temporada Data Partit
1 2022-23 16/04/2023 Atlético de Madrid B - Socuéllamos

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2025-26 30/09/2025 Atlético de Madrid - Eintracht Frankfurt

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2026-27 15/10/2026 Hajduk Split - Ajax

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 19/01/2022 Real Sociedad - Atlético de Madrid
Col·labora amb BDFutbol!