Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Lucas Pérez

Nom complet
Lucas Pérez Martínez
Data de naixement
10/09/1988 (38 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Davanter
Altura
180 cm
Pes
78 kg
Lucas Pérez Martínez
10/09/1988 (38 anys)
Davanter
180 cm
78 kg
Top 10
Top 100
Top 250
Tipus 1ª 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP G5 EURO Premier Eredivisie
Temporades 8412121269421
Temporades seguides al mateix equip 42-24424---
Equips 43115636321
Partits Jugats 202331450235249922821262
Partits complets 1021412411161282102600
Partits titular 16726135019320641731760
Partits suplent 3571042435554202
Partits substituit 65121877782711160
Partits incomplets 1001928119121712615262
Partits convocat 910010103242151
Partits convocat total 2113414502452591225223413
Guanyats 461062756622589121
Empatats 6993167881074650
Perduts 871457101106796691
Minuts 14796236012124412171561836854215529150373316
Gols 556520(#67)6166459740
Gols de suplent 9(#80)0209(#180)11213(#135)04(#245)0
Partits Marcant algun Gol 54(#221)4416(#84)5862457530
Promig golejador 0,270,180,360,40(#7)0,260,270,440,260,330,150,00
Doblets 1114(#20)2302110
Hat-tricks 01001100100
Gols pròpia porta 00000000000
Gols penalty 14(#84)025(#28)1416114200
Targetes grogues 2063112629120300
Targetes vermelles 00010000000
Edat primer partit 2621213421212726222836
Edat últim partit 3437223537373634283036
Edat primer partit en marcar 26222234222229262228-
Edat últim partit en marcar 3437(#36)2235(#63)37(#54)3735342830-
Enfrontaments amb més equips 29271430445784813192
Gols a més equips 23(#203)4415(#64)2427426530
Gols amb més equips 4(#95)3115626(#99)320
Gols en una temporada 174512(#61)1717117330
Promig golejador en una temporada 1,000,210,360,421,001,001,001,001,000,200,00
Amonestacions en una temporada 65366616200
Partits substituit en una temporada 144171414114440
Partits suplent en una temporada 9310992112112
Partits incomplets en una temporada 2372723232236152
Ascensos -10112-----
Descensos 200022-2-00
Jornades consecutives jugat 321410233232---41
Jornades consecutives titular 1914923(#226)1919---20
Jornades consecutives complet 9681399---00
Jornades consecutives suplent 521055---31
Jornades consecutives substituit 541255---20
Jornades consecutives partit incomplet 107221010---41
Jornades consecutives guanyant 2237(#47)23---21
Jornades consecutives empatant 531255---10
Jornades consecutives perdent 532255---21
Jornades consecutives no guanyant 126431212---21
Jornades consecutives no empatant 7441077---21
Jornades consecutives no perdent 847988---41
Jornades consecutives marcant 7(#21)115(#8)7(#72)7(#75)---10
Jornades consecutives sense marcar 13104121313---31
Jugats consecutius titular 3218950(#120)3232333630
Jugats consecutius complet 1168131111111200
Jugats consecutius suplent 53105537111(#249)2
Jugats consecutius substituit 54125515330
Jugats consecutius partit incomplet 199221919321426(#188)2
Jugats consecutius guanyant 2237(#83)2313231
Jugats consecutius empatant 53125505110
Jugats consecutius perdent 53225535231
Jugats consecutius no guanyant 146441414314361
Jugats consecutius no empatant 965109999462
Jugats consecutius no perdent 85714(#163)8818741
Jugats consecutius marcant 7(#52)115(#6)7(#102)7(#88)37(#191)210
Jugats consecutius sense marcar 24114202424224592

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2009-10 07/02/2010 Rayo Vallecano - FC Cartagena

Gol

# Temporada Data Partit
1 2010-11 06/11/2010 Rayo Vallecano - Valladolid

Hat-trick

# Temporada Data Partit
1 2024-25 30/11/2024 Cádiz - Deportivo de La Coruña

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2010-11 05/09/2010 Celta de Vigo B - Rayo Vallecano B

Gol

# Temporada Data Partit
1 2010-11 19/09/2010 Pontevedra - Rayo Vallecano B

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2010-11 31/10/2010 Rayo Vallecano B - Leganés

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2013-14 30/07/2013 PAOK - Metalist Kharkiv

Gol

# Temporada Data Partit
1 2016-17 06/12/2016 Basel - Arsenal

Hat-trick

# Temporada Data Partit
1 2016-17 06/12/2016 Basel - Arsenal

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2011-12 28/07/2011 Karpaty - St Patrick's

Gol

# Temporada Data Partit
1 2011-12 25/08/2011 Karpaty - PAOK

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2015-16 12/01/2016 Deportivo de La Coruña - Mirandés

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2016-17 10/09/2016 Arsenal - Southampton

Gol

# Temporada Data Partit
1 2016-17 03/01/2017 Bournemouth - Arsenal

Doblet

# Temporada Data Partit
1 2018-19 04/12/2018 West Ham - Cardiff
Col·labora amb BDFutbol!