Login CAMés
Buscador Avançat
Buscador Avançat
Eliminar publicitat 1 any per 10€

Viti

Nom complet
Víctor Díaz Suárez
Data de naixement
29/03/1991 (35 anys)
Lloc de naixement
País de naixement
Demarcació
Lateral esquerre
Altura
178 cm
Pes
74 kg
Víctor Díaz Suárez
29/03/1991 (35 anys)
Lateral esquerre
178 cm
74 kg
Tipus 2ª 2ªB 1ªRf 1ª + 2ª + 1ªRf + 2ªRf COP FED
Temporades 11231371
Temporades seguides al mateix equip -4--3-
Equips 143441
Partits Jugats 2824649274122
Partits complets 221263114892
Partits titular 2619233218102
Partits suplent 254165620
Partits substituit 46526910
Partits incomplets 61191812530
Partits convocat 530233520
Partits convocat total 3327672309142
Guanyats 71041411141
Empatats 979138810
Perduts 1263227571
Minuts 2394172373334196311125210
Gols 01511510
Gols de suplent 030300
Partits Marcant algun Gol 01311310
Promig golejador 0,000,060,020,060,080,00
Doblets 020200
Gols pròpia porta 000000
Targetes grogues 53463930
Targetes vermelles 010100
Edat primer partit 261730172529
Edat últim partit 273435343429
Edat primer partit en marcar -22322228-
Edat últim partit en marcar -32323228-
Enfrontaments amb més equips 199233108122
Gols a més equips 01211210
Gols amb més equips 031310
Gols en una temporada 041410
Promig golejador en una temporada 0,000,130,040,130,500,00
Amonestacions en una temporada 575710
Partits substituit en una temporada 41721710
Partits suplent en una temporada 21381310
Partits incomplets en una temporada 624102420
Ascensos 0303--
Descensos 1113--
Jornades consecutives jugat 7251125--
Jornades consecutives titular 7161016--
Jornades consecutives complet 6131013--
Jornades consecutives suplent 1757--
Jornades consecutives substituit 2313--
Jornades consecutives partit incomplet 2959--
Jornades consecutives guanyant 2525--
Jornades consecutives empatant 4324--
Jornades consecutives perdent 3233--
Jornades consecutives no guanyant 7757--
Jornades consecutives no empatant 6666--
Jornades consecutives no perdent 410410--
Jornades consecutives marcant 0111--
Jornades consecutives sense marcar 7161116--
Jugats seguits 7251125122
Jugats consecutius titular 2233163352
Jugats consecutius complet 1316141632
Jugats consecutius suplent 186810
Jugats consecutius substituit 231310
Jugats consecutius partit incomplet 22062010
Jugats consecutius guanyant 253521
Jugats consecutius empatant 462610
Jugats consecutius perdent 433451
Jugats consecutius no guanyant 10771051
Jugats consecutius no empatant 1010101772
Jugats consecutius no perdent 41551521
Jugats consecutius marcant 011110
Jugats consecutius sense marcar 2858328672

Efemèrides

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2017-18 18/08/2017 Lorca FC - Cultural Leonesa

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2021-22 29/08/2021 UCAM Murcia - Costa Brava

Gol

# Temporada Data Partit
1 2023-24 09/09/2023 Murcia - Atlético Sanluqueño

Participacions

# Temporada Data Partit
1 2016-17 31/08/2016 Laredo - Cultural Leonesa

Gol

# Temporada Data Partit
1 2019-20 11/01/2020 UCAM Murcia - Mirandés
Col·labora amb BDFutbol!