2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32

prev Segunda División Femenina - Grupo Sur 1ª Fase B2020-21

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Villarreal24980122670
2Real Unión de Tenerife199612145130
3Fundación Albacete16944114890
4Alhama1394141110160
5Aldaia119324121590
6Joventut Almassora1093151115160
7Valencia B10931571861
8Levante B79216917120
9Femarguín48116511181

Resultats

10/01/2021
Joventut Almassora
Real Unión de Tenerife
-
-
Aldaia
Villarreal
-
-
Alhama
Fundación Albacete
-
-
Femarguín
Valencia B
-
-

Destacats

Jugador Pos G Club
Paralluelo
9 Villarreal
Sheila
5 Villarreal
Paula Moreno
4 Fundación Albacete
Andrea
4 Aldaia
Carla
3 Real Unión de Tenerife
Reichel
3 Real Unión de Tenerife
Aida
3 Joventut Almassora
Astrid
3 Femarguín
Okene
3 Levante B
Nuria
3 Aldaia
Nom Pos Minuts Club
Elena de Toro
810 Villarreal
Judith
810 Alhama
Carmen
810 Alhama
Andrea
810 Aldaia
Solana
810 Real Unión de Tenerife
Santamaría
810 Joventut Almassora
Okene
808 Levante B
Míriam
803 Real Unión de Tenerife
Bea Prades
800 Villarreal
Lara
800 Villarreal
Nom Pos Grogues Club
Yannel
3 Joventut Almassora
Carmen
3 Alhama
Sandra
3 Aldaia
Clau Blanco
2 Fundación Albacete
Jeni
2 Fundación Albacete
Lena
2 Levante B
Noelia
2 Alhama
Tibi
2 Real Unión de Tenerife
Wanda
2 Joventut Almassora
Aroa
2 Real Unión de Tenerife
  Nom Pos Vermelles Club
Eli
1 Femarguín
Laura Blasco
1 Valencia B
Nom Pos Coef Club PJ G
Nom P TG TV
Tatiana Comino Visiedo490
Claudia Cebollada López381
Cristina Yolanda Aguilera Manzano3100
Ainhoa Remón Tello250
Noelia Badía González240
María Victoria Miralles Almagro290
Nuria Sánchez García220
Arancha Escrivá Pardo230
Lara Sierra Ferreres220
Ángeles González140
Javier García Rubio140
Elia María Martínez110
Christian Agustín Sagredo González130
Daniel Clemente Manrique170
Luis Miguel Rodríguez López110
José Cupeiro Pérez160
Alejandro Ruiz Guevara130
David Tercero Campos100
Xiomara Díaz García130
Alba Félix Egea120
Iván Muñoz Pérez110
Ágata López García110
Juan Antonio Campos Salinas130
Julián Pérez Guimera120
Estefany Paola Rodríguez Jorge120
Yurena del Pino Santiago Rodríguez161
Diana Carolina Luna González150
Gols:
105
Promig golejador:
2,63
Targetes Grogues:
106
Targetes Grogues Per Partit:
2,65
Expulsions:
2
Expulsions Per Partit:
0,05
Victòries locals:
24
Victòries visitants:
10
Empats:
6
Màxima victòria local:
4 - 0 Fundación Albacete-Valencia B
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Valencia B-Alhama

Progrés

Matriu

AldAlhFemFunJovLevReaValVil
Aldaia1-12-02-22-1
Alhama2-02-11-00-3
Femarguín0-12-01-22-3
Fundación Albacete3-22-10-04-01-2
Joventut Almassora4-22-00-03-2
Levante B0-11-12-11-31-3
Real Unión de Tenerife1-01-03-14-12-0
Valencia B1-00-40-01-00-2
Villarreal3-03-01-04-0
Jornada 11LocalVisitant
10/01/2021
Joventut Almassora
Real Unión de Tenerife
10/01/2021
Aldaia
Villarreal
10/01/2021
Alhama
Fundación Albacete
10/01/2021
Femarguín
Valencia B