2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Segunda División Femenina - Grupo Sur2021-22

Classificació


Data inicial
Data final

Pts. PJ PG PE PP GF GC TG TV
1Cacereño166510144131
2Alhama1364111510121
3Córdoba126402107141
4Fundación Albacete12640212980
5Madrid CFF B11632111980
6Granada1063127741
7Real Unión de Tenerife962315590
8Granadilla B8622288161
9Juan Grande8622289121
10Castellón862226850
11Santa Teresa7614177111
12Femarguín56123111361
13Pozoalbense4604258130
14Betis B46114611100
15La Solana260243750
16Elche1601539100
Ascens
Descenso a Primera Nacional
Descenso a Tercera RFEF
Promoció Permanència

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Martí
5 Alhama
Ortega
5 Fundación Albacete
Mascaró
4 Granada
Mar
4 Juan Grande
Lucía Pardo
4 Madrid CFF B
Castañeda
4 Cacereño
Violeta
3 Alhama
Manoly
3 Cacereño
Estupiñán
3 Femarguín
Vicky
3 Madrid CFF B
Nom Pos Minuts Club
Clau Blanco
540 Córdoba
Hitomi
540 Santa Teresa
Ortiz
540 Granadilla B
Pi
540 Granada
Jeni
540 Fundación Albacete
Parralejo
540 Castellón
Lucía
540 Fundación Albacete
Reina
540 Castellón
Meru
540 La Solana
Polvillo
540 Cacereño
Nom Pos Grogues Club
Ana González
4 Granadilla B
Cindy
3 Granadilla B
Ariadna
3 Santa Teresa
Nora
3 Pozoalbense
Ana
3 Madrid CFF B
Real
3 Betis B
Pamela
2 Granada
Mascaró
2 Granada
Paula Moreno
2 Córdoba
Cristina
2 Betis B
  Nom Pos Vermelles Club
Pamela
1 Granada
Cora
1 Juan Grande
África
1 Alhama
Edna
1 Cacereño
Ari
1 Granadilla B
Pika
1 Femarguín
María Marín
1 Santa Teresa
Janira
1 Córdoba
Nom Pos Coef Club PJ G
Nom P TG TV
Diana Carolina Luna González3102
Isabel Buendía Núñez2100
Arantxa Pérez Almendrote240
Estilita de los Angeles Gonzalez Pablique2100
Kevin Muñoz Guerra160
Alberto Pérez Sánchez140
Manuel Campos Figal100
José Manuel Sabido Serrano130
Raquel Dolz Cardona150
Laylazad El Achouri Ortega180
Patricia Gómez Gómez110
Cristina Yolanda Aguilera Manzano140
Kevin Nuez Santana140
María de los Ángeles Fernández Morillo140
Alexis Antonio Gallego Sánchez de la Nieta161
Marcelo Ibáñez Juárez141
Aitor Ramírez Ramos110
Nieves Herminia Delgado Beltrán120
María de la Cinta Ortiz Gómez100
Alicia Galán Cayado121
Andrea Viciana Fernández130
Alba Félix Egea140
Miguel Ángel Toledo Galindo110
Silvia Peguero Gallardo140
Roberto Paredes Carrasco150
Elia María Martínez Martínez160
Luis Alberto Marchante Flores110
Domingo Miguel Sosa Gómez100
Javier Sancho Amat110
Jorge Álvarez Castaño130
Lorena del Mar Trujillano Gallardo130
María Romero Navarro110
Tatiana Comino Visedo120
Vicente Omar González Quesada171
Juan Antonio Campos Salinas130
Flor Blanco Rejano130
Fabia Montesdeoca González110
Javier Guillán Mateo131
Antonio Sánchez Sánchez160
Ana Belén Quirós López121
Verónica García García130
Jesús Enrique Ruiz Alonso100
Tamara Rodríguez Sabuquillo160
Gols:
131
Promig golejador:
2,73
Targetes Grogues:
156
Targetes Grogues Per Partit:
3,25
Expulsions:
8
Expulsions Per Partit:
0,17
Victòries locals:
21
Victòries visitants:
13
Empats:
14
Màxima victòria local:
4 - 0 Alhama-Granada
Màxima victòria visitant:
0 - 4 Castellón-Cacereño

Progrés

Matriu

AlhBetCacCasCórElcFemFunGraGranJuaLaMadPozReaSan
Alhama2-24-02-1
Betis B0-22-41-0
Cacereño2-02-03-2
Castellón0-43-1
Córdoba2-10-12-3
Elche1-20-10-0
Femarguín3-41-12-3
Fundación Albacete2-33-12-12-0
Granada1-10-12-02-0
Granadilla B1-22-02-2
Juan Grande3-11-10-0
La Solana1-20-0
Madrid CFF B2-12-13-2
Pozoalbense1-11-11-1
Real Unión de Tenerife1-01-01-1
Santa Teresa1-01-12-2