2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 NordSud1949-50 NordSud1939-40 12345
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 NordSud1948-49
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 NordSud1957-58 NordSud1947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 NordSud1956-57 NordSud1946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 NordSud1955-56 NordSud1945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 NordSud1954-55 NordSud1944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 NordSud1953-54 NordSud1943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 NordSud1952-53 NordSud1942-43 1231932-33
2011-122001-021991-921981-821971-721961-62 NordSud1951-52 NordSud1941-42 123
2010-112000-011990-911980-811970-711960-61 NordSud1950-51 NordSud1940-41 NordSud

prev Tercera División - Grupo V1991-92

Classificació


Data inicial
Data final

      Punts PJ PG PE PP GF GC TG TV
1
Gramenet553823967034623
2
Balaguer5438238787387011
3
Júpiter48382081063466910
4
Premià4738215126738608
5
Barcelona C443817101188506417
6
Blanes443817101152417910
7
Cristinenc41381413115047625
8
Igualada393817516614910417
9
Granollers393813131251577714
10
Vilobí383814101447476417
11
Manresa3738149155661919
12
Rubí35381471756599415
13
Tortosa3538139165460906
14
Roda de Bará3438101414374210416
15
Martinenc34381381748568210
16
Europa343810141440548811
17
Banyoles333810131541596722
18
Horta28388121840666315
19
Olot2138772433788517
20
Sant Cugat20388426399810315

Resultats

Destacats

Jugador Pos G Club
Nacho Sierra
24 Barcelona C
Marcuello
22 Manresa
Cunill
19 Gramenet
Dolz
18 Júpiter
Viladegut
17 Balaguer
Luis Cembranos
16 Barcelona C
Lluis
16 Granollers
Estela
15 Blanes
Monzón
15 Tortosa
Tenorio
15 Balaguer
Nom Pos Minuts Club
López
3420 Gramenet
Serra
3420 Júpiter
Carmona
3420 Gramenet
Boix
3420 Banyoles
Roca
3420 Gramenet
Enrique
3420 Cristinenc
Almirall
3420 Cristinenc
Tenorio
3406 Balaguer
Morales
3354 Tortosa
Arturo
3351 Horta
  Nom Pos Grogues Club
Samper
16 Igualada
Gandoy
15 Sant Cugat
Ventura
14 Europa
Juanma
14 Olot
Gallardo
13 Igualada
Sito Martínez
13 Sant Cugat
Prieto
13 Granollers
Borja
13 Júpiter
Del Campo
12 Vilobí
Ureña
12 Igualada
  Nom Pos Vermelles Club
Gandoy
5 Sant Cugat
Plácido
5 Banyoles
Óscar Aja
3 Vilobí
Escuder
3 Vilobí
Camós
3 Banyoles
Dolz
3 Júpiter
Andreu Martínez
3 Balaguer
Titus
3 Olot
Casajoana
3 Igualada
Barcons
3 Banyoles
Nom P TG TV
Morne Caballero10464
Francisco Arroyo10346
Martinez Molina10568
Ernest Olivan103811
Galiano Lentijo10402
Soldevila Royes10363
Espin Sanchez10385
Aguilera Hernando10405
Garcia Andreu104111
Alcaraz Sapiña10429
Noguer Planas9357
Muñoz Zamorano9321
Poblador Ramos9429
Medina Cabello9406
Rodriguez Fernandez9435
Miguelin Guerrero9335
Vilaseca Arroyo9397
Sala Mateu9346
Mars Luis9339
Hernandez Moya9422
Estrany Coll94410
Hernandez Calvet9548
Segura Garcia9333
Joaquin Martinez9354
Plaza Nogales9242
Alarcon Berbel9274
Suñe Mochales9466
Seara Labrador9245
Luque Ruiz9375
Lorca Jubero9298
Rovira Palau9263
Liarte Lopez94710
Bartis Garcia9553
Lara Marquez9334
Cuenca Cano83713
Grau Roig84310
Reñe Castello8201
Estudillo Guill8399
Valdivia Diaz8290
Garrigo Carreras8367
Lopez Molina8375
Rey Ferris8397
Gols:
1080
Gols Per Partit:
2,84
Targetes Grogues:
1578
Targetes Grogues Per Partit:
4,15
Expulsions:
248
Expulsions Per Partit:
0,65
Victòries locals:
193
Victòries visitants:
93
Empats:
94
Màxima victòria local:
8 - 1 Roda de Bará-Sant Cugat
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Granollers-Cristinenc

Progrés

Matriu