2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev UEFA Youth League - Grupo I (Ruta de campeones)2016-17
I (Ruta de campeones)

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 21/09/2016 Qabala Dinamo de Moscú
Ronda 1 (Ida) 27/09/2016 Red Bull Salzburgo Vardar
Ronda 1 (Ida) 27/09/2016 Anderlecht Midtjylland
Ronda 1 (Ida) 28/09/2016 Sparta de Praga Mladost
Ronda 1 (Ida) 28/09/2016 APOEL Roma
Ronda 1 (Ida) 28/09/2016 Altinordu Levski de Sofía
Ronda 1 (Ida) 28/09/2016 Breidablik Ajax
Ronda 1 (Ida) 28/09/2016 Zrinjski Zurich
Ronda 1 (Ida) 28/09/2016 Nitra Málaga
Ronda 1 (Ida) 28/09/2016 Viitorul Sheriff
Ronda 1 (Ida) 28/09/2016 HJK Helsinki Cork
Ronda 1 (Ida) 28/09/2016 Domzale Cukaricki
Ronda 1 (Ida) 28/09/2016 Rosenborg AIK Solna
Ronda 1 (Ida) 28/09/2016 Puskás Akademia PAOK de Salónica
Ronda 1 (Ida) 29/09/2016 Dinamo de Tbilisi Kairat Almaty
Ronda 1 (Ida) 05/10/2016 Maccabi Haifa Shakhtyor
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Mladost Sparta de Praga
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Roma APOEL
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Levski de Sofía Altinordu
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Kairat Almaty Dinamo de Tbilisi
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Sheriff Viitorul
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 PAOK de Salónica Puskás Akademia
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Zurich Zrinjski
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Dinamo de Moscú Qabala
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Cukaricki Domzale
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 AIK Solna Rosenborg
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Málaga Nitra
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Shakhtyor Maccabi Haifa
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Ajax Breidablik
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Vardar Red Bull Salzburgo
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Midtjylland Anderlecht
Ronda 1 (Vuelta) 19/10/2016 Cork HJK Helsinki
Ronda 2 (Ida) 02/11/2016 PAOK de Salónica Ajax
Ronda 2 (Ida) 02/11/2016 Málaga Midtjylland
Ronda 2 (Ida) 02/11/2016 Cork Roma
Ronda 2 (Ida) 02/11/2016 Viitorul Zurich
Ronda 2 (Ida) 02/11/2016 Red Bull Salzburgo Kairat Almaty
Ronda 2 (Ida) 02/11/2016 Rosenborg Cukaricki
Ronda 2 (Ida) 09/11/2016 Altinordu Sparta de Praga
Ronda 2 (Ida) 16/11/2016 Maccabi Haifa Dinamo de Moscú
Ronda 2 (Vuelta) 22/11/2016 Ajax PAOK de Salónica
Ronda 2 (Vuelta) 23/11/2016 Dinamo de Moscú Maccabi Haifa
Ronda 2 (Vuelta) 23/11/2016 Kairat Almaty Red Bull Salzburgo
Ronda 2 (Vuelta) 23/11/2016 Roma Cork
Ronda 2 (Vuelta) 23/11/2016 Zurich Viitorul
Ronda 2 (Vuelta) 23/11/2016 Cukaricki Rosenborg
Ronda 2 (Vuelta) 23/11/2016 Midtjylland Málaga
Ronda 2 (Vuelta) 30/11/2016 Sparta de Praga Altinordu

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Berisha Red Bull Salzburgo
73.50
Fatih Aktay Altinordu
61.50
Sierhuis Ajax
51.25
Tumminello Roma
51.67
Mohammad Awwad Maccabi Haifa
41.00
Obolskiy Dinamo de Moscú
30.75
André Ribeiro Zurich
30.75
Soleri Roma
30.75
Wolf Red Bull Salzburgo
31.50
Kuki Zalazar Málaga
30.75
    Nom Equip Pos Minuts
De Wit Ajax
360
Obolskiy Dinamo de Moscú
360
André Ribeiro Zurich
360
Kellyan Málaga
360
Álex Robles Málaga
360
Hicham Málaga
360
Soleri Roma
360
De Lange Ajax
360
Kluivert Ajax
360
Domgjoni Zurich
360
    Nom Equip Pos Grogues
Băluţă Viitorul
2
Obolskiy Dinamo de Moscú
2
André Ribeiro Zurich
2
Tajti Málaga
2
Zinedin Mustedanagic Sparta de Praga
2
Filip Havelka Sparta de Praga
2
Pavel Lelyukhin Dinamo de Moscú
2
Eduard Sholokh Dinamo de Moscú
2
Ofri Arad Maccabi Haifa
2
Amit Zenati Maccabi Haifa
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Segado Málaga
1
Joel Málaga
1
Gianni Antoniazzi Zurich
1
Zinedin Mustedanagic Sparta de Praga
1
Marko Ilic Cukaricki
1
Gleb Evseev Kairat Almaty
1
Georgi Nedyalkov Levski de Sofía
1
Igor Chiperi Sheriff
1
Gols:
161
Promig golejador:
3.35
Targetes Grogues:
176
Targetes Grogues Per Partit:
3.67
Expulsions:
8
Expulsions Per Partit:
0.17
Victòries locals:
23
Victòries visitants:
16
Empats:
9
Màxima victòria local:
8 - 1 Red Bull Salzburgo-Kairat Almaty
Màxima victòria visitant:
0 - 5 Mladost-Sparta de Praga

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Red Bull Salzburgo
4 4 0 0
100%
17 1 3 0
Roma
4 4 0 0
100%
13 2 7 0
Ajax
4 4 0 0
100%
11 1 1 0
Viitorul
4 3 0 1
75%
25%
10 3 9 0
Zurich
4 3 0 1
75%
25%
11 5 8 1
Sparta de Praga
4 3 0 1
75%
25%
14 8 7 1
Málaga
4 3 0 1
75%
25%
10 6 7 2
Dinamo de Moscú
4 2 2 0
50%
50%
8 1 8 0
Maccabi Haifa
4 2 2 0
50%
50%
9 3 8 0
Altinordu
4 2 1 1
50%
25%
25%
14 6 8 0
Midtjylland
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 3 8 0
Rosenborg
4 2 1 1
50%
25%
25%
5 2 5 0
Cukaricki
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 4 6 1
Kairat Almaty
4 2 0 2
50%
50%
9 10 12 1
Cork
4 1 1 2
25%
25%
50%
2 4 5 0
Puskás Akademia
2 0 2 0
100%
1 1 8 0
PAOK de Salónica
4 0 2 2
50%
50%
2 5 7 0
HJK Helsinki
2 0 1 1
50%
50%
0 1 2 0
Anderlecht
2 0 1 1
50%
50%
1 3 3 0
AIK Solna
2 0 1 1
50%
50%
1 3 6 0
Domzale
2 0 1 1
50%
50%
2 5 5 0
Levski de Sofía
2 0 1 1
50%
50%
1 6 2 1
Sheriff
2 0 0 2
100%
1 5 4 1
Nitra
2 0 0 2
100%
2 8 9 0
Shakhtyor
2 0 0 2
100%
2 8 3 0
Qabala
2 0 0 2
100%
0 7 2 0
Breidablik
2 0 0 2
100%
0 7 2 0
Dinamo de Tbilisi
2 0 0 2
100%
1 8 6 0
Vardar
2 0 0 2
100%
0 8 2 0
APOEL
2 0 0 2
100%
1 9 4 0
Zrinjski
2 0 0 2
100%
0 9 4 0
Mladost
2 0 0 2
100%
0 9 5 0