2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev UEFA Youth League - Grupo I (Ruta de campeones)2015-16 next
I (Ruta de campeones)

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 29/09/2015 Minsk Viitorul Constanta
Ronda 1 (Ida) 29/09/2015 Senica Torino
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 Villarreal Servette
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 Rad Belgrado Domzale
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 Spartak de Moscú Ravan de Bakú
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 Apoel Puskás Akadémia
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 Aktobe Besiktas
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 Schalke 04 Ajax
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 Príbram Zimbru Chisinau
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 HJK Helsinki Celtic de Glasgow
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 Red Bull Salzburgo Zeljeznicar
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 Elfsborg Stjarnan
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 Midtjylland Saburtalo
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 Litex Lovech Legia de Varsovia
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 Brann Anderlecht
Ronda 1 (Ida) 30/09/2015 Stade de Reims Middlesbrough
Ronda 1 (Vuelta) 07/10/2015 Anderlecht Brann
Ronda 1 (Vuelta) 14/10/2015 Zeljeznicar Red Bull Salzburgo
Ronda 1 (Vuelta) 20/10/2015 Domzale Rad Belgrado
Ronda 1 (Vuelta) 20/10/2015 Legia de Varsovia Litex Lovech
Ronda 1 (Vuelta) 20/10/2015 Celtic de Glasgow HJK Helsinki
Ronda 1 (Vuelta) 21/10/2015 Besiktas Aktobe
Ronda 1 (Vuelta) 21/10/2015 Servette Villarreal
Ronda 1 (Vuelta) 21/10/2015 Zimbru Chisinau Príbram
Ronda 1 (Vuelta) 21/10/2015 Ravan de Bakú Spartak de Moscú
Ronda 1 (Vuelta) 21/10/2015 Viitorul Constanta Minsk
Ronda 1 (Vuelta) 21/10/2015 Saburtalo Midtjylland
Ronda 1 (Vuelta) 21/10/2015 Puskás Akadémia Apoel
Ronda 1 (Vuelta) 21/10/2015 Torino Senica
Ronda 1 (Vuelta) 21/10/2015 Ajax Schalke 04
Ronda 1 (Vuelta) 21/10/2015 Middlesbrough Stade de Reims
Ronda 1 (Vuelta) 21/10/2015 Stjarnan Elfsborg
Ronda 2 (Ida) 04/11/2015 Spartak de Moscú Ajax
Ronda 2 (Ida) 04/11/2015 Besiktas Red Bull Salzburgo
Ronda 2 (Ida) 04/11/2015 Rad Belgrado Elfsborg
Ronda 2 (Ida) 04/11/2015 Príbram Viitorul Constanta
Ronda 2 (Ida) 04/11/2015 Puskás Akadémia Celtic de Glasgow
Ronda 2 (Ida) 04/11/2015 Midtjylland Legia de Varsovia
Ronda 2 (Ida) 05/11/2015 Middlesbrough Torino
Ronda 2 (Ida) 02/12/2015 Servette Anderlecht
Ronda 2 (Vuelta) 24/11/2015 Legia de Varsovia Midtjylland
Ronda 2 (Vuelta) 24/11/2015 Red Bull Salzburgo Besiktas
Ronda 2 (Vuelta) 24/11/2015 Torino Middlesbrough
Ronda 2 (Vuelta) 25/11/2015 Viitorul Constanta Príbram
Ronda 2 (Vuelta) 25/11/2015 Elfsborg Rad Belgrado
Ronda 2 (Vuelta) 25/11/2015 Ajax Spartak de Moscú
Ronda 2 (Vuelta) 25/11/2015 Celtic de Glasgow Puskás Akadémia
Ronda 2 (Vuelta) 06/12/2015 Anderlecht Servette

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
Guillemenot Servette
41.00
Oberlin Red Bull Salzburgo
41.00
Aidan Nesbitt Celtic de Glasgow
41.00
Dolberg Ajax
31.00
Marin Viitorul Constanta
30.75
Vancamp Anderlecht
31.00
Edera Torino
30.75
Gloire Rutikanga Midtjylland
30.75
Jiří Januška Príbram
30.75
Calvin Miller Celtic de Glasgow
30.75
    Nom Equip Pos Minuts
Eiting Ajax
360
Marin Viitorul Constanta
360
Fatih Aksoy Besiktas
360
Faes Anderlecht
360
Mangala Anderlecht
360
Lutovac Rad Belgrado
360
Zaccagno Torino
360
Auriletto Torino
360
Kaib Elfsborg
360
Majecki Legia de Varsovia
360
    Nom Equip Pos Grogues
Laimer Red Bull Salzburgo
3
Ivan Kricak Rad Belgrado
3
Chuca Villarreal
2
De Wit Ajax
2
Nouri Ajax
2
Fatih Aksoy Besiktas
2
De Medina Anderlecht
2
Zeefuik Ajax
2
Nissen Midtjylland
2
Despodov Litex Lovech
2
    Nom Equip Pos Vermelles
Denić Rad Belgrado
1
Drešević Elfsborg
1
Javi Jiménez Villarreal
1
Nissen Midtjylland
1
Beytullah Ayduvan Besiktas
1
Joe Thomson Celtic de Glasgow
1
Florinel Coman Viitorul Constanta
1
Federico Zenuni Torino
1
Ivan Kricak Rad Belgrado
1
Matija Kosanin Rad Belgrado
1
Gols:
149
Promig golejador:
3.10
Targetes Grogues:
196
Targetes Grogues Per Partit:
4.08
Expulsions:
16
Expulsions Per Partit:
0.33
Victòries locals:
24
Victòries visitants:
14
Empats:
10
Màxima victòria local:
6 - 1 Puskás Akadémia-Apoel
Màxima victòria visitant:
0 - 5 HJK Helsinki-Celtic de Glasgow

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Ajax
4 4 0 0
100%
10 3 6 0
Midtjylland
4 4 0 0
100%
10 3 4 1
Príbram
4 3 1 0
75%
25%
6 1 9 0
Besiktas
4 3 0 1
75%
25%
8 5 9 1
Anderlecht
4 2 2 0
50%
50%
10 4 8 0
Celtic de Glasgow
4 2 1 1
50%
25%
25%
9 2 6 1
Middlesbrough
4 2 1 1
50%
25%
25%
12 8 11 0
Puskás Akadémia
4 2 1 1
50%
25%
25%
10 7 11 0
Elfsborg
4 2 1 1
50%
25%
25%
3 1 3 1
Red Bull Salzburgo
4 2 0 2
50%
50%
10 4 9 0
Legia de Varsovia
4 2 0 2
50%
50%
6 7 3 0
Viitorul Constanta
4 1 2 1
25%
50%
25%
7 5 4 1
Torino
4 1 2 1
25%
50%
25%
5 7 9 1
Spartak de Moscú
4 1 1 2
25%
25%
50%
5 5 6 0
Servette
4 1 1 2
25%
25%
50%
7 8 10 0
Rad Belgrado
4 1 1 2
25%
25%
50%
1 2 12 3
Villarreal
2 1 0 1
50%
50%
4 4 7 1
Domzale
2 1 0 1
50%
50%
1 1 7 1
Stade de Reims
2 1 0 1
50%
50%
5 6 2 1
Stjarnan
2 1 0 1
50%
50%
1 2 1 0
Zeljeznicar
2 1 0 1
50%
50%
2 5 7 0
Senica
2 0 1 1
50%
50%
1 2 6 1
Minsk
2 0 1 1
50%
50%
3 7 5 2
Ravan de Bakú
2 0 1 1
50%
50%
0 4 5 0
HJK Helsinki
2 0 1 1
50%
50%
1 6 2 0
Apoel
2 0 1 1
50%
50%
4 9 4 1
Brann
2 0 1 1
50%
50%
1 6 5 0
Schalke 04
2 0 0 2
100%
2 5 3 0
Saburtalo
2 0 0 2
100%
2 5 4 0
Litex Lovech
2 0 0 2
100%
2 5 7 0
Zimbru Chisinau
2 0 0 2
100%
1 4 6 0
Aktobe
2 0 0 2
100%
0 6 5 0