2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo Fase de ascenso a 2ª (subcampeones)1965-66 next
Fase de ascenso a 2ª (subcampeones)

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Semifinal (Ida) 22/05/1966 Onteniente Eibar
Semifinal (Ida) 22/05/1966 Cartagena Cultural Leonesa
Semifinal (Ida) 22/05/1966 Moscardó Diter Zafra
Semifinal (Ida) 22/05/1966 Calvo Sotelo Andorra Rayo Cantabria
Semifinal (Ida) 22/05/1966 Tarrasa Olot
Semifinal (Ida) 22/05/1966 Sevilla Atlético Atlético Baleares
Semifinal (Ida) 22/05/1966 Avilés Orense
Semifinal (Vuelta) 28/05/1966 Rayo Cantabria Calvo Sotelo Andorra
Semifinal (Vuelta) 29/05/1966 Eibar Onteniente
Semifinal (Vuelta) 29/05/1966 Cultural Leonesa Cartagena
Semifinal (Vuelta) 29/05/1966 Diter Zafra Moscardó
Semifinal (Vuelta) 29/05/1966 Olot Tarrasa
Semifinal (Vuelta) 29/05/1966 Atlético Baleares Sevilla Atlético
Semifinal (Vuelta) 29/05/1966 Orense Avilés
Semifinal (Desempate) 01/06/1966 Cartagena Cultural Leonesa
Semifinal (Desempate) 01/06/1966 Moscardó Diter Zafra
Semifinal (Desempate) 01/06/1966 Sevilla Atlético Atlético Baleares
Final (Ida) 05/06/1966 Eibar Cartagena
Final (Ida) 05/06/1966 Diter Zafra Calvo Sotelo Andorra
Final (Ida) 05/06/1966 Tarrasa Atlético Baleares
Final (Ida) 05/06/1966 Atlético Marbella Orense
Final (Vuelta) 12/06/1966 Cartagena Eibar
Final (Vuelta) 12/06/1966 Calvo Sotelo Andorra Diter Zafra
Final (Vuelta) 12/06/1966 Atlético Baleares Tarrasa
Final (Vuelta) 12/06/1966 Orense Atlético Marbella
Final (Desempate) 14/06/1966 Diter Zafra Calvo Sotelo Andorra
Final (Desempate) 14/06/1966 Atlético Marbella Orense
Final (Desempate) 15/06/1966 Tarrasa Atlético Baleares

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
    Nom Equip Pos Minuts
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Gols:
003221213140300102010321114110001210201121320102221210014343
Promig golejador:
115,043,326,439,289,351,406,753,166,184,736,155,412,255,783,700,777,664,512.00
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0.00
Expulsions:
0
Expulsions Per Partit:
0.00
Victòries locals:
21
Victòries visitants:
3
Empats:
4
Màxima victòria local:
4 - 0 Tarrasa-Olot
Màxima victòria visitant:
0 - 1 Avilés-Orense

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Tarrasa
5 3 1 1
60%
20%
20%
12 7 0 0
Calvo Sotelo Andorra
5 2 2 1
40%
40%
20%
7 5 0 0
Orense
5 3 0 2
60%
40%
9 8 0 0
Diter Zafra
6 2 2 2
33%
33%
34%
8 8 0 0
Cartagena
5 2 1 2
40%
20%
40%
3 4 0 0
Eibar
4 2 0 2
50%
50%
6 4 0 0
Sevilla Atlético
3 2 0 1
66%
34%
6 5 0 0
Atlético Marbella
3 2 0 1
66%
34%
8 7 0 0
Atlético Baleares
6 2 0 4
33%
67%
11 13 0 0
Cultural Leonesa
3 1 1 1
33%
33%
34%
2 2 0 0
Rayo Cantabria
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Onteniente
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Moscardó
3 1 0 2
33%
67%
4 5 0 0
Olot
2 0 1 1
50%
50%
1 5 0 0
Avilés
2 0 0 2
100%
0 2 0 0