2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

prev Tercera División - Grupo Fase de ascenso a 2ª (subcampeones)1964-65 next
Fase de ascenso a 2ª (subcampeones)

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Ponferradina Fabril
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Gimnástica de Torrelavega Atlético Cordobés
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Numancia Gimnástico de Tarragona
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Cartagena Tarrasa
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Avilés Atlético Baleares
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Extremadura Alcira
Semifinal (Ida) 24/05/1964 Xerez Toledo
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Fabril Ponferradina
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Atlético Cordobés Gimnástica de Torrelavega
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Gimnástico de Tarragona Numancia
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Tarrasa Cartagena
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Atlético Baleares Avilés
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Alcira Extremadura
Semifinal (Vuelta) 31/05/1964 Toledo Xerez
Final (Ida) 07/06/1964 Fabril Gimnástica de Torrelavega
Final (Ida) 07/06/1964 Eibar Gimnástico de Tarragona
Final (Ida) 07/06/1964 Cartagena Atlético Baleares
Final (Ida) 07/06/1964 Extremadura Xerez
Final (Vuelta) 14/06/1964 Gimnástica de Torrelavega Fabril
Final (Vuelta) 14/06/1964 Gimnástico de Tarragona Eibar
Final (Vuelta) 14/06/1964 Atlético Baleares Cartagena
Final (Vuelta) 14/06/1964 Xerez Extremadura
Final (Desempate) 16/06/1964 Fabril Gimnástica de Torrelavega
Final (Desempate) 16/06/1964 Eibar Gimnástico de Tarragona
Final (Desempate) 17/06/1964 Gimnástica de Torrelavega Fabril

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
    Nom Equip Pos Minuts
Larrabeiti Eibar
90
Murguiondo Eibar
90
Gárate Eibar
90
Lozano Eibar
90
Castillo Eibar
90
Muñoa Eibar
90
Aranegui Eibar
90
Izeta Eibar
90
Liñero Gimnástico de Tarragona
90
Gracia Gimnástico de Tarragona
90
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Gols:
77
Promig golejador:
3.08
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0.00
Expulsions:
0
Expulsions Per Partit:
0.00
Victòries locals:
17
Victòries visitants:
3
Empats:
5
Màxima victòria local:
4 - 0 Gimnástico de Tarragona-Numancia
Màxima victòria visitant:
0 - 2 Alcira-Extremadura

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Gimnástica de Torrelavega
6 3 2 1
50%
33%
17%
12 8 0 0
Cartagena
4 3 1 0
75%
25%
7 2 0 0
Extremadura
4 3 0 1
75%
25%
8 3 0 0
Gimnástico de Tarragona
5 3 0 2
60%
40%
10 6 0 0
Fabril
6 2 2 2
33%
33%
34%
10 10 0 0
Xerez
4 2 1 1
50%
25%
25%
7 5 0 0
Avilés
2 1 0 1
50%
50%
3 4 0 0
Numancia
2 1 0 1
50%
50%
2 4 0 0
Atlético Baleares
4 1 0 3
25%
75%
5 7 0 0
Eibar
3 1 0 2
33%
67%
4 6 0 0
Ponferradina
2 0 1 1
50%
50%
3 4 0 0
Tarrasa
2 0 1 1
50%
50%
1 3 0 0
Toledo
2 0 1 1
50%
50%
2 5 0 0
Atlético Cordobés
2 0 1 1
50%
50%
2 5 0 0
Alcira
2 0 0 2
100%
1 5 0 0