2021-222011-122001-021991-921981-821971-721961-62 121951-52 121941-42 1231931-32
2020-212010-112000-011990-911980-811970-711960-61 121950-51 121940-41 121930-31
2019-202009-101999-001989-901979-801969-701959-60 121949-50 121939-40 123451929-30
2018-192008-091998-991988-891978-791968-691958-59 121948-491928-29 12
2017-182007-081997-981987-881977-781967-68 121957-58 121947-48
2016-172006-071996-971986-871976-771966-67 121956-57 121946-47
2015-162005-061995-961985-861975-761965-66 121955-56 121945-461935-36 123
2014-152004-051994-951984-851974-751964-65 121954-55 121944-451934-35 123
2013-142003-041993-941983-841973-741963-64 121953-54 121943-441933-34
2012-132002-031992-931982-831972-731962-63 121952-53 121942-43 1231932-33

Tercera División - Grupo Fase de ascenso1955-56 next
Fase de ascenso

Partits

Tipus Data Local Resultat Visitant
Ronda 1 (Ida) 27/05/1956 Arenas Zamora
Ronda 1 (Ida) 27/05/1956 Lemos Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 (Ida) 27/05/1956 Mondragón Utebo
Ronda 1 (Ida) 27/05/1956 Gimnástico de Tarragona Agromán
Ronda 1 (Ida) 27/05/1956 Badalona Mallorca
Ronda 1 (Ida) 27/05/1956 Gandía Elche
Ronda 1 (Ida) 27/05/1956 Recreativo de Huelva Emeritense
Ronda 1 (Ida) 27/05/1956 Puente Genil África Ceutí
Ronda 1 (Vuelta) 03/06/1956 Zamora Arenas
Ronda 1 (Vuelta) 03/06/1956 Gimnástica de Torrelavega Lemos
Ronda 1 (Vuelta) 03/06/1956 Utebo Mondragón
Ronda 1 (Vuelta) 03/06/1956 Agromán Gimnástica de Torrelavega
Ronda 1 (Vuelta) 03/06/1956 Mallorca Badalona
Ronda 1 (Vuelta) 03/06/1956 Elche Gandía
Ronda 1 (Vuelta) 03/06/1956 Emeritense Recreativo de Huelva
Ronda 1 (Vuelta) 03/06/1956 África Ceutí Puente Genil
Ronda 2 (Ida) 10/06/1956 Arenas Gimnástica de Torrelavega
Ronda 2 (Ida) 10/06/1956 Mondragón Gimnástico de Tarragona
Ronda 2 (Ida) 10/06/1956 Mallorca Gandía
Ronda 2 (Ida) 10/06/1956 Recreativo de Huelva Puente Genil
Ronda 2 (Vuelta) 17/06/1956 Gimnástica de Torrelavega Arenas
Ronda 2 (Vuelta) 17/06/1956 Gimnástico de Tarragona Mondragón
Ronda 2 (Vuelta) 17/06/1956 Gandía Mallorca
Ronda 2 (Vuelta) 17/06/1956 Puente Genil Recreativo de Huelva
Ronda 2 (Desempate) 19/06/1956 Gandía Mallorca
Ronda 3 (Ida) 24/06/1956 Gimnástica de Torrelavega Avilés
Ronda 3 (Ida) 24/06/1956 Gimnástico de Tarragona Rayo Vallecano
Ronda 3 (Ida) 24/06/1956 Gandía Alicante
Ronda 3 (Ida) 24/06/1956 Puente Genil Linense
Ronda 3 (Vuelta) 30/06/1956 Avilés Gimnástica de Torrelavega
Ronda 3 (Vuelta) 30/06/1956 Rayo Vallecano Gimnástico de Tarragona
Ronda 3 (Vuelta) 30/06/1956 Alicante Gandía
Ronda 3 (Vuelta) 30/06/1956 Linense Puente Genil
Ronda 3 (Desempate) 01/07/1956 Puente Genil Linense

Top 10

    Nom Equip Pos Gols GolsPP
    Nom Equip Pos Minuts
    Nom Equip Pos Grogues
    Nom Equip Pos Vermelles
Gols:
130
Promig golejador:
3.82
Targetes Grogues:
0
Targetes Grogues Per Partit:
0.00
Expulsions:
0
Expulsions Per Partit:
0.00
Victòries locals:
26
Victòries visitants:
4
Empats:
4
Màxima victòria local:
9 - 0 Mondragón-Utebo
Màxima victòria visitant:
3 - 7 Gandía-Alicante

Equips

Equip País P PG PE PP % GF GC TG TV
Puente Genil
7 4 1 2
57%
14%
29%
10 4 0 0
Gandía
7 4 1 2
57%
14%
29%
18 14 0 0
Gimnástico de Tarragona
5 3 0 2
60%
40%
14 12 0 0
Gimnástica de Torrelavega
7 3 0 4
42%
58%
11 12 0 0
Mallorca
5 2 1 2
40%
20%
40%
14 10 0 0
Recreativo de Huelva
4 2 1 1
50%
25%
25%
6 5 0 0
Avilés
2 2 0 0
100%
7 1 0 0
Mondragón
4 2 0 2
50%
50%
13 10 0 0
Arenas
4 2 0 2
50%
50%
4 5 0 0
Alicante
2 1 1 0
50%
50%
7 3 0 0
Rayo Vallecano
2 1 0 1
50%
50%
6 4 0 0
Zamora
2 1 0 1
50%
50%
2 3 0 0
Linense
3 1 0 2
33%
67%
2 3 0 0
Lemos
2 1 0 1
50%
50%
4 6 0 0
Utebo
2 1 0 1
50%
50%
3 9 0 0
Emeritense
2 0 1 1
50%
50%
2 4 0 0
África Ceutí
2 0 1 1
50%
50%
0 4 0 0
Badalona
2 0 1 1
50%
50%
3 9 0 0
Agromán
2 0 0 2
100%
2 4 0 0
Elche
2 0 0 2
100%
2 8 0 0