Ranking Jornades Consecutives No Empatant 2ª

Es comptabilitzen dades des de la temporada 1942-43
En groc es marquen els que encara estan en actiu la temporada 2018-19
Llistat Entrenadors
# País Àlies Nom Data de naixement Lloc de naixement P T
1
LeléRogelio Santiago García19/04/1911Marín321966-1967
2
TaioliLino Taioli Alberti06/02/1913Santa Fe301949-1949
3
MolinuevoJosé Luis Molinuevo Martín22/01/1917Deusto291961-1962
4
UnzuéJuan Carlos Unzué Labiano22/04/1967Pamplona262010-2010
5
GrechSaturnino Grech Pomares06/06/1914Alicante261951-1951
6
SierraJosé Valdor Sierra01/11/1914Santander251957-1958
7
MartíCristóbal Martí Batalla02/02/1903Granollers251946-1947
8
HilarioJuan Hilario Marrero Pérez08/12/1905Las Palmas de Gran Canaria251947-1948
9
MuñizCarlos Muñiz Piñuela04/11/1913Madrid251954-1955
10
VidalEmilio Vidal Llanes08/12/1900Barcelona241949-1949
11
MundoEdmundo Suárez Trabanco22/01/1916Barakaldo241954-1954
12
MundoEdmundo Suárez Trabanco22/01/1916Barakaldo241956-1957
13
ÁlvaroÁlvaro Pérez Vázquez30/03/1916Mondoñedo241955-1956
14
PlanasJosé Planas Artés14/04/1901Barcelona241950-1951
15
CoboRamón Cobo Antoranz05/07/1928Madrid231965-1966
16
RieraJosé Luis Riera Biosca26/11/1920Barcelona231961-1962
17
Juan RamónJuan Ramón Santiago08/03/1912Erandio231953-1953
18
MartínMartín González Rizo22/06/1920Santa Cruz de Tenerife231949-1949
19
BenaventeCasimiro Benavente Ramos02/11/1917Madrid231956-1956
20
CaicedoPatricio Caicedo Liciaga06/02/1899Bilbao231950-1950
21
TaltavullGabriel Taltavull Monjo10/07/1921Ciutadella de Menorca231965-1965
22
ColónRamón Colón Acevedo22/03/1916Madrid231959-1959
23
HonLouis Hon Antonin11/09/1924Couches-les-Mines231960-1961
24
GonzalvoJosep Maria Gonzalvo Solà03/02/1959Barcelona231998-1998
25
IbarraManuel Ibarra Echano31/08/1907Bilbao221951-1951
26
VillalongaDiego Villalonga Montoya16/02/1917Utrera221955-1955
27
CaicedoPatricio Caicedo Liciaga06/02/1899Bilbao221944-1945
28
BalaguerRamón Balaguer Mirasol28/04/1911El Grau221952-1952
29
BarrioJesús Barrio Álvarez21/10/1916Gijón221959-1959
30
GalbisCarlos Galbis Díez02/12/1928Totana221965-1965
31
TrilloJosé Trillo Trillo22/09/1912Erandio221949-1949
32
SasoJosé Luis Saso Vega29/12/1926Madrid211958-1958
33
BonetAntonio Bonet Silvestre14/08/1908Caudiel211956-1956
34
Fernando VázquezFernando Vázquez Pena24/10/1954Castrofeito212004-2004
35
EscolàJosé Escolà Segalès29/10/1914Barcelona211949-1949
36
Roque OlsenRoque Germán Olsen Fontana09/09/1925Viale211984-1985
37
OlmedoJosé Antonio Olmedo Olmedo14/03/1926Madrid211973-1973
38
Tomás CastroTomás Castro Serrano29/12/1903Madrid211949-1949
39
ElizondoAndoni Elizondo Mendiola05/08/1932Donostia/San Sebastián211966-1966
40
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui07/11/1920Donostia/San Sebastián211970-1970
41
GrechSaturnino Grech Pomares06/06/1914Alicante211953-1953
42
HerreroDesiderio Herrero García19/04/1922Madrid201965-1965
43
MuñizCarlos Muñiz Piñuela04/11/1913Madrid201951-1951
44
UrbietaJosé Ignacio Urbieta Egaña24/12/1915Deba201958-1959
45
HilarioJuan Hilario Marrero Pérez08/12/1905Las Palmas de Gran Canaria201944-1945
46
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui07/11/1920Donostia/San Sebastián201968-1968
47
EspárragoVíctor Rodolfo Espárrago Videla06/10/1944Montevideo201985-1986
48
Amadeo SánchezAmadeo Sánchez Álvarez16/11/1899Gijón191954-1955
49
OltraJosé Luis Oltra Castañer24/03/1969Valencia192011-2011
50
RubioJosé Meliá Rubio22/01/1919Sueca191953-1953
51
RoigFrancisco Roig Salavert29/12/1915Tavernes Blanques191968-1968
52
SierraJosé Valdor Sierra01/11/1914Santander191953-1954
53
BermúdezJosé Bermúdez Rodríguez27/11/1927Las Palmas de Gran Canaria191962-1963
54
Campanal IGuillermo González del Río García09/02/1912Avilés191947-1947
55
Chuchi CosJesús Gómez Cos23/10/1968Maliaño192004-2004
56
GaritanoAsier Garitano Agirrezabal06/12/1969Bergara192014-2014
57
EchezarretaManuel Echezarreta Tellechea1915Irun191956-1957
58
GalarragaRomán Galarraga Salegui09/08/1921Deba191956-1956
59
RubioGaspar Rubio Meliá14/12/1907Serra191947-1947
60
SastreJosé Sastre Perciba25/06/1906Barcelona191950-1950
61
EspadaJosé Espada Virgós07/06/1912Palafrugell181949-1949
62
BienzobasAnastasio Bienzobas Ocariz02/05/1913Donostia/San Sebastián181950-1950
63
Benito DíazBenito Díaz Iraola17/07/1898Donostia/San Sebastián181944-1945
64
IturraspeCarlos Iturraspe Cuevas10/06/1910Donostia/San Sebastián181959-1959
65
PeñaAnacleto José María Peña Salegui19/04/1895Getxo181943-1944
66
Arocha IIArsenio Arocha Guillén22/08/1912Chimiche181950-1950
67
De NicolásManuel de Nicolás Santos17/10/1929Bilbao181961-1961
68
PicolínValentín Reig Boix02/03/1907Valencia181953-1953
69
MoreraVicente Morera Amigó24/01/1919Silla181966-1966
70
NoguésJuan José Nogués Portalatín28/03/1909Borja181945-1946
71
CholínIgnacio María Alcorta Hermoso de Ordorica13/12/1906Tolosa181948-1949
72
MandiáJuan Carlos Mandiá Lorenzo17/01/1967Alfoz182011-2011
73
BermúdezJosé Bermúdez Rodríguez27/11/1927Las Palmas de Gran Canaria181964-1964
74
AlejandroAlejandro Díaz García22/02/1906Logroño181944-1944
75
SoléPere Solé Junoy07/05/1905Barcelona181945-1945
76
BuquéEnrique Buqué Rojals24/11/1927Barcelona181964-1964
77
AlbertoAlberto López Fernández20/05/1969Irun182014-2014
78
Serra FerrerLlorenç Serra Ferrer05/03/1953Sa Pobla181988-1988
79
SandovalJosé Ramón Sandoval Huertas02/05/1968Humanes de Madrid172012-2012
80
GalarragaRomán Galarraga Salegui09/08/1921Deba171958-1958
81
QuiranteJosé Quirante Pineda10/05/1883Cox171943-1943
82
RubioGaspar Rubio Meliá14/12/1907Serra171948-1949
83
SoléPere Solé Junoy07/05/1905Barcelona171950-1950
84
IturraspeCarlos Iturraspe Cuevas10/06/1910Donostia/San Sebastián171956-1956
85
SampereEmilio Sampere Oliveras08/01/1885Barcelona171943-1943
86
GoikoetxeaAndoni Goikoetxea Olaskoaga23/08/1956Alonsotegi172005-2005
87
Manolo JiménezManuel Jiménez González06/11/1960Madrigalejo171994-1995
88
BalaguerRamón Balaguer Mirasol28/04/1911El Grau171949-1950
89
BalaguerRamón Balaguer Mirasol28/04/1911El Grau171942-1943
90
LeléRogelio Santiago García19/04/1911Marín171961-1961
91
JaviFrancisco Javier López Castro03/03/1964Barcelona172008-2009
92
CarriegaLuis Cid Pérez09/12/1929Allariz171967-1967
93
AldecoaEmilio Aldecoa Gómez30/11/1922Deusto171956-1956
94
TevenetLuis García Tevenet08/05/1974Sevilla172017-2017
95
TomásTomás Arnanz Arribas29/12/1910Burgos171956-1956
96
Roque OlsenRoque Germán Olsen Fontana09/09/1925Viale171963-1963
97
PavićMilorad Pavić11/11/1921Valjevo171975-1975
98
GualMiguel Gual Agustina11/05/1911Barcelona171963-1964
99
UrquiriLuis Urquiri Urain01/09/1906Deba171946-1946
100
BraceroAdolfo Bracero García22/10/1909Huelva171956-1956
101
Carlos PlatkoKároly Plattkó Kopiletz16/06/1896Budapest171948-1948
102
MolinosAntonio Molinos Buisán06/12/1910Zaragoza171949-1949
103
PoloRamón Polo Pardo13/04/1901Corcubión171949-1949
104
AndoneguiGabriel Andonegui Múgica1911Ordizia171945-1945
105
Pachuco PratsManuel Prats Guerendiaín01/01/1902Portugalete171946-1946
106
AndoneguiGabriel Andonegui Múgica1911Ordizia171954-1955
107
IbáñezManuel Ibáñez González26/03/1912Granada171952-1953
108
Heriberto HerreraHeriberto Herrera Udrizar24/04/1926Guarambaré161959-1960
109
IturraspeCarlos Iturraspe Cuevas10/06/1910Donostia/San Sebastián161948-1949
110
IribarJosé Ángel Iribar Kortajarena01/03/1943Zarautz161983-1984
111
MolinuevoJosé Luis Molinuevo Martín22/01/1917Deusto161960-1960
112
ArmandoArmando Márquez Ligorri1908Vigo161950-1950
113
Toni CuervoJosé Antonio Cuervo Fernández10/05/1932Oviedo161975-1976
114
OlmedoJosé Antonio Olmedo Olmedo14/03/1926Madrid161967-1968
115
RieraJosé Luis Riera Biosca26/11/1920Barcelona161959-1960
116
David VidalDavid Vidal Tomé02/08/1950Portosín162006-2007
117
VillanovaManuel José Villanova Rebollar27/08/1942Zaragoza161981-1981
118
JoanetBenito Joanet Giménez16/09/1935Esplugues de Llobregat161988-1989
119
VidalEmilio Vidal Llanes08/12/1900Barcelona161954-1954
120
GuillénFrancisco Guillén Torres09/07/1909Castelló de la Plana161953-1954
121
MartínezJosé Martínez Palomar08/10/1939Valencia161991-1992
122
GuillénFrancisco Guillén Torres09/07/1909Castelló de la Plana161947-1947
123
PavićMilorad Pavić11/11/1921Valjevo161981-1981
124
Baltasar AlbénizBaltasar Albéniz Martínez06/01/1905Eibar161953-1953
125
BalaguerRamón Balaguer Mirasol28/04/1911El Grau161951-1951
126
ArzaJuan Arza Íñigo18/06/1923Estella161968-1968
127
Roque OlsenRoque Germán Olsen Fontana09/09/1925Viale161959-1959
128
EscolàJosé Escolà Segalès29/10/1914Barcelona161954-1954
129
AloyLuis Aloy Vidal08/02/1930Santa Coloma de Gramenet161971-1971
130
DauderVicente Dauder Guardiola25/11/1924Valencia161962-1962
131
BañónJosé Bañón Gonzálbez19/04/1922Alicante161951-1951
132
DauderVicente Dauder Guardiola25/11/1924Valencia161969-1969
133
MagureguiJosé María Maguregui Ibargutxi16/03/1934Ugao-Miraballes161972-1972
134
BordalásJosé Bordalás Jiménez05/03/1964Alicante162013-2014
135
LlopisJosé Manuel Llopis Fernández08/10/1922Madrid161957-1957
136
LeléRogelio Santiago García19/04/1911Marín161960-1960
137
LeléRogelio Santiago García19/04/1911Marín161954-1954
138
TomásTomás Arnanz Arribas29/12/1910Burgos161955-1955
139
LozanoDiego Lozano Rodríguez08/02/1924Montijo161959-1960
140
BordalásJosé Bordalás Jiménez05/03/1964Alicante162012-2012
141
UrquizuJuan José Urquizu Sustaeta24/06/1901Ondarroa161950-1950
142
BienzobasAnastasio Bienzobas Ocariz02/05/1913Donostia/San Sebastián161960-1961
143
CorralAntonio Corral Artayer09/06/1919Donostia/San Sebastián151955-1955
144
VeigaJuan Miguel Veiga Bouza24/10/1970Mugardos152004-2004
145
Roberto GilRoberto Gil Esteve30/07/1938Paterna151981-1981
146
MesonesFelipe Mesones Temperán09/02/1936Buenos Aires151984-1984
147
ClaudioClaudio Barragán Escobar10/04/1964Manises152012-2012
148
RedondoFernando Redondo Barcenilla14/04/1944Renedo de la Vega151973-1974
149
CampanalLuis Fernández García28/12/1918Oviedo151956-1956
150
JuncosaJosé Juncosa Bellmunt02/02/1922Les Borges Blanques151956-1956
151
MorenoBenito Pérez Bao04/04/1911Carballo151948-1949
152
ReyAlfonso ReyMálaga151944-1945
153
CholínIgnacio María Alcorta Hermoso de Ordorica13/12/1906Tolosa151949-1949
154
VillalaínLuis Alfonso Villalaín Linage05/03/1918Burgos151956-1957
155
CaboJosé María Cabo Puig17/07/1907Alfara del Patriarca151950-1950
156
EizaguirreIgnacio Eizaguirre Arregui07/11/1920Donostia/San Sebastián151968-1969
157
EusebioEusebio Sacristán Mena13/04/1964La Seca152011-2012
158
EusebioEusebio Sacristán Mena13/04/1964La Seca152013-2014
159
AddisonColin Addison18/05/1940Taunton151995-1995
160
DauderVicente Dauder Guardiola25/11/1924Valencia151973-1973
161
ValeraJosé Valera Nocera26/05/1916Sevilla151963-1964
162
LeléRogelio Santiago García19/04/1911Marín151951-1952
163
BraojosPedro Pablo Braojos de Santiago08/01/1957Toledo151998-1999
164
ZigandaJosé Ángel Ziganda Lakunza01/10/1966Larrainzar152015-2015
165
RafaRafael Yunta Navarro04/04/1920Ocaña151976-1976
166
Iñaki AlonsoJosé Iñaki Alonso Rodríguez07/08/1968Durango152011-2011
167
BraceroAdolfo Bracero García22/10/1909Huelva151955-1955
168
D'AlessandroRoberto Jorge D'Alessandro Di Ninno28/07/1949Buenos Aires152012-2012
169
Héctor NúñezHéctor Núñez Bello08/05/1936Montevideo151974-1974
170
MuñizJuan Ramón López Muñiz02/11/1968Gijón152006-2007
171
PicolínValentín Reig Boix02/03/1907Valencia151954-1954
172
NúñezSantiago Núñez Sánchez1909Sevilla151955-1956
173
BordalásJosé Bordalás Jiménez05/03/1964Alicante152009-2010
174
CarriegaLuis Cid Pérez09/12/1929Allariz151966-1967
175
AndoneguiGabriel Andonegui Múgica1911Ordizia151954-1954
176
UrquizuJuan José Urquizu Sustaeta24/06/1901Ondarroa151947-1947
177
UrdirozEmilio Urdiroz Apezarena1906Aoiz151942-1943
178
CalvoÁngel Calvo Olascoaga01/03/1919Barakaldo151956-1956
179
FelinesFélix Bardera Sierra06/10/1943Pedro Bernardo151991-1991
180
JoseítoJosé Iglesias Fernández23/12/1926Zamora151975-1975
181
CaeiroJosé Valentín Caeiro Igós14/02/1925Hondarribia151969-1970
182
MedinaPedro Medina Atenza1922Archena151957-1957
183
ArangurenJesús Aranguren Merino26/12/1944Portugalete141983-1984
184
AnquelaJuan Antonio Albacete Anquela11/09/1957Linares142010-2010
185
BonetAntonio Bonet Silvestre14/08/1908Caudiel141951-1952
186
García VerdugoFrancisco Javier García Verdugo Garrido06/07/1934Madrid141979-1979
187
AlzateJosé Alzate Rivero05/05/1942Cádiz141979-1979
188 SainzEnrique Sainz141952-1952
189
Benito DíazBenito Díaz Iraola17/07/1898Donostia/San Sebastián141948-1948
190
Juan RamónJuan Ramón Santiago08/03/1912Erandio141968-1968
191
SeñorJuan Antonio Señor Gómez26/08/1958Madrid142000-2000
192
LeléRogelio Santiago García19/04/1911Marín141956-1957
193
BelmonteMiguel Belmonte Morales24/12/1922Algeciras141956-1956
194
RafaRafael Yunta Navarro04/04/1920Ocaña141959-1959
195
BioscaGustavo Biosca Pagés29/02/1928L'Hospitalet de Llobregat141972-1972
196
SierraJosé Valdor Sierra01/11/1914Santander141956-1956
197
OlivaresManuel Olivares Lapeña02/04/1909Son Servera141942-1942
198
SasotVicenç Sasot Fraucà21/01/1918Peñalba141968-1968
199
IturraspeCarlos Iturraspe Cuevas10/06/1910Donostia/San Sebastián141949-1950
200
Paco FloresFrancisco Flores Lajusticia26/11/1952Barcelona142002-2002
Última actualització: 21/05/2019